"Червона лінія життя" (відео)

21 грудня 2019
 День св.Миколая, 19 грудня,  до марафону здачі компонентів крові «#Червона_лінія_життя», який стартував на Харківщині, долучилась і прикордонники Східного регіонального управління, Харківського прикордонного загону.та Харківської окремої авіаційної ескадрильї. Серед них і священик нашого храму отець Геннадій Рохманійко.
 «Це акція милосердя, до якої просто не можна не підключитись, - говорить Отець Геннадій, - військовий капелан Харківського прикордонного загону, - це лише маленька частина того дару, який нам дав Всевишній. І поділитись ним, через Червону лінію життя від серця до серця - просто обов’язок кожної свідомої людини, і військові тут не виключення». Свого часу, священик храму Святого Іоана Богослова у м. Харкові, Отець Геннадій побував у зоні АТО, де ніс служіння в якості військового капелана. А ще представник духовенства - донор зі стажем. Раніше здавав кров для переливання хворим діткам, тепер – плазму крові для виготовлення з неї ліків, без яких теж не вижити.
А вчора правоохоронці завітали до Харківської обласної дитячої лікарні з придбаними за виручені за донацію плазми кошти препаратами та передали їх представникам онкологічного та реанімаційного відділень лікарні. Крім того, для маленьких пацієнтів лікарні прикордонниками було передано солодкі та вітамінні подарунки - яблука, цитрусові, банани, а також засоби гігієни та дитяче харчування.