Молитви митрополита Антонія Сурозького: (відео)

19 червня 2020
Сьогодні, 19 червня, народився один з видатних проповідників християнства сучасності, митрополит Антоній Сурозький. Цікаво дізнатися, що владика знав про існування Івано-Богословського храму, отримував листи від наших парафіян і, звісно, молився в Лондона за далеких, але таких близьких йому по духу, харків’ян.


 
     Нині покійний парафіянин нашої церкви Анатолій Лукаш писав листи митрополитові Антонію Сурозькому, пані Лідія Киценко надіслала йому книгу зі своїм перекладом українською мовою «Школи молитви», відповідала їм редактор сайту владики http://www.mitras.ru/ Олена Майданович, яка передавала послання із Харкова до Лондона. Ми маємо в бібліотеці Івано-Богословського храму багато книжок з проповідями митрополита Антонія Сурозького, у Харкові живуть люди, які особисто з ним спілкувались. На 40 день після смерті владики, у 2003 році, наші парафіяни провели вечір його пам’яті. І звичайно, весь цей час ми завжди молитовно згадували свого вчителя християнської віри.
Сьогодні пропонуємо вам почути голос Владики та ще раз замислитися над словами його особистої молитви до Господа.Допомогти храму ви можете, надіслав гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
4149 4390 0091 7074
Маринчак В.А.

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА