12 жовтня 2019
Зцілення доньки хананеянки
Сьогодні наш духовний погляд спрямований на важливу євангельську подію, яку описав Святий Євангеліст Матвій. Христос, на прохання жінки хананеянки, звільнив її дочку від злого духа. Смуток і страждання матері та дочки перемінилися на невимовну радість.
10 жовтня 2019
Обличчя нашого храму : фото
Наш храм не випадково носить ім’я апостола Любові. Івано-Богословська парафія - це не просто громада однодумців, а справжня велика сім’я. Як у кожній родині ми спільно переживаємо радість і горе, втіху й непорозуміння, розпач та щастя. Історію церкви творять люди. Звичайні, грішні, недосконалі, але з великим серцем та любов’ю до Бога і ближніх.
10 жовтня 2019
о.Віктор Маринчак: У нас з’явився дивний досвід (відео)
«Щастя – це переживання буття в єдності з Богом. Нам всім потрібно перебування в повноті Церкви. За посередництвом блаженійшого митрополита Епіфанія, єпископату і священства у нас з’явився дивний досвід., перебування в єдності з абсолютною повнотою буття. Тому наші серця ладні обійняти цілий світ», - о.Віктор Маринчак у день апостола Любові.
9 жовтня 2019
Архіпастирський візит Митрополита Епіфанія: фото
В рамках першого архіпастирського візиту на Харківщину, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 6 жовтня 2019 року звершив Божественну літургію у храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова. Його Блаженству співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, архієпископ Полтавський і ...
9 жовтня 2019
Владика Митрофан подякував священикам і парафіянам нашого храму:відео
На честь храмового свята Іоана-Богослова сьогодні Літургію служили разом з архиєпископом Харківським і Богодухівським Митрофаном. Владика подякував священикам і парафіянам за гостинність під час візиту до Харкова предстоятеля ПЦУ Епіфанія та розповів про подальшій розвиток церковного життя на Слобожанщині.
8 жовтня 2019
9 жовтня - день апостола Любові :відео
У середу, 9 жовтня, наша громада відзначає храмове свято. Історикам ще належіть усвідомити та дослідити, яку роль в житті Харкова зіграла Іоано-Богословська церква та її парафіяни. Перший український храм на Сході завжди був в авангарді всіх соціально-політичних та релігійних змін країни.
7 жовтня 2019
Недільна проповідь предстоятеля :відео
«Якщо ми не втілюємо закон любові у своєму житті, то ми тоді не є справжніми християнами. Любов має властивість єднати. Втім зло і ненависть руйнує стосунки не тільки між людьми, а між народами», - із проповіді предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія в Івано-Богословському храмі.
6 жовтня 2019
Ми отримали дар духовної свободи (відео)
«Ми отримали дар духовної свободи, який повинні цінувати і утверджувати надалі нашу єдність. Нам всім є за що дякувати Богові. Ми всі хочемо миру, але він запанував тільки тоді, коли ми подолаємо агресора», - предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
6 жовтня 2019
Свята первомучениця Фекла
7 жовтня, Свята Церква прославляє «первостраждальну» Феклу. Наставницю страждальців, ту, яка відкрила всім шлях мук. Здавна їй присвячувалося багато храмів. Ім’я святої первомучениці рівноапостольної Фекли поминається при постригу жінок в чернецтво.
6 жовтня 2019
Митрополит Епіфаній в Івано-Богословському храмі (відео)
6 жовтня відбувся історичний візит митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Івано-Богословського храму. Разом з владикою Літургію служили багато єпископів та священиків. Перед великою кількістю парафіян предстоятель ПЦУ звернувся до православної громади українського Харкова.
6 жовтня 2019
Храм вітає Предстоятеля: фото
Сьогодні, 6 жовтня, ми стаємо свідками історичної події - першого візиту Предстоятеля ПЦУ митрополита Єпіфанія на Харківщину. Тож вже зранку подвір"я храму було заповнене не тільки парафіянами, але й всіми тими, хто хотів в радості святкової Архірейськох Літургії, в молитві та щирості, пережити цей славетний момент.
5 жовтня 2019
Соборна Архиєрейська Літургія
У неділю, 6 жовтня в нашому храмі служимо Соборну Архиєрейську Літургію на чолі з предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм. Разом з ним до Івано-Богословської церкви завітає багато єпископів та священиків. Очікуємо велику кількість парафіян. У зв’язку з цим будуть підсилені заходи безпеки. Прохання приходити до храму близько 8 ранку.