Новий фільм за участі о.Віктора

24 жовтня 2018
У четвер, 25 жовтня, о 17.00 в кінотеатрі «Планета кіно» в ТРК «Французький бульвар» у Харкові відбудеться всеукраїнська фестивальна прем'єра фільму «Ампутація», де знявся настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак. Це кіно про травму. Ампутація – багатовимірна метафора: відсіченої частини тіла, території країни, людської свідомості. 
Герої фільму – 12 військових, які повернулися з російсько-української війни, позбавлені кінцівок. Як жити далі? Пам'ятати або забувати? Ампутація – багатовимірна метафора: відсіченої частини тіла, території країни, людської свідомості. 
Показ кінострічки та зустріч з режисером пройде в рамках Міжнародного кінофестивалю документальних та художніх фільмів Кинофестиваль Kharkiv MeetDocs.  
Серед ключових епізодів фільму - фрагменти промови  о.Віктора Маринчака, записи змагань «Сила нації», роздуми про кіберреволюцію в майстерні Bob Basset, записи бойових вчень на полігоні у Башкіровці, у військових шпиталях, майстернях протезистів, розмови з бійцями.
Автори фільму Лідія Стародубцева та Ігор Померенцев стверджують: «Ми не розповідаємо лінійних історій українських солдат, які втратили кінцівки. Ми працюємо з образами, асоціаціями, настроєм. Наші співавтори – художники Караваджо і Рембрандт, композитори Олександр Бакші, Гія Канчелі і ще десяток композиторів (всі вони співпрацювали з нами безкорисно), фотографи Валера Ананьев і Олександр Мордерер».
У четвер, 25 жовтня, о 17.00 Кінотеатр Планета Кіно (Французький бульвар), зала № 3 Харків, вулиця Академіка Павлова, 44 Б.