День пам`яті Героїв Небесної Сотні у Харкові

17 лютого 2020
У четвер, 20 лютого 2020 року, на майдані Небесної Сотні настоятель нашего храму і духовник харківського Євромайдану о.Віктор Маринчак відслужіть панахиду за загиблими Героями. Громадській захід почнеться о 19.00 на місці, де, сподіваємось, незабаром буде встановлено меморіальний комплекс Небесної Сотні.

Проект вже готовий і пройшов майже всі необхідні бюрократичні процедури. Лишилось тільки владі проявити відповідну волю та побудувати на майдані Героїв Небесної Сотні пам’ятник, аналогів якому немає у світі.
У четвер, 20 лютого 2020 року, саме тут активісти харківського Євромайдану вирішили встановити портрети всіх Героїв, зачитати вголос їх імена та провести багатолюдний флешмоб.

Запрошуємо всіх, для кого дорогі ідеали Революції Гідності, на акцію «Час літати!», о 19.00, на майдані Героїв Небесної Сотні (колишня Руднєва).

Згадаємо та пом`янемо Влада Зубенка, Євгена Котляра, Юрія Паращука та інших справжніх Героїв України.
Зустрічаємось у четвер, 20 лютого 2020 р. на майдані Небесної Сотні о 19.00.
Настав час літати!

Також у цей день відбудеться низка інших заходів по вшануванню Героїв Небесної Сотні.

У кінотеатрі «Боммер» 20 лютого, о 16.00, покажуть фільм «Герой України Євген Котляр». А в Оперному театрі о 18.30 відбудеться урочистий концерт, присвячений пам’яті Героям.