19 січня Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

О.Віктор Маринчак у фільмі по А.Чехову «Страсна п’ятниця студента»

29 березня 2018
У неділю, 1 квітня, на телеканалі «Еспресо» о 23.59 дивіться черговий фільм із циклу програм «Метанойя» за участю настоятеля нашого храму о.Віктора Маринчака. На цей раз мова піде про оповідання Антона Чехова «Студент» і події які відбуваються у Страсну п’ятницю. У фільмі докладно розповідається, що стається з людиною, коли вона втрачає центр свого духовного життя. Програма піднімає питання, яким чином протікає цей складний процес і як долається нестерпна туга депресії. Відшукати правильний вихід у ситуації, коли душа перебуває в середині хаосу, і знайти розгадку таємниці жіночого серця вдалось завдяки екранізації найкращого, за думкою самого Чехова, його оповідання.
Безпосередньо під час зйомок сталося чимало цікавих моментів. Головну роль у фільмі зіграв політемігрант з Росії, а у вирішальний момент зйомок взагалі ледве не сталась трагедія. Утім, як у студента в страсну п’ятницю, так і у авторів кіно все закінчилось добре, тобто метанойя таки наступила. 

Кінопроект «Метанойя» - це оригінально екранізовані бесіди-інтерв’ю про класичні літературні твори та письменників XIX-XX ст., які журналіст Володимир Чистилін проводить з відомим священиком і філологом о. Віктором Маринчаком.
Більше про проект читайте: http://www.guberniya.net/newsdetail.php?news_id=27655

«Страсна п’ятниця студента» на каналі «Еспресо» у неділю о 23.59.