28 квітня 2019
У неділю фільм про о.Віктора (відео)
Кінострічка будується на життєвому матеріалі біографії настоятеля нашего храму священика о.Віктора Маринчака. Втім, у фільмі йдеться не стільки про головного героя, скільки про певний тип особистості і долі. Це фільм про шлях до свободи з кліті тоталітарного суспільства. Про внутрішню катастрофу людини, яка змушена миритися чи співпрацювати з системою.
26 квітня 2019
Освячення пасок: коли і що буде?
У нашому храмі ви зможете освятити паски та іншу поживу в суботу, ввечері, та в неділю, після Пасхальної Літургії. У суботу починаємо о 18.00. У неділю о 3 ранку. Очікується тепла, суха погода, без опадів.
26 квітня 2019
Велика субота
«Субота ця преблагословенна, бо нині мертвий Христос воскресне на третій день», — співається в кондаку Великої Суботи. Перебуваючи посередині між Хрестом і Воскресінням, Велика Субота є унікальним днем церковного року, коли плач перетворюється на радість. Це єдина субота в році, котра є днем строгого посту. У тематиці цього дня сполучаються найглибший кенозис Слова Божого, «навіть у пекло зійшовшого» у пошуку занепалого Адама, і початок перемоги над пеклом і смертю.
25 квітня 2019
Страсна п"ятниця: парадокс хреста
Переживаючи найтрагічніший день в історії людства - день розп"яття і хресної смерті Боголюдини Ісуса Христа, Церква всіма засобами кличе нас до співстраждання та глибокого переживання цього моменту. Тому богослужіння Страсної П"ятниці сповнені спогадами про страждання Спасителя вирізняються поміж всіх інших богослужінь року.
25 квітня 2019
Служба Дванадцяти Євангелій
Центральне місце в богослужіннях Страсного тижня належить утрені Великої П’ятниці. ЇЇ ще називають Cлужбою Дванадцяти Євангелій. Початок у нашому храмі о 17.00.
24 квітня 2019
Встановлення Євхаристії
Серед днів Страсного тижня Великий Четвер займає особливе місце. Саме в цей день Церква ще й ще раз згадує і переживає Тайну вечерю Господа Ісуса Христа з Його учнями – апостолами
23 квітня 2019
Богослужіння Страсного тижня:відео
Настав неповторний час, який викликає особливі почуттями у душі кожного християнина - час Страсного тижня. Майже дві тисячі років тому Спаситель прийшов до Єрусалиму, щоб постраждати, прийняти хресну смерть і на третій день воскреснути заради спасіння всього світу.
23 квітня 2019
Перед дверима храму Твого : фото
"Двері, двері. В премудрості будьмо уважні," - чуємо ми на кожній Літургії. І ось до свята Пасхи в нашому храмі встановлені двері до нової частини храму. Дякуємо всім причетним до цієї надзвичайно важливої події. І нагадуємо, що роботи по відбудові та впорядкуванню храму та подвір"я тривають. Кожен бажаючий може до ...
23 квітня 2019
Великий вівторок
Остання проповідь Спасителя в Єрусалимському храмі: Тож пильнуйте, бо не знаєте ні дня, ні години, коли прийде Син Людський. Мф.25: 13
22 квітня 2019
У вівторок буде звершуватись Таїнство Соборування: відео
За побожною традицією під час Великого Посту кожен віруючий намагається приступити до Таїнства Соборування. Для тих, хто через життєві обставини не встиг досі цього зробити, є додаткова можливість. У вівторок, 23 квітня, воно буде звершуватись у нашому храмі ввечері, початок о 17.30.
22 квітня 2019
На порозі  Страсного тижня. Великий понеділок
Протягом Страсного тижня Церква згадує останні дні земного життя Спасителя, Його страждання, розп'яття на хресті та погребіння. Здавна ці дні називали «святими» або «великими», з перших часів християнства вони проходили в особливо строгому пості та глибокій молитві. За свідоцтвом Іоанна Золотоустого, в Страсний тиждень перші християни посилювали піст і молитву, ...
21 квітня 2019
Проповідь на Вход Господень в Єрусалим: відео
Дорога до спасіння обов’язково йде через Голгофу. Треба пережити зраду, зневірство, жах, чиєсь боягузтво, але все одне прийде Воскресіння. У найстрашніших випробуваннях Церква пам’ятала про це і люди йшли на муки та страждання. Ми повинні не боятися такого шляху. Він ще не пройдений, але не забуваємо -без розп’яття немає Воскресіння.