15 липня 2017
Зцілення розслабленого у Капернаумі
Серед базових цінностей людини, звичайно, слід назвати її здоров’я та життя. Тому, зовсім не дивно, що в Святому Писанні ми так часто зустрічаємо приклади того, як Господь зцілював та, навіть, воскрешав людей. Але для чого це нам показано? Недільне Євангеліє дає нам на це відповідь.
14 липня 2017
Святі безсрібники Косьма і Даміан
Сьогодні, 14 липня, Церква вшановує пам'ять святих безсрібників Косьми і Даміана. Під час недільної проповіді настоятель нашого храму о. Віктор Маринчак докладно розповідав про святих лікарів. Втім, для повноти розуміння цих постатей ми спробуємо додати декілька фактів з їхнього життя, яке стало жертовним служінням на славу Божу і допомогу людям. ...
13 липня 2017
Хто важливіший в Церкві?
Отець Георгій Чистяков: Христос не там, де запалюють свічки, Христос там, де люди намагаються бути ближчими один до одного, один одному допомагати, один на одного спиратися.
12 липня 2017
Первоверховні апостоли Петро і Павло
Найчастіше головною причиною нашої неуважності до церковної історії є звикання до того, що кожне свято сприймаємо, як повторення чогось, що уже було, як буденність. Багато свят, на жаль, стали для нас просто певною відміткою часу, як от день вшанування пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла для переважної більшості пересічних людей означає в першу чергу закінчення Петрівки - апостольського посту.
11 липня 2017
Два несхожі апостоли
Наближаючись до свята первоверховних апостолів Петра і Павла, яких Церква вшановує 12 липня, пропонуємо ще раз подивитися на їх такі різні, і в той же час споріднені Духом Божим постаті.
10 липня 2017
Для нашого храму у Німеччині вилитий дзвін
На Свято Преображення Господнього у нашому храмі відбудеться історична подія. На дзвіницю спеціальними кранами буде піднято майже 400 кілограмовий дзвін, який персонально для Івано-Богословської парафії вилитий у Німеччині. Як відбувався цей процес описав у листі один із ініціаторів проекту Уве Лібе-Харкорт.
9 липня 2017
Зцілення гадаринських біснуватих
У п’яту неділю по П’ятидесятниці за Божественною літургією читається євангельська розповідь від Матфія гл. VIII, ст.28-IX,1 про зцілення Господом Ісусом Христом двох гадаринських біснуватих.
8 липня 2017
Святі Петро і Февронія
8 липня церква вшановує пам’ять муромського святого подружжя Петра і Февронії, що жили на рубежі XII-XIII століть. Здавна на Русі їх вшановували як заступників подружнього життя. Вважалося, що вони своїми молитвами зводять небесне благословення на подружні пари. У нашому храмі також є ікона святих Петра і Февронії, біля якої завжди багато запалених свічок.
7 липня 2017
"Цілі покоління виконують роль предтечі", - о.Віктор Маринчак (відео)
«Історія невблаганна для тих, хто йде попереду і крокує першими. Хто лише готує і розчищає шляхи. Ті, що беруть на себе цю місію - вони приречені, але без них не обійтись», - із проповіді о.Віктора Маринчака на свято Різдва Івана Хрестителя.
7 липня 2017
Різдво Іоанна Хрестителя
7 липня Церква вшановує Різдво чесного славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна. Сам Спаситель казав про нього: «Серед народжених жінками не поставав (пророк) більший від Івана Хрестителя». Отже, згадаємо сьогодні Предтечу нашого Господа.
6 липня 2017
Слово на Різдво Іоанна Хрестителя
Митрополит Антоній Сурозький: І ось перед кожним з нас стоїть цей образ Хрестителя. Кожен з нас один до одного, до кожного іншого, посланий як передтеча, щоб скзати слово, таке чисте, таке вільне від самого себе, від самолюбства, від марнославства, від всього того, що робить кожне наше слово пустим, ницим, гнилим. Чи робимо це з готовністю зійти на нівець, тільки б з цієї людини виросла жива людина, наречена вічного життя?
4 липня 2017
 Телефір з о.Віктором у програмі "Відзеркалення" на АТН (відео)
У середу, 5 липня, на телеканалі «АТН» гостем програми «Віддзеркалення» буде о.Віктор Маринчак. Разом з авторами циклу «Метанойя» настоятель нашого храму розповість про проект і поділиться своїми думками про актуальні проблеми сьогодення. Перший показ ефіру о 19.00 після новин «АТН», а потім кілька разів протягом вечора і вранці.