29 липня 2018
Подорож до Києва (фоторепортаж)
Громада Івано-Богословського храму на чолі з о.Геннадієм Рохманійко взяла участь в урочистих заходах з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України. Десятки наших парафіян приєднались до багатотисячної ходи центром Києва, яка засвідчила міць української церкви і незворотність створення Єдиної помісної православної церкви.
29 липня 2018
Парафіяльне життя (відео)
Парафіяни нашого храму отримали відзнаки за паломницьку подорож до Києва з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України. Про прощу і святкування історичної події розповів о.Геннадій Рохманійко.
29 липня 2018
Віра - наша зброя. (відео)
«Віра, відвага і мужність – цього достатньо для того, щоб долати те, що здавалось би неподоланим. Варто хоч на мить втрати впевненість та міцність духу, як все втрачається. Не вірити – небезпечно. Віра є нашою зброєю!», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
28 липня 2018
У хвилях житейського моря
Наше життя подібне до морського плавання, тільки пливемо ми не в морі а у часі ‒ від тимчасового до вічного. Темрява та пітьма окутують нас, хвилі різноманітних спокус і небезпек вдаряють наш життєвий човен, бажаючи нас потопити. Недільне Євангеліє про апостола Петра, що засумнівався в словах Спасителя, як завжди підказує шлях до порятунку. Головне його почути та зробити правильні висновки.
27 липня 2018
Парафіяни нашого храму їдуть до столиці (відео)
До уваги учасників Хресної ходи! Збір 27 липня, у п’ятницю, о 21:00 на площі Свободи напроти Харківської облдержадміністрації біля намету “Все для перемоги”.
27 липня 2018
Рівноапостольний князь Володимир
Небагато імен на скрижалях історії можуть порівнятися з ім'ям святого рівноапостольного Володимира, хрестителя Русі, котрий на віки вперед визначив духовну долю нашої Церкви і нашого православного народу. Хоча в дитинстві Володимира виховували в християнському дусі – для цього багато доклала зусиль його бабуся, свята рівноапостольна княгиня Ольга, в молоді роки ...
25 липня 2018
Ікона Богородиці "Троєручиця"
Ікона Пресвятої Богородиці "Троєручиця" має незвичний, на перший погляд, вигляд і таку ж незвичну історію. Про цю ікону, яку Православна Церква вшановує 25 липня, у цьому матеріалі.
24 липня 2018
Рівноапостольна княгиня Ольга
Коли дивишся на образ святої рівноапостольної княгині Ольги, чия пам'ять вшановується 24 липня, то бачиш перед собою не тільки мудрого державного правителя, а бачиш бабусю, яка виховала свого видатного онука - майбутнього Хрестителя Русі святого рівноапостольного князя Володимира. Можливо, саме з такої точки зору і треба дивитися на святу. Адже ...
22 липня 2018
Недільна проповідь настоятеля (відео, архів)
«Чудо – не обов’язково щось надприродне, фізично чи матеріально неможливе. Головне – це послання від Бога, в якому Він щось промовляє для нас і чось хоче нас навчити», - із недільної проповіді настоятеля Івано-Богословського храму о.Віктора Маринчака.
21 липня 2018
Примноження п’яти хлібів і двох риб
У цю неділю ми читаємо Євангеліє від Матфея (IX 14-22), де йдеться про диво, яке не може не вражати. Чудесне примноження Ісусом Христом п’яти хлібів і двох риб - це ще одне потвердження того, що Бог справді дбає про духовні і тілесні потреби людей та постійно опікується ними.
21 липня 2018
50 псалом - спасенний шлях покаяння
Псалтир – найулюбленіша книга Старого Завіту в усіх православних християн. Неймовірна мудрість покладена на сторінки цього шедевру зробили його актуальним на всі віки. Псалми царя Давида християни читають у всіх важливих випадках свого життя: у радості та скорботі, відчуваючи страх або покаяння, просячи Бога допомоги та дякуючи Йому за великі щедроти та милосердя. Якщо Псалтир – одна з найбільших перлин Старого Завіту, то, безумовно, П’ятдесятий псалом – перлина всього Псалтиря.
20 липня 2018
Барометр нашої любові
Майже у кожного християнина є маленька книжечка, звана пом’яник ― образ стародавнього диптиха, де написані імена живих і померлих. Цю книжечку він подає у храмі на проскомидію та єктенії, на молебні й панахиди, її він повинен читати щодня у своїх домашніх молитвах