11 серпня 2020
Гріх пияцтва і як його подолати
Кожну п’ятницю в нашому храмі служиться молебень з акафістом великомученику Воніфатію. Серед парафіян його називають «проти пияцтва». Цей гріх, на жаль, дуже розповсюджений в нашій країні, але Церква знає як протистояти цієї спокусі. Можливо, приведена підборка матеріалів на тему пияцтва допоможе вашим знайомим та близьким подолати прикру залежність.
11 серпня 2020
о.Віктор Маринчак: Про Животворчий Хрест Господній (відео)
«Наш хрест і наше розп’яття чекає на нас. Ти можеш зазнати страждань, переслідувань, поневірянь та мук, але через все це ти повинен пронести гідність образу Божого. І якщо ти спроможешся, то це буде насправді найбільшою для тебе нагородою». - із проповіді о.Віктора Маринчака.
10 серпня 2020
Готуємось до свята (відео)
Цього тижня у нашому храмі три дні поспіль служиться Божественна Літургія. У п’ятницю, 14 серпня, свято семи Святих Мучеників Маковеїв, або, як кажуть в народі, перший Спас. Про найближчі служби та що нам треба пам’ятати в ці дні пропонуємо подивитись у нашому відео.
9 серпня 2020
о.Геннадій Рохманійко: Господь на відстані витягнутої руки (відео)
«Тільки ми втрачаємо дороговказ, відволікаємось на ті обставини, які навколо нас, то одразу починаємо колотитись і тонути. В наш час іноді дороговкази зникають і страхи заповнюють серця. Але в ситуації маловірства не слід забувати, що Господь завжди на відстані витягнутої руки", - о.Геннадій Рохманійко.
8 серпня 2020
Українцям пропонують посилити молитви
Вже кілька років поспіль парафіяни нашого храму Іоана Богослова двічі в Різдвяний і Великий піст молитовно прочитують щодня Псалтир. Цього року вирішили молитися Псалтирем і в Успенський піст, адже є нагальна потреба долати всі труднощі, які зараз переживаємо, підтримкою Богородиці і всіх святих.
8 серпня 2020
Святий великомученик Пантелеймон цілитель
9 серпня Православна Церква вшановує пам'ять одного з найулюбленіших в народі святих - великомученика і цілителя Пантелеймона. Його ікона є в нашому храмі, і до неї завжди з молитвами та проханнями підходять парафіяни. Пропонуємо декілька слів про лікаря, що постраждав за віру в Ісуса Христа. Святий великомученик і цілитель Пантелеймон ...
7 серпня 2020
Покровителька майбутніх матерів
Православна Церква 7 серпня відзначає Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці. У цей день віруючі вшановують кровних предків Ісуса Христа, бездітні жінки просять Бога дарувати їм дітей. За переказами, Анна чудесним чином народила свою Дочку – в похилому віці, з тих пір стала покровителькою майбутніх матерів.
7 серпня 2020
Запрошуємо на свято (відео)
Вже у неділю на всіх нас чекає свято великомученика Пантелеймона. У нас в Харкові є храм Православної Церкви України, який названий на честь шанованого в народі святого. 9 серпня там храмове свято, де радо будуть зустрічати тих, хто захоче підтримати в неділю братську громаду.
6 серпня 2020
о.Віктор Маринчак про святих Бориса і Гліба (відео)
«Сила темряви ніколи не здатна оцінити їх самопожертву, їхню любов до свого народу, прагнення миру ціною власного життя. І тому приходиться братися до зброї тим, хто на це здатний. Але це не означає, що подвиг їх був марним», - із проповіді о.Віктора Маринчака на день святих Бориса і Гліба.
5 серпня 2020
Почаївська чудотворна ікона Божої Матері
5 серпня Православна Церква вшановує Почаївську чудотворну ікону Божої Матері. Вона відома всьому слов'янському світові: її шанують в Україні, Росії, Біларусі, Боснії, Сербії, Болгарії та інших країнах. Поряд з православними на поклоніння чудотворному образу Пресвятої Богородиці приходять і католики. Є цей образ і в нашому храмі (він розташований праворуч, біля ...
4 серпня 2020
Рівноапостольна Марія Магдалина
4 серпня, вшановується пам'ять Святої Мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини. Про цю дивовижну жінку написано чимало, втім ми пропонуємо ще раз згадати біографію той, яка одна із перших удостоїлася побачити Воскреслого Господа Ісуса Христа. Народилася вона в містечку Магдалини в Галілеї. Жителі Галілеї відрізнялися безпосередністю, палкістю вдачі та самовідданістю. Ці якості ...
3 серпня 2020
Владика Митрофан подякував нашій церковній громаді (відео)
Єпископ Харківський та Богодухівський Митрофан після закінчення недільної Літургії подякував парафіянам та священикам нашої церковної громади за гостинність під час візиту предстоятеля ПЦУ Епіфанія до Іоано-Богословського храму. У вересні чекаємо новий приїзд блаженнійшого до Харкова.