О.Віктор Маринчак у фільмі «Таємні бажання Фауста»

22 березня 2019
У неділю, 24 березня, о 23.30 на телеканалі «Еспресо» черговий фільм із циклу програм «Метанойя» за участю о.Віктора Маринчака. На цей раз будемо дивитись екранізацію Й.Гете «Таємні бажання Фауста».

Тема загравання з темними силами і випробування владою, співіснування з прихованим світом духів і побудова щастя за будь-яку ціну, занурення у внутрішній світ людини по той бік добра і зла та неминучі спокуси кохання – все це відкриває пізнання, яке іноді стає нестерпним. Але навіть тоді, коли точку неповернення пройдено, завжди є вихід. Бо «лише той життя і волі гідний, хто б’ється день у день за них».
Спробувати зрозуміти доктора Фауста, розшифрувати таємні коди Мефістофеля, відчути душевний біль Гретхен і при цьому екранізувати видатний літературний твір у модерновому виконанні наважилася студія «Док.Кіно.Трансформація».
Кінопроект «Метанойя» – це оригінально екранізовані бесіди-інтерв’ю про класичні літературні твори та письменників XIX-XX ст., які журналіст Володимир Чистилін проводить з настоятелем нашого храму і відомим філологом о. Віктором Маринчаком.


Більше про проект читайте: http://www.guberniya.net/newsdetail.php?news_id=2765
У неділю, 24 квітня, о 23.30, фільм «Таємні бажання Фауста» дивіться на «Еспресо» або на сайті телеканалу.