7 травня 2019
Допоможемо храму! ((відео)
Ми приходимо до церкви, коли душа потребує розради. Всі наші проблеми, сумніви, біль та трагедії, сльози і радість бачать стіни Івано-Богословського храму. Але іноді він теж потребує допомоги. Ніхто за нас не пофарбує паркан, не облаштує територію чи не вирішить купу господарчих справ. Тому у вихідний день, у четвер, 9 травня, ми запрошуємо всіх допомогти храму.
6 травня 2019
о.Віктор Маринчак: Про віру і шлях до навернення (відео)
Людина спочатку приймає проповідь, яку почула: з розкритим серцем та радісною свідомістю, а потім приходять ті чи інші випробування. Вони й перевіряють якість нашої віри. Тоді щось стається з кожним із нас. Ми відходимо від Церкви чи навіть від Бога, перебуваючи в темряві, де плач і скрегіт зубів. Але пам’ять про Божу Любов дає нам сили на шляху до навернення.
5 травня 2019
Пасха для мертвих (відео)
У понеділок ввечері та у вівторок вранці в нашому храмі ми служимо особливі поминальні служби. Церква співає «Христос воскрес!» і звіщає Благу вістку для померлих. У Бога всі живі, тому Пасха Господня – це подія для всього людства в його метаісторії. Ми не тільки в поминальні дні приходимо на цвинтар, а й молимось за тим, хто пішов у Вічність.
5 травня 2019
Фомина неділя
З давніх часів восьмий день після Великодня, як закінчення Світлої седмиці, святкувався особливо. Він названий Антипасхою, що означає «замість Пасхи».
3 травня 2019
Про артос
Протягом всього Світлого тижня на солеї, перед образом Спасителя лежить освячений хліб - артос. На Фомину неділю він буде роздроблений, і при цілуванні хреста на Літургії розданий парафіянам нашого храму, як святиня
2 травня 2019
Принесіть померлим молитву, а не сміття
В ці дні напередодні Радуниці хочемо ще раз звернутися до всіх з проханням: не несіть на цвинтар штучні квіти. Церква та науковці закликають відмовитись від них, адже це дорого й непривабливо, шкодить екології та здоров’ю людей і не є богословською символікою.
1 травня 2019
Єрусалим часів Христа
Єрусалим - місто, що поділене між двома державами і трьома релігіями. Переживаючи події Воскресіння Христове, ми так чи інакше проходимо вулицями і стежками цього давнього міста, слідуючи за Спасителем. Поглянемо на визначні місця Єрусалиму часів Ісуса Христа.
29 квітня 2019
Будьте, як діти! Воскресіння Христове бачивши (фоторепортаж)
Вже традиційно в Світлий понеділок у нашому храмі служили Дитячу Літургію. У родинному колі улюблених священиків, затишної атмосфери, всеохоплюючої Любові та Пасхальної радості учні дитячої недільної школи стали безпосередніми учасниками спільної справи – Літургії. По закінченні служби всі парафіяни отримали паски та взяли участь у святковій трапезі.
29 квітня 2019
Проповідь в Світлий понеділок: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в Світлий понеділок: "Будемо жити далі з Воскреслим Христом у душі і серці. Надихатися Ним - і радіти. Завжди радійте, бо Христос воскрес!" ...
28 квітня 2019
Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви
Митрополит Єпифаній: Вітаю з Великоднем усіх християн України й увесь наш народ. Нехай Господь надихне серця наші в любові разом будувати краще майбутнє Батьківщини, відкидати спокуси, протистояння і ворожнечу, а утверджувати правду, порозуміння і суспільний мир.
28 квітня 2019
Великдень у нашому храмі: фото, відео
Великодня Служба завжди хвилююча і неповторна. Втім, окрім пам"яті Івано-Богословської громади, вона закарбована на світлинах наших парафіян. Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж про цьогорічне Пасхальне Богослужіння в нашому храмі. Христос воскрес! Воістину воскрес! Дякуємо за фото панові Леондові Логвіненку ...
28 квітня 2019
Дитяча Літургія у Світлий Понеділок
Гарною Великоднею традицією нашого храму стала дитяча Літургія, яка служиться в Світлий Понеділок. Це зворушливе дійство не може залишити нікого байдужім. Учні Недільної школи Іоанно-Богословської церкви один раз на рік стають читцями, паламарями, співаками