14 травня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю про сліпонародженного: Все ти маєш бачити, бо тільки тоді ти можеш зберегти образ Божий. Бо образ Божий, Він не в якійсь лагідності. Він в мужності, в здатності глянуть в очі стражданням, своїм і чужим, і смерті, і мукам нестерпним... І встояти... ...
12 травня 2018
Неділя про сліпонародженого
Закінчується шлях від Воскресіння до Вознесіння. Ось вже ми підійшли до останньої, шостої неділі після Пасхи. В цей день Церква згадує одне з чудес, що здійснив Спаситель під час Свого земного життя – зцілення сліпонародженої людини, в образі якого ми можемо впізнати і самих себе.
11 травня 2018
Читаймо з дітьми українські книжки: фото
Здавна Церква, крім духовного центру, була і осередком культури. Підтримуючи цю традицію, а також долучаючись до сучасного, досить популярного в усьому світі руху буккросінгу, тобто вільного обміну книжками, в нашому храмі з"явилась поличка з дитячою літературою. На ній представлені різні напрямки : художня література, енциклопедії. Головна мета -це залучення наших маленьких парафіян до читання гарної української книжки. Тож запрошуємо всіх брати, читати (за можливістю, повертати), а також прино
8 травня 2018
День пам"яті та примирення: (відеопроповідь, архів)
Слово отця Віктора Маринчака з нагоди Дня пам"яті і примирення: Ненависть нічого не породжує, вона тільки руйнує. Ми все одно все відновимо любов"ю. І все одно перемагає вона - любов. І ми молимось за тих, хто пішов, на тій, великій, і на цій, страшній для нас, сучасників, війні. Ми молимось за них в надії, що вони там, Небесною Сотнею свою, Небесним Батальйоном помоляться за нас - і мир буде на землі.
8 травня 2018
Митрополит Антоній Сурозький. Про війну
Сьогодні, 8 травня, пропонуємо вам роздуми про війну митрополита Антонія Сурозького,який пройшов війну військовим хірургом, брав участь у французькому русі Спротиву: Ми можемо стати перед Господом в молитві, в тій молитві, про яку говорив старець Силуан, що молитися за мир - це кров проливати.
6 травня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 5-ту після Пасхи: І поклонятися -це означає тільки одне: творити любов в цьому світі, передавати, виявляти, намножувати - більш нічого. Якщо не буде любові, то марні наші молитви, наше постування, наша аскетика - все марне. Бо не веде до спасіння.
5 травня 2018
Неділя 5-та після Пасхи, про самарянку
Отець Олександр Мень: Яку велику таємницю Він їй відкрив! Не треба думати, що Бог живе в храмах, у будівлях, в церквах - немає місця у світі, де б Він не жив. Тільки у одному місці Його немає - там, де живе зло. Він закликає усіх нас, кажучи, що Бог є Дух, і той, хто Йому поклоняється, повинен поклонятися в дусі і істині.
5 травня 2018
Великомученик Юрій
Великомученик Георгій (Юрій) Побідоносець походить з Каппадокії, як і святий Василій Великий і святий Григорій Богослов, він виріс у християнській родині - його батько прийняв мученицьку смерть за Христа, а мати, переселившись до Палестини, виховала сина у благочесті та християнському смиренні. Молодий Юрій поступив на службу до римського війська і ...
4 травня 2018
Маленька парафіянка потребує допомоги: відео
Маленька парафіянка нашого храму Аліса (в хрещенні - Сусанна) потребує допомоги. Дитина знаходиться вже майже місяць в реанімаційному відділенні після видалення пухлини мозку. Кожен день боротьби за життя та здоров"я маленького сонечка коштує чималих грошей. Тому звертаємось до всіх з проханням підтримати родину наших постійних і активних парафіян матеріально і молитовно.
3 травня 2018
Вивчаємо Літургію: Херувимська пісня (відео)
Ця ангельська пiсня вводить нас у центральну, найважливiшу частину Божественної Лiтургiї, наближаючи до головного Таїнства — Причастя. Вона нiби прокладає умовну межу, за якою нам потрiбно залишити все земне й тимчасове, всi пiклування, турботи й печалi (саме це слово було вжито в давньоукраїнському текстi молитви), аби приготувати себе до зустрiчi з Господом, перед Його лицем уподiбнитися полум’яним у вiрi й любовi херувимам.
1 травня 2018
Якщо немає часу молитися
В народі говорять, що в людей можна придбати за гроші, то в Бога через молитву. Справді, молитва - це велика сила. Сам Господь Ісус Христос говорив, що через молитву можна випросити в Бога все потрібне нам для життя і спасіння.
29 квітня 2018
Недільна проповідь настоятеля:відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 4ту після Пасхи: Тому що розслаблений, який прийняв зцілення,але потім зрадив, знайдеться завжди. Обов' язково знайдеться. Але це не зупиняє Спасителя. ...