28 серпня 2020
Ікона "Додавання розуму"
28 серпня Православна церква вшановує ікону Пресвятої Богородиці «При бавлення розуму». За давньою традицією до неї звертаються з молитвою ті, хто навчаються або навчають, батьки учнів та люди. Також вона є покровителькою тих, хто страждає на душевні хвороби.
28 серпня 2020
Успіння Пресвятої Богородиці
28 серпня ми відзначаємо останнє Двунадесяте свято. Церква називає кончину Божої Матері не смертю, а Успінням – мирним сном, заспокоєнням. І не тільки не сумує, не плаче над Її труною, але тріумфує та співає радісні пісні Її відходу.
27 серпня 2020
Іконографія свята Успіння Пресвятої Богородиці
28 серпня ми відзначаємо останнє в цьому церковному році Двунадесяте свято. Церква називає кончину Божої Матері не смертю, а Успінням – мирним сном, заспокоєнням. І не тільки не сумує, не плаче над Її труною, але тріумфує та співає радісні пісні Її відходу. В Україні свято Успення Богородиці почитали ще з ...
25 серпня 2020
Молебень перед початком навчального року (відео)
Цієї неділі наш храм знову наповниться дитячими голосами та усмішками. Напередодні початку навчального року, 30 серпня, одразу після закінчення Літургії стужитиметься традиційний молебень, на якому благословлялися на нелегкий шлях навчання всі, хто вчиться та вчить, учні та вчителі, студенти та викладачі, і звичайно, батьки.
24 серпня 2020
Молимось за Україну. Зі святом! (відео)
Харківська делегація, у тому числі наші парафіяни на чолі з капеланом о.Геннадієм Рохманійком, у День Незалежності взяли участь в марші захисників у Києві. Церква закликає всіх молитися за Україну та подякувати Господу та всім, хто хоробро стоїть на її захисті. Про найближчі події у нашому храмі розповідає о.Віктор Маринчак.
23 серпня 2020
о.Віктор Маринчак про безпідставне добро (відео)
«Благодать – це дар незаслужений. Бог тебе любить, а тому з милості надає тобі таланти і прощає просто так. Біда наша в тому, що ми до цього ще не доросли. Немає нічого кращого, ніж нести добро без всяких підстав. Кожен з нас може до цього долучитись. Треба тільки зберегти добрий намір - наслідувати Христа», - о.Віктор Маринчак.
23 серпня 2020
«Бог не є справедливім. Він – милосердний», - о.Віктор Маринчак
«Непрощений грішник є здобичей диявола. Тому його треба простити, щоб він не потрапив до князя темряви. Кожен із нас повинен наслідувати Христа. Коли до тебе приходить людина, яка тобі завинила і образила та щиро просить пробачення, то слід відпустити», - о.Віктор Маринчак.
22 серпня 2020
Про немилосердного боржника
У часи Христа гріхи часто сприймали як борги перед Богом, власне, як у молитві «Отче Наш». Дуже важливий аспект: гріх – це провина не стільки в тому, що було зроблено не так супроти когось, а найперше в тому, що мало бути зроблене, проте було занедбане. Гріх – як борг, що полягає в занедбаних обов’язках чи в нестачі милосердя та співчуття.
21 серпня 2020
Апостол Матфій
22 серпня церква згадує апостола Матфія. За переданням, він був народжений у Віфлеємі і під керівництвом Сімеона навчався Закону Божого. Матфій був одним з 70-ти найкращих учнів Ісуса і пізніше разом з 12-ма апостолами став свідком зішестя Святого Духа.
20 серпня 2020
Молебень перед початком навчального року (анонс)
Кожна добра і важлива справа має починатися з молитви. Тому перед початком учбового року в нашому храмі служіться молебень, на якому благословляються та надихаються на весь навчальний рік школярі і студенти, вчителі та викладачі, а також всі, хто йде вчитися або сам навчає.
19 серпня 2020
На наших очах  неодноразово відбувалось преображення (відео)
«На нас чекали непрості роки і десятиліття. Хіба ми думали, що відновлення нашого храму затягнеться на тридцять років? Але маємо те, що заслужили. Іноді ми робили неправильний вибір, на щось не наважились, не виявили рішучість і сміливість, йшли за течією. Втім, на наших очах неодноразово відбувалось преображення – і ми бачили народ, який перемагає любов’ю», - о.Віктор Маринчак.
19 серпня 2020
Добре нам тут бути (відео і фото)
«Нам немає чого боятися, бо ми вже кілька разів за останні десятиліття пережили Преображення. Починаючи з 1991 року, попри всі випробування та труднощі, ми тоді, тепер і назавжди говоримо: «Добре нам тут бути, Господи!». Тут ми надихаємось та набираємось віри, щоб встояти і здолати всі перешкоди», - о.Віктор Маринчак.