Парафіяльна бібліотека

12 серпня 2017
Одним з осередків парафіяльного життя нашого храму є бібліотека. Кожної неділі після закінчення Літургії (або після «Отче наш») на всіх бажаючих чекає бібліотекар Антоніна Олександрівна Голубінець.
 
Розташувавшись за столиком у притворі, вона охоче знайомить читачів з новинками бібліотеки, пропонує знайдені цікавинки чи просто підбирає літературу за потребою.
Треба сказати, що фонд бібліотеки поповнюється постійно, і наразі складає майже 4 000 примірників. В останні роки проведено модернізацію і самого приміщення – бібліотека розташована у будиночку, біля храму. Створені шафи-стелажі дозволили зручно розташувати різноманітні розділи, серед яких Святе Письмо у різних перекладах і виданнях, твори  Святих отців, катехитична література. В бібліотеці представлений великий розділ української та зарубіжної класики. Не оминули увагою і діточок – для них є багато книжок різних напрямків: християнські читанки, Дитяча Біблія, а також казки та класична дитяча література. Багато з цих книжок були подаровані бібліотеці парафіянами. Новинки бібліотека має можливість придбати за кошт пожертв вірян (тому звертайте увагу на скриньку, що стоїть на свічному столику).
З особливою любов'ю Антонина Олександрівна показує старі богослужбові книжки та старовинні Євангелія, які також є в фондах. Звичайно, вони не видаються у вільний доступ, але читачі під керівництвом бібліотекаря мають можливість доторкнутися до цих сторінок, над якими молилися ще діди-прадіди (на жаль, точний вік багатьох примірників вже важко встановити).
Наразі у каталозі бібліотеки маємо 154 постійних читачів. Але сподіваємось, що з кожним роком ця цифра буде і надалі зростати. В майбутньому є потреба зробити електронний каталог книг, який можна було би розмістити на нашому сайті. Отже, запрошуємо всіх бажаючих до парафіяльної бібліотеки та жертвуємо кошти на придбання нової літератури.