19 січня Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Фільм про о.Віктора покажуть у нашому храмі

10 січня 2018
На численні прохання парафіян та тих, хто не потрапив на прем’єру, ми вирішили знову показати документальний фільм про настоятеля Івано-Богословського храму о.Віктора Маринчака «Ловець душ». Демонстрація кінострічки відбудеться одразу після недільної Літургії в іншій частині церкви 14 січня 2018 року.

Фільм будується на життєвому матеріалі біографії відомого харківського священика та філолога о.Віктора Маринчака. Втім, у цьому кіно йдеться не стільки про головного героя, скільки про певний тип особистості і долі. Це фільм про шлях до свободи з кліті тоталітарного суспільства. Про внутрішню катастрофу людини, яка змушена миритися чи співпрацювати з системою, що спричиняє роздвоєння свідомості, палання совісті, блукання лабіринтами долі.
Це шлях через покаяння, через пошуки виходу з безвиході у досвіді історії й культури, через припадання до духовних джерел. Герой має знайти альтернативу пануючому способу існування, знайти осередок свободи й можливість опору і зміцнення в свободі та гідності. Це типовий шлях, що готував багатьох до того, щоб людина була здатна стояти непорушно, здобувати свободу і вже не віддавати її.Запрошуємо всіх у наш храм на кінопоказ фільму «Ловець душ» у неділю, 14 січня, одразу після Літургії. Після перегляду очікується дискусія з авторами та головним героєм фільму.