22 червня 2019
Ікона «Пом’якшення злих сердець»
Цієї неділі, на День всіх святих, Церква вшановуватиме ікони «Пом’якшення злих сердець» та «Нерушима Стіна». В нашому храмі ми також маємо їх святий образ, тому пропонуємо з ними ознайомитись трошки ближче.
20 червня 2019
Християнське ставлення до тіла
Людині не дано ампутувати свою совість. Кожним своїм вчинком вона співвідносить себе з вічністю. Але якщо ця вічність - Пасхальна, значить, ставлення до тіла стає радикально іншим. Яке воно повинне бути для християн? Пропонуємо - науковий погляд на цю проблему. Людина у всій її повноті - не сама тільки самосвідомість, ...
19 червня 2019
Молитви митр.Антонія Сурозького: відео
Сьогодні, 19 червня, народився один з видатних проповідників християнства сучасності, митрополит Антоній Сурозький. Цікаво дізнатися, що владика знав про існування Івано-Богословського храму, отримував листи від наших парафіян і, звісно, молився в Лондона за далеких, але таких близьких йому по духу, харків’ян.
17 червня 2019
Дія Святого Духа (відео).
Ми набагато більше можемо, ніж собі уявляємо. У нас є така сила Духу, що дозволяє нам долати все. Починаючи якусь справу, ми іноді маємо сумніви, тривогу, неспокій, але Дух дихає, де хоче. Він примушує нас діяти. Очі бояться, а руки роблять, і все складається так, що воно відповідає волі Божої.
16 червня 2019
"Відчай не сумісний з християнством", - о.Віктор Маринчак  (відео)
Нас чекає важкий час і тяжкі випробування, але ми маємо Духа Святого, а тому нездоланні. Відчай не сумісний з християнством. Ми, як християни, завжди повинні мати надію. Саме тому, що на нас сходить Святий Дух ми зобов’язані пронести це відчуття не тільки сьогодні, а й через все життя.
16 червня 2019
Трійця у нашому храмі (фото і відео)
Свято П’ятидесятниці – це день народження Церкви. Того самого Тіла Христового, що складається з людей, які славлять Господа і роблять добрі справи. Всі ми різні й неповторні, але на Трійцю відчуття єдності та спорідненості Духом відчувається з особливим запахом дарів природи і людської величі.
15 червня 2019
П"ятидесятниця.
День Святої Трійці - одне з головних християнських свят, яке стверджує й оспівує триєдиність Всевишнього Бога: Бога Отця - Творця Неба і Землі, Бога Сина - Господа нашого Ісуса Христа, і Бога Духа Святого - Господа Животворчого, що від Отця походить.
14 червня 2019
Батьківська поминальна субота
Перед святкуванням Святої Тройці у православних проходить батьківська поминальна субота, яка починається з вечора п`ятниці спеціальною поминальною службою, - парастасом
13 червня 2019
Молимось за всіх померлих (відео)
Є у церковному році дні, коли Церква молиться за всіх померлих. Навіть згадує самогубць. У поминальну Троїцьку суботу ми поминаємо всіх рідних, близьких, яким завдячуємо нашою вірою. Ми просимо в переддень Дня народження Церкви, щоб Господь молитвами всіх святих по Своїй милості і щедротах нагородив Царством Небесним усіх, хто покинув цей світ.
12 червня 2019
Запорука нашого спокою (відео)
«Нам немає чого боятись. Ми маємо бути спокійними, мужніми і впевненими. Добро, правда та світло обов’язково переможуть. Можливо, ми не доживемо до цього, але Бог нас обрав і переміг світ. У тому запорука нашого спокою», - о.Віктор Маринчак.
11 червня 2019
Молитва "Царю Небесний": роздуми
Це коротка, стисла і дуже сильна молитва, зіткана з біблійних висловів та молитовних звернень Отців Церкви до Святого Духа. Це особлива літургійна молитва свята Зішестя Святого Духа (П’ятдесятниці). Нею розпочинається кожне богослужіння і навіть особиста молитва вірних, адже кожна християнська молитва звершується у Дусі Святому, і Сам Святий Дух молиться у нас зітханнями невимовними (Рим 8:26). Вона не читається між Пасхою та П"ятидесятницєю. І ось цієї неділі ми вперше промовимо її, щоб заклика
9 червня 2019
Не треба боятись бути у меншості, - о.Віктор Маринчак (відео)
Все, що готує прихід нашого майбутнього, починається з невеликих спільнот. Тих, хто є вірними, хто робить свій свідомий вибір, хто запалюється любов’ю до людей і Бога. Не треба боятись бути у меншості, якщо ти на боці добра, світла та правди. Історію рухає мале стадо – приклад перших століть християнства показує нам, як можна перемагати.