14 липня 2019
 "Віра - це ціннісний вибір", - о.Віктор Маринчак (відео)
Віра - це завжди ціннісний вибір. Обираєш ти не просто авторитет, а спосіб життя. Діагноз для суспільства полягає в тому, що воно обирає не цінності, а кумирів, фарисейство, форму поведінки. Справжня віра полягає у тому, щоб прийняти Господа, як Сонце правди, як носія свободи, світла і любові та йти за Ним.
13 липня 2019
Проповідь в неділю 4-ту після П"ятидесятниці (відео, архів)
Як завжди в недільній проповіді о.Віктор Маринчак говорив про наболіле та найважливіше: "Любити - ризикована справа, але не любити - це гарантія зовнішньої темряви, де плач та скрегіт зубів. Ми повинні обирати: кого ми любимо і що ми любимо, за кого ми готові стояти і за що віддати життя".
11 липня 2019
Первоверховні апостоли Петро і Павло
Найчастіше головною причиною нашої неуважності до церковної історії є звикання до того, що кожне свято сприймаємо, як повторення чогось, що уже було, як буденність. Багато свят, на жаль, стали для нас просто певною відміткою часу, як от день вшанування пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла для переважної більшості пересічних людей означає в першу чергу закінчення Петрівки - апостольського посту.
10 липня 2019
Святитель Феофан Затворник
У кінці минулого століття Церква канонізувала давно шанованого в народі єпископа Феофана (Говорова). І тепер його ім’я в історії — святитель Феофан Затворник. Подвижник, богослов і духовний наставник багатьох християн. Усебічна освіта, вільне володіння кількома іноземними мовами, глибокі знання в галузі медицини, психології та інших науках — усе це було використане ним для служіння Церкві. Пам"ять святителя Феофана, затворника Вишенського, Православна Церква вшановує23 січня.
9 липня 2019
Тихвінська ікона Божої Матері
Тихвінська ікона Божої Матері є одною з найшановніших Богородичних ікон. Вона прославилася багатьма зціленнями та чудесами, а особливо до неї зверталися з молитвами в разі хвороби дітей. Не випадково, центральною іконою нашого храму, що знаходиться ліворуч від царських воріт, є саме Тихвінська ікона. Православна Церква вшановує її 9 липня.
7 липня 2019
"Доки не здатні будемо платити надзвичайно дорогу ціну, ми не отримаємо свободи", - о.Віктор Маринчак (відео)
Бог вчить нас чекати і терпіти. Бог вчить нас розумінню Його премудрості, яка не за один день та не за одне покоління готує шляхи Господові. Народ проходить через випробування і страждання, через полон та загибель мучеників. Приходять пророки й праведники, їх женуть, але вони несуть правду. Доки не здатні будемо платити надзвичайно дорогу ціну, ми не отримаємо свободи.
6 липня 2019
Різдво Іоанна Хрестителя
7 липня Церква вшановує Різдво чесного славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна. Сам Спаситель казав про нього: «Серед народжених жінками не поставав (пророк) більший від Івана Хрестителя». Отже, згадаємо сьогодні Предтечу нашого Господа.
5 липня 2019
Шукайте ж спершу Царства Божого
Проповідь в неділю 3-тю після П'ятидесятниці митрополита Антонія Сурозького: Опіки Божої достойний тільки той, хто старається бути своїми душевними почуттями і схильностями, своїм життям і ділами достойним сином чи дочкою Отця Небесного, хто приймає дари Божі з вдячністю і використовує їх для слави Божої і для спасіння своєї душі, хто, ...
4 липня 2019
Готуємось до Хресної ходи (анонс)
Парафіяни нашого храму вже традиційно збираються відвідати святкові заходи в день хрещення України-Русі 28 липня 2019 року у Києві. «Ми збираємось на хресну ходу, щоб показати нашу єдність, непохитність та здатність захищати Православну Церкву України», - наголосив настоятель храму о.Віктор Маринчак.
3 липня 2019
Митр. Антоній Сурозький: Бесіда про християнський шлюб
Я вирішив цю бесіду присвятити темі про сім’ю та шлюб. Мені здається, що в світі, законом якого є розмежованість, протистояння, напружені відносини між окремими людьми, суспільними групами і народами, ця тема надзвичайно важлива. Шлюб – диво на землі. В світі, в якому все нарізно, шлюб – це місце, де двоє, ...
1 липня 2019
"Треба стояти до кінця", - о.Віктор Маринчак
«Бути сином свого народу на цій території ще й досі небезпечно. Чому такі репресії, війні, тотальне нищення не призвело до загибелі і зникнення українців? Ми, як християни, маємо відповідь. Слід наважитись стати за правду, свободу і любов. Треба стояти до кінця – іншого шляху немає», - о.Віктор Маринчак.
30 червня 2019
Наші святи надихали нас бути сильними духом (відео)
«Наші святі несли просвіту, культуру, духовність і вірність. Вони наважувались говорити правду всім підряд. Українська церква заснована людьми вільними, які обирали свободу, світло і Бога, який є Любов. Наші святи надихали нас бути сильними духом, а тому ми непереможні», - о.Віктор Маринчак.