О.Віктор Маринчак у фільмі про Дон Жуана (анонс)

28 лютого 2019
У неділю, 3 березня, на телеканалі «Еспресо» о 23.30 дивіться програму із циклу «Метанойя» за участі о.Віктора Маринчака за поетичною драмою Лесі Українки «Камінний господар» «Остання спокуса Дон Жуана». Глядачів на цей раз чекає захоплююча розмова про ерос і етос. Будемо дивитись кіно та говорити про апологію свободи, вірність і зраду, жадобу влади та подвиг жертовності. Чим приваблює жінок Дон Жуан? Чого він насправді бажає? Чому йому не вдається знайти ключ до серця Донни Анни? Хто є переможцем у цій зворушливій історії? – про це та багато іншого дивіться в черговому фільмі студії «Док.Кіно.Трансформація». Головним експертом програми є настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак.

У світовій літературі існує близько 150 варіацій на тему Дон Жуана, але гендерний погляд на проблему стосунків чоловіків і жінок змогла показати лише неперевершена Леся Українка. Екранізація її твору та погляд церкви на драматичну історію про Дон Жуана – одна із родзинок чергової програми «Метанойя».

Кінопроект «Метанойя» – це оригінально екранізовані бесіди-інтерв’ю про класичні літературні твори та письменників XIX-XX ст., які журналіст Володимир Чистилін проводить з настоятелем нашого храму і відомим філологом о. Віктором Маринчаком.

У неділю, 3 березня, на телеканалі «Еспресо» о 23.30 дивіться чергову програму із циклу «Метанойя».