27 жовтня 2017
Блаженний Августин
Блаженний Августин Аврелій, за словами сучасних дослідників, «наймолодіжніший» святий. Його хрестоматійний твір «Сповідь» розповідає про складний і сповнений пригод шлях до Бога, про філософські блукання, про напружені пошуки морального ідеалу.
25 жовтня 2017
Парафія вітає отця Миколая з ювілеєм: відео
Цієї неділі громада нашої парафії вітала з 80-річним ювілеєм отця Миколая зі Сполучених Штатів Америки. "Ось спосіб жити: знайди собі справу на життя, вклади в неї все, що маєш - і Бог триматиме тебе, безумовно". Про секрети довголіття та натхненної праці на Божій ниві говорили як ті, хто вітав ювіляра, ...
24 жовтня 2017
Рідкі сюжети в іконографії Воскресіння Христова
Дивный Пасхальный канон — «торжественная песнь радости о Победителе смерти и ада» [13, с. 206] — наряду с глубокими богословскими рассуждениями содержит столь яркие и образные описания самого события Воскресения Христова, что это творение преподобного Иоанна Дамаскина порой кажется своего рода иконографической программой, которую творец канонов заботливо предлагает не только самим иконописцам, но и тем, кто стремится вникнуть и в смысл изображенного события.
22 жовтня 2017
Проповідь в неділю 20-ту після П"ятидесятниці (відео)
Випробування і труднощі – це все тимчасове. Воно промине. Але є щось найістотне, що нас чекає. Про головне та минуще дивиться у недільній проповіді настоятеля Івано-Богословського храму о.Віктора Маринчака.
21 жовтня 2017
Воскресіння сина вдови наїнської: роздуми Отців Церкви
У двадцяту неділю по Зісланні Святого Духа читається фрагмент Євангелія від Луки, у якому розповідається про воскресіння юнака, сина жінки-вдови з Наїну (7,11-17). Пропонуємо коментар деяких Святих Отців Церкви та ранньохристиянських письменників на даний євангельський уривок.
19 жовтня 2017
Апостол Фома
19 жовтня Православна церква вшановує пам'ять апостола Фоми. Його можна назвати одним з найпалкішим з апостолів. Його "невірство" чи не було проявом гарячої та глибокої віри? Святий апостол Фома працював рибалкою та походив з галілейського міста Пансади. Почувши благовістя Ісуса Христа, він все залишив і пішов за Ним. За Церковним ...
17 жовтня 2017
Cудний день
Реальність християнства є такою, що в кінці історії людство очікує Судний день. І хоча більшість людей у світі живе так, ніби цього ніколи не трапиться, — день цей настане, і для одних він буде днем трепету й жаху, а для інших — днем радості зустрічі з дорогим Господом. Що ми знаємо про останній суд? Чи правильно ми розуміємо ті поодинокі відомості, які дає нам про це Писання?
16 жовтня 2017
Події на тижні (відео)
У нашому храмі продовжується цикл духовних бесід «Таїнства Церкви». У вівторок, 17 жовтня, відбудеться друга бесіда, і ми знову будемо говорити з нашими отцями про Таїнство Хрещення. Початок о 18.00. ...
15 жовтня 2017
Як любити ворогів (відеопроповідь)
"Часом ти, застосовуючи зброю, зупиняєш людину в її здатності ототожнитися з дияволом. Вона вже була налаштована на це – на загибель навічно. Тому наша любов до ворогів може виявитись саме в тому, що ми зупиняємо їх тим чи іншим способом", - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
15 жовтня 2017
Священномученик Кипріан і мучениця Юстина
15 жовтня православна Церква вшановує пам’ять священномученика Кипріана і мучениці Юстини. Саме їм моляться християни від нечистих духів та різного роду чаклувань. Про історію цих святих варто дізнатися більш докладно.
13 жовтня 2017
У вівторок зустріч з отцем Віктором
У вівторок, 17 жовтня, відбудеться друга бесіда, і ми знову будемо говорити з нашими отцями про Таїнство Хрещення, щоби зосередитись, розібрати, осягнути саме значення молитов при охрещенні. Початок о 18.00.
13 жовтня 2017
Покрова Пресвятої Богородиці
Серед Богородичних свят «Покров Пресвятої Богородиці» належить до особливо шанованих в Україні. Його традиція бере свій початок ще від часів прийняття християнства і упродовж віків набирала національного підтексту, відповідно до суспільно-історичних обставин. Князь Ярослав Мудрий, збудувавши Софійський собор у Києві і Благовіщенську Церкву над Золотими Воротами, віддав в опіку Божої Матері увесь руський народ. Від того часу чимало князів здобуло перемогу над численними ворогами, прибігаючи під м