Фільм з о. Віктором можна побачити на Міжнародному кінофестивалі

28 вересня 2017
У неділю, 1 жовтня, о 20.00 в рамках Міжнародного кінофестивалю документальних фільмів можна буде побачити кінострічку за участі настоятеля нашого храму. О.Віктор Маринчак знявся у фільмі про Майдан «Герої не вмирають».
 
Фільм «Герої не вмирають» є першим дослідженням внутрішнього голосу драйверів української революції.
Виробництво студії «Док. Кіно трансформація» (м.Харків, Україна).
Хронометраж 50 хв.
Автор і продюсер — Володимир Чистилін
Режисер – Дмитро Коновалов
Музика гурт «Даха Браха»

Це унікальна кінострічка про життя і смерть трьох харків’ян — Владислава Зубенко, Євгена Котляра і Юрія Паращука, які загинули за свободу та незалежність України під час розстрілу Небесної Сотні 20 лютого 2014 року.
За словами автора і продюсера фільму, журналіста Володимира Чистиліна: «Історію роблять не якійсь супер герої, а звичайні люди, якими ми і хотіли показати наших хлопців з харківського Євромайдану. Це кіно про кохання та жертовність, віру та прагнення свободи, пошуки сенсу життя та трансформацію суспільства».
Через долю трьох сміливих чоловіків, кінострічка намагається розкрити тему героїв і відповідає на питання: як ними стають, що повинно статися у житті людини, аби вона склала свій вирішальний іспит у житті?
Цей фільм є оголеним нервом емоцій, роздумів, відвертих спогадів, які передають дух Майдану.
О.Віктор Маринчак був з перших днів революції гідності духовником харківського Євромайдану і в фільмі розповідає про своє ставлення до героїв.
Кінострічка «Герої не вмирають» потрапила на Kharkiv MeetDocs - міжнародний фестиваль документального кіно.

Показ фільму відбудеться у неділю, 1 жовтня, о 20.00 в кінотеатрі 8 ½ (вул.Донець-Захаржевського, 6/8).