2 жовтня 2017
Розклад на тиждень: відео
Наступний понеділок, 9 жовтня, є днем пам"яті покровителя нашого храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова і храмовим святом для нашої громади. Тож маємо докласти зусиль ,щоб прикрасити храм та владнати подвір"я напередодні свята: запрошуємо всіх ,хто має час і бажання допомогти, взяти в цьому участь. Також звертаємо вашу увагу, що традиційних молебнів по понеділках та п"ятницях на цьому тижні не буде.
2 жовтня 2017
Проповідь в неділю 17-ту після П"ятидесятниці: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю після Воздвиження : Свого хреста не оминеш. І треба тільки зробити його тим хрестом, який веде до спасіння. Тим хрестом, яке являє Царство Боже, яке прийшло в силі. ...
29 вересня 2017
День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії
У сучасному світі, де панує зрада, безпринципність і культ споживацтва, історія про трьох дівчинок, яким було 9, 10 та 12 років може показатися дивною і навіть незрозумілою. Але тим-то й відрізняється християнин від звичайних людей, що він розуміє сенс жертовності, а мужність і готовність їти на смерть для нього не просто красиві слова.
28 вересня 2017
Фільм з о. Віктором можна побачити на Міжнародному кінофестивалі
У неділю, 1 жовтня, о 20.30 в рамках Міжнародного кінофестивалю документальних фільмів можна буде побачити кінострічку за участі настоятеля нашого храму. О.Віктор Маринчак знявся у фільмі про Майдан «Герої не вмирають».
27 вересня 2017
Проповідь на свято Воздвиження Хреста Господнього: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака на свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього: І боротьба с темними силами не припиняється і ніколи не припиниться до Другого Пришестя. Кожна людина, яка стає християнином, обов"язково стає учасником цієї боротьби -і має докласти власних зусиль. Має принести свою жертву.
26 вересня 2017
Воздвиження Чесного Хреста Господнього
Православна церква 27 вересня відзначає одне із двунадесятих свят - Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Історики вважають, що насамперед дві події лягли в основу встановлення цього свята: знайдення в IV ст. Хреста, на якому розп’яли Ісуса, та повернення цього хреста з Персії до Єрусалиму у VII столітті.
25 вересня 2017
Розклад на тиждень: відео
Розклад богослужінь на цей тиждень: серед тижня святкуємо дванадесяте свято - Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Про подробиці богослужінь цього тижні розповідає настоятельнашого храму, отець Віктор Маринчак. ...
24 вересня 2017
Проповідь в неділю 16-ту після П"ятидесятниці: відео
Про таланти, відповідальність, вміння наважитись на вчинки і рішучість в діях – пропонуємо до вашої уваги недільну проповідь настоятеля Івано-Богословського храму о.Віктора Маринчака.
22 вересня 2017
Дзвін нашого храму (фото)
У серпні німецька делегація спеціально приїжджала до нашого храму, щоб побачити, як піднімають подарований ними дзвін. За місяць не тільки іноземні гості, парафіяни нашого храму та всі мешканці Іванівки могли почути його благовіст. Цими днями 370 кг. дзвін остаточно підняли та закріпили на спеціально приготовленому місці - і тепер він лунає ще краще.
22 вересня 2017
Проповідь на свято Різдва Богородиці: відео
Для нашого храму свято Різдва Пресвятої Богородиці - особливий день. Це не тільки початок нашого спасіння, але й перші кроки для побудови української церковної громади у Харкові. Настоятель Івано-Богословського храму о.Віктор Маринчак на проповіді розповідав не тільки про Біблійну історію, а й про голуба, який приніс нам благу звістку.
22 вересня 2017
Богоотці Іоаким та Анна
Наступного дня після свята Різдва Богородиці Православна Церква вшановує пам"ять батьків Діви Марії - святих праведних Богоотців Іоакима та Анни. Шанобливе ставлення до цього подружжя, яке навіки стало символом беззаперечної довіри Богові та незрадливої любові, ми бачимо і в тому, що на кожній службі Божій, під час відпусту ми згадуємо ...
20 вересня 2017
21 вересня - Різдво Пресвятої Богородиці
Пречиста Діва Марія народилось у той час, коли, здавалося, сповнений гріха та неправди світ сам себе знищить. І якщо в допотопні часи Бог, щоб врятувати землю, змушений був на землю послати потоп, то тепер, після подарованої веселки, світу потрібен був уже не символічний, але реальний Спаситель. Пресвята Діва повинна була стати посередницею між людством та Богом.