Освячення пасок: коли і що буде?

06 квітня 2018
У нашому храмі ви зможете освятити паски та іншу поживу в суботу, ввечері, та в неділю, після Пасхальної Літургії. 
 
За традицією Православної Церкви в Івано-Богословському храмі відбувається благословення і освячення пасок на Великдень.
Для немічних, хворих, дітей та всіх тих, хто не має можливості прийти на Богослужіння вночі, церква йде на зустріч і освячує поживу ввечері у суботу, коли ще з амвона не пролунали довгоочікувані слова «Христос Воскрес!».
         Початок освячення пасок - у суботу, о 18.00.
В молитві на благословення хліба читаємо: «Владико Святий, Отче Вседержителю, Предвічний Боже! Благозволи освятити хліб цей Твоїм святим Духовним благословенням, щоб був він всім, що споживають його, на спасіння душі, на здоров’я, тілесне і захист проти всіх недуг, всякого ворожого підступу – через Господа нашого Ісуса Христа, що з неба зійшов, дає життя й спасіння світові, з Тобою живе і царює в єдності Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь».
         Як завжди, в нашому храмі в Пасхальну ніч буде неперевершена атмосфера радості і любові. Тому запрошуємо всіх на Пасхальну Літургію, після якої також відбуватиметься освячення пасок. Орієнтовно це буде о 3.00 ранку.
 
За прогнозами синоптиків, в Пасхальну ніч у Харкові очікується 6-9  градусів тепла, без опадів, сухо і без вітру. Великоднє Богослужіння в Іоано-Богословському храмі розпочнеться о 23.20 з Полунощниці. Потім опівночі буде хресний хід, після якого нас чекає святкова Всенічна Літургія.