24 березня 2019
о.Віктор Маринчак: "Немає чого тривожитися" (відеопроповідь)
Ми повинні дякувати кожній людині, яка зміцнює нашу віру, бо неодноразово Господь казав «Віра твоя спасла тебе». Той, хто вірить має, можливо, найценнійший скарб – спокій у єдності з Богом, впевненість в тому, що спасіння настане, що Він веде нас до своєї мети. Тому немає чого тривожитись. Нас чекає важкий шлях, але він веде до спасіння.
23 березня 2019
Святитель Григорій Палама
В другу неділю Великого Посту вшановуємо пам"ять святителя Божого Григорія Палами, а також всіх преподобних отців, що засяяли в подвигах у славнозвісній святині нашого народу - Києво-Печерській Лаврі.
23 березня 2019
Поминальна субота
Чи є в Біблії згадка про те, що молитви за покійних мають якийсь сенс? І чи можуть молитви впливати на замогильну долю наших близьких? Питання цікаві і важливі набувають особливої актуальності в дні особливого поминання померлих. Днями відспівував літню жінку. Після відспівування звернувся до родичів з напутливим словом. Говорив, як ...
22 березня 2019
О.Віктор Маринчак у фільмі «Таємні бажання Фауста»
У неділю, 24 березня, о 23.30 на телеканалі «Еспресо» черговий фільм із циклу програм «Метанойя» за участю о.Віктора Маринчака. На цей раз будемо дивитись екранізацію Й.Гете «Таємні бажання Фауста».
22 березня 2019
Церква перед виборами закликала всіх молитись за Україну
22 березня 2019 р. Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надав благословення протягом наступного часу до завершення виборчого процесу в усіх храмах Помісної Української Православної Церкви підносити молитовні прохання про справедливі вибори Глави Української держави, за мир та єдність в Україні.
22 березня 2019
Літургія Ранішосвячених Дарів
Літургія Ранішосвячених Дарів – одне з найкрасивіших Богослужінь Православної Церкви і є окрасою служб Великого посту. Її дійсно можна назвати серцевиною та найбільш характерним Богослужінням цього священного періоду. Власне, Літургія Ранішосвячених Дарів не є «літургією» у тому сенсі, в якому ми розуміємо Літургії святих учителів Церкви Василія Великого та Іоана Золотоустого, а являється особливим чином Причастя.
22 березня 2019
Сорок мучеників Севастійських
22 березня Православна Церква вшановує пам"ять, 40 воїнів- мучеників Севастійських. І саме в наші часи приклад цих незламних борців за віру Христову так підтримує і надихає. Ми бачимо зараз, яку стійкість і вірність присязі виявляють сучасні вояки в таких складних умовах, і благаємо: Святі мученики, моліть Бога за них!
20 березня 2019
Парафіяльне життя (відео)
Під час Великого Посту в нашому храмі відбуваються служби, які бувають тільки в цей важливий період церковного року. На цьому тижні маємо поминальну Вечірню та Літургію, Пасію, Літургію Передосвячених дарів. Чому варто відвідати церкву та відчути красу і особливості постового Богослужіння, - розповідає о.Віктор Маринчак.
18 березня 2019
Недільна проповідь настоятеля (відео)
Відбиток образу Божого має з’явитись не лише у душі, але й в обличчі, в справах, у способі нашого існування, який неможливий без тіла. Христос прийшов у світ, що втілитись і явити Бога людям. Щоб ми дивились на Нього та вбирали Його сутність через споглядання, маючи можливість наслідувати слово, дію, вираз обличчя.
18 березня 2019
Вітаємо о.Віктора з Днем народження!
Вітаємо настоятеля нашого храму о.Віктора Маринчака з Днем народження! Бажаємо здоров’я, сил, терпіння, життєвої енергії, реалізації задуманих планів, відчуття внутрішньої свободи, людського щастя і Божої благодаті. Все тільки починається!
17 березня 2019
Освячено пластове знамено: фото
Сьогодні в нашому храмі відбулася визначна подія - було освячено прапор пластової станиці Харків. Пластуни є давніми друзями нашої громади ,тому тим радіснішою і урочистішою є ця подія для всіх нас. Нагадаємо, що основними засадами Пластового руху є сприяння всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі.
16 березня 2019
Неділя Торжества Православ"я
Ми святкуємо сьогодні день Торжества Православ’я: не торжества православних людей над іншими людьми, а торжества про те, що Православ’я як світло - сіяє, немов вогонь горить, як життя - тече по усьому світі. І знову-таки: не лише наше церковне Православ’я, але щось набагато більше за те, що ми можемо вмістити.