22 листопада 2019
Свічка памяті (відео)
У суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодоморів. У нашому храмі одразу після закінченні Літургії відбудеться панахида за загиблими. Також о.Віктор Маринчак, о 16.00, візьме участь в акції «Запали свічку пам’яті» біля намету «ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ» та відслужіть на майдані Свободи молебень.
21 листопада 2019
 Архістратиг Михаїл
21 листопада Церква відзначає день Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Про основні положення ангелології ми розповіли напередодні, тому тепер час згадати безпосередньо самого верховного воєначальника Божих слуг.
20 листопада 2019
"Цей тиждень особливий", - о.Віктор Маринчак (вдео)
Цей тиждень особливий. 21 листопада в Україні відзначають день Гідності та Свободи. У четвер, о 18.00 біля намету «ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ» на майдані Свободи у Харкові відбудеться зібрання громадян, де наша парафія теж, як завжди буде представлена на чолі з настоятелем храму о.Віктором Маринчаком. А 23 листопада відбудуться поминальні акції на честь пам’яті жертв Голодоморів.
19 листопада 2019
Ієзекіїль – пророк надії
586 рік до нашої ери. Єрусалим і його Храм лежать у руїнах, Іудея спорожніла — жорстокі вавилонські завойовники відвели значну частину населення в полон. Національна катастрофа? Безумовно. Але й новий початок. Як це часто буває в історії, жорстока поразка змусила народ замислитися над своїм життям і своїм призначенням на цій землі. З полону євреї повернуться іншим народом — тепер вони твердо будуть пам’ятати про те, що саме їхнє існування як народу цілком залежить від віри в Єдиного Бога. Одним
18 листопада 2019
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Яким чином вірувати так, щоб Господь тобі сказав: «Віра спасла тебе». Щоб у найстрашнішу і найскрутнішу хвилину твого життя ти почув: – «Не бійся, - тільки віруй!». Вона повинна бути відповіддю на всі найтяжчі випробування, втрати та виклики, які кидає нам невблаганне, трагічне життя і смерть», - о.Віктор Маринчак.
17 листопада 2019
Сенс нашої віри (відео)
«Наша віра полягає у тому, що ми не ухиляємось ні від труднощів, ні від випробувань, ні від страждань, втрат, хвороб чи смерті. Ми нічого не боїмося, тому, не жахаючись, йдемо на зустріч випробуванням, бо маємо Бога. Він не обов’язково дасть нам земне спасіння. Але віра здатна врятувати душі від відчаю ...
16 листопада 2019
Про сенс страждання (відео)
Кожна, без винятку, доля стикається зі своєю трагедією. Страждання – неминучі, але можна до них по-різному ставитись. Людина, що має досвід страждання, спокійно сприймає радості та втіхи, які надають обставини і знає, що це теж скінчається. А той, хто не готовий до цього, сприймає будь-яке страждання, як пекло.
15 листопада 2019
Пам’яті Владислава Проненка (відео)
Два роки тому пішов у Вічність один із перших парафіян Івано-Богословського храму, друг нашої церкви, журналіст Владислав Проненко. Про свого учня, побратима і молодшого товариша під час останнього прощання на цвинтарі говорив тоді о.Віктор Маринчак. Вирішили в цей день пригадати ці слова. Вічна пам’ять тобі, Славко.
14 листопада 2019
Безсрібники і чудотворці Косма та Даміан
14 листопада Православна Церква вшановує молитовну пам’ять святих братів-чудотворців Косми та Даміана та їхньої матері преподобної Феодотії. Цікаво, що церква вшановує три пари святих, які жили в різні часи і в різних місцях, але Асійські найбільш відомі.
13 листопада 2019
"Що є істина?", - роздуми о.Віктора Маринчака (відео)
У недільній проповіді настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак спробував відповісти на це питання. Власне, а для чого потрібна істина сучасній людині? У Біблійному розумінні пізнати її означає оволодіти нею, зробити частиною себе, і діяти так, щоб вона являла себе не в словах, а в способі існування.
13 листопада 2019
Богослужіння у нашому храмі (відео)
У нашому храмі зазвичай служіться дві Літургії на тиждень: в суботу та неділю. Крім того, ми маємо дуже красиві й змістовні Всенічні – у п’ятницю та суботу. Ці Богослужіння, коли є можливість, обов’язково повинен відвідувати, хоч інколи, кожен парафіянин. Також у нашому храмі є низка молебнів, які допомагають християнину в різних життєвих обставинах.
12 листопада 2019
Озерянська ікона Пресвятої Богородиці
12 листопада Свята Православна Церква вшановує Озерянську ікону Божої Матері. Озерянська ікона Пресвятої Богородиці вважається покровителькою Харкова і всієї Слобідської України.