23 травня 2020
Неділя 6-та після Пасхи, про сліпого
Зціленню сліпонародженого присвячено всю дев’яту главу Євангелія від Іоана. Несподіваним є те, що саме зцілення описується у двох віршах, а протиріччя, які воно викликало, – у тридцяти дев’яти.
22 травня 2020
Митрополит Епіфаній привітав громаду нашого храму (відео)
Від імені предстоятеля ПЦУ митрополита Київського і всієї України Епіфанія владика Митрофан передав вітання громаді Іоано-Богословскього храму і побажав подальшої плідної праці на благо розбудови церкви. До вашої уваги повне відео Літургії у новій частині храму в день апостола Любові.
22 травня 2020
Відновлення храму триває (фото)
Тільки-но ми відзначили мале храмове свято у новій частині церкви, так одразу почали подальші ремонтні роботи. Сьогодні, завдяки нашим спільним зусиллям, завезено більше півтори тони міді для реставраційних робіт на даху. Маємо деревину та інше обладнання, але конче необхідні ще кошти, щоб завершити цю ділянку відбудови церкви.
22 травня 2020
Перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця
22 травня Церква вшановує як день перенесення мощей Святого Миколая Чудотворця з Лікії до італійського міста Бар (до українського церковного календаря це свято введено Митрополитом Єфремом наприкінці ХІ століття).
21 травня 2020
о.Віктор Маринчак: "Ми все здобуваємо любов’ю" (відео)
У проміннях сонця та співами за вікном пташок відбувалась перша у цьому столітті служба в нашому храмі. Про любов, яка рятує світ у день Апостола Іоана Богослова говорив о.Віктор Маринчак: «Любов’ю ми здобуваємо перемогу. На барикади ставали люди тому, що любили свій народ. На фронт їдуть тому, що люблять свою країну. В тому наша сила і могутність».
21 травня 2020
Історичний день (фоторепортаж)
Останній раз Літургію у цій частині храму звершували 28 років тому, на самому початку відновлення нашої церкви. В день Апостола Іоана Богослова знову тут пролунало Христос Воскрес і відбулось таїнство Євхаристії. Пропонуємо вам фоторепортаж з історичної служби в новій частині храму, який потребує допомоги.
20 травня 2020
о.Віктор Маринчак: "Ми лишаємось нездоланними" (відео)
21 травня в день Апостола Любові Божественна Літургія відбудеться в новій частині нашого храму. Ми хочемо показати собі, церкві та всьому суспільству, що, попре всі випробування, лишаємось нездоланними. Ми звітуємо таким чином перед всіма людьми, які надавали нам допомогу.
20 травня 2020
Без допомоги громади ми не відновимо церкву (відео)
Вашими зусиллями і пожертвами здобуваються наші перемоги у відбудові Іоано-Богословського храму. Без допомоги громади і єдності в спільноті ми не відновимо того, що повинні відновити. Але воскресає наша церква і вже 21 травня ми вперше побачимо Літургію в новій її частині. Фантастичну акустику вже відчув на репетиціях хор і ви також маєте можливість цим насолодитись.
19 травня 2020
Збудуємо наш храм разом! (фото)
Останнім часом громада Іоано-Богословського храму за допомогою пожертв парафіян та праці багатьох людей зробила величезну роботу по відновленню нашої церкви. Дах, дзвіниця, реконструкція будівлі, ремонт у будинку, оздоблювальні роботи у приміщенні, постійна кропітка, але іноді непомітна праця, - все це було би неможливо без наших спільних зусиль. Дякуємо за допомогу і продовжуємо будувати храм.
19 травня 2020
Мале храмове свято
21 травня Церква вшановує апостола та євангеліста Іоанна Богослова, який є Небесним Покровителем нашого храму. І хоча храмовим святом є 9 жовтня, цей день можна назвати малим храмовим святом, тож на нас чекають Святкова Літургія, і навіть, невеличка агапа з пиріжками та компотом. У середу, 20 травня, в нашому храмі ...
17 травня 2020
О.Віктор Маринчак про справжню поживу (відео)
Як зберегти себе і, не втративши любові, сягнути життя вічного? Про цей надзвичайний дар, розмірковуючи про самарянку, говорив у недільній проповіді о.Віктор Маринчак. Справжня пожива приходить до нас з Неба, бо дійсне існування прокладає шлях до життя вічного і перебуває під Божою Покровою.
17 травня 2020
Готуємось до історичної події (фоторепортаж)
У четвер 21 травня, вперше в цьому столітті, Божественна Літургія відбудеться в новій частині нашого храму. В день народження Апостола Євангеліста Іоана Богослова, в умовах карантину, будемо служити в приміщенні, яке всі разом ми повинні відбудувати. Про підготовку до історичної події у нашому фоторепортажі.