9 травня 2020
Неділя 4-та після Пасхи, про розслабленого
В цьому уривку чотири рази повторюється фраза: «Візьми твоє ложе». Для юдеїв головне не чудесне зцілення, а те, що цей чоловік у суботній день бере своє ложе. Для цього чоловіка, який щойно одержав дар зцілення, взяти свою постіль та йти, означає стати господарем того, на чому він лежав, повернути собі свободу.
9 травня 2020
У неділю День Матері!
В другу неділю травня Україна святкує День Матері. Цього року це свято припадає на 10 травня. Тож хочемо привітати всіх Матусь і Бабусь. Любі наші, щиро бажаємо Вам здоров'я та Божої ласки. Любимо і дякуємо! Свято матері зародилося давно. У 1903 році молода американка з Філадельфії Анна Джарвіс, яка поховала ...
8 травня 2020
о.Геннадій Рохманійко: Війна продовжується (відео)
Згадуючи Другу Світову, в день пам’яті та примирення, не забуваємо про наших бійців, які боронять Незалежність держави в російсько-українській війні. Незабаром на стіні нашого храмі висітиме меморіальна дошка, де будуть вписані імена загиблих, а, можливо, колись ми створимо і музей. Один з експонатів зберігає капелан о.Геннадій Рохманійко.
7 травня 2020
Ми подолаємо пошесть (відео)
Всі служби в нашому храмі тривають за розкладом. Звісно, при цьому ми повністю дотримуємось вимог карантину. «Будемо сподіватись, що колись скінчиться ця пошесть, а ми її здолаємо!», - цими словами настоятель Іоано-Богословського храму о.Віктор Маринчак звернуся до парафіян.
7 травня 2020
Роздуми про війну (відео)
Світова війна між силами добра і тоталітарних систем, які всіх хочуть зробити рабами, триває досі. Але пам’ятаємо слова апостола Павла: «Ми боремося не проти плоті і крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу Тьми, проти духів злоби у піднебесних просторах».
6 травня 2020
Великомученик Юрій Переможець
Великомученик Георгій (Юрій) Переможець походерить з Каппадокії, як і святий Василій Великий і святий Григорій Богослов, він виріс у християнській родині - його батько прийняв мученицьку смерть за Христа, а мати, переселившись до Палестини, виховала сина у благочесті та християнському смиренні. Молодий Юрій поступив на службу до римського війська і ...
4 травня 2020
Фільми про митрополита Антонія Сурозького (відео)
Для багатьох сучасних християн митрополит Антоній Сурозький зіграв визначальну роль в їх духовному зростанні. Його пастирське слово, практичні поради, а головне - віра, як спосіб життя, стали дороговказом на шляху пошуків зустрічі з Богом. Три серії фільму «Апостол любові» розповідають про велич і служіння святого наших днів.
3 травня 2020
 "Перед нами взірець любові", - о.Віктор Маринчак (відео)
«Перед нами взірець любові. Якщо ми прагнемо з кимось ототожнитись в Євангелії, можливо, найбільший приклад є жінки-мироносиці. Їхня любов сильніша за смерть», - із недільної проповіді настоятеля Іоано-Богословського храму о.Віктора Маринчака.
2 травня 2020
Неділя жінок-мироносиць
У третю Неділю після Великодня Свята Церква згадує пам'ять святих жінок-мироносиць, і праведних Йосифа Аримафейського і Никодима – таємних учеників Христових. Своїм богослужінням Церква знову ставить нас на голгофі у Хреста Христовового, з якого знімають Пречисте Його Тіло Йосиф та Никодим, і у вертограді у труни, де вони поклали Тіло ...
1 травня 2020
Історія про дзвони в нашому храмі (відео)
Ця подія відбулась три роки тому і, безумовно, увійде в історію нашого храму. Тут є все: приклад жертовності, вдячність, патріотизм, допомога ближньому та справжнє християнство в дії. Про те, як із Німеччини дзвони потрапили до нашого храму та висновки, що ми можемо зробити для себе розповідає координатор проекту, наша парафіянка Лідія Киценко.
30 квітня 2020
Про багатого юнака
Не можна твердити, що якась частина Євангелія важливіша за іншу. Але коли говорити про реакцію, які мали у історії Церкви та у світовій цивілізації окремі частини Євангелія, то розповідь про Ісуса та багатого юнака (Мт. 19:16-26) належить, напевне, до найбільш резонансних.
29 квітня 2020
Православна абетка: амінь-це істина
Саме так перекладається це слово з єврейської мови. Увійшло воно до християнського богослужіння без перекладу. Ця завершальна формула в молитвах і псалмах має підтверджувати істинність промовлених слів. Скільки разів упродовж богослужіння вживається це слово? Чи всі християнські Церкви вживають саме слово “Амінь”? І чи іудеї теж ним послуговуються досі?