17 травня 2020
Готуємось до історичної події (фоторепортаж)
У четвер 21 травня, вперше в цьому столітті, Божественна Літургія відбудеться в новій частині нашого храму. В день народження Апостола Євангеліста Іоана Богослова, в умовах карантину, будемо служити в приміщенні, яке всі разом ми повинні відбудувати. Про підготовку до історичної події у нашому фоторепортажі.
16 травня 2020
Жива вода нашої віри
У п’яту неділю після Пасхи євангеліст Іоанн переносе нас у спекотний полудень до колодязя в Самарії (Ін. 4, 5:42). Ісус відправив своїх учнів у місто Сихар, що знаходилось неподалеку, щоб ті запаслися їжею. До криниці підійшла набрати води одна місцева жінка. Так починається одна з найзначніших бесід Святого Письма.
16 травня 2020
о.Віктор Маринчак про самарянку (відео)
Проповідь отця Віктора Маринчака про самарянку: "Насправді, наші духовні потреби мають бути такої самої сили, що без цього не можна жити взагалі, як без їжі; не можна витримати навіть кілька днів, як без води; без чого не можна витримати кількох хвилин, як без повітря".
15 травня 2020
Страстотерпці Борис і Гліб
15 травня Церква відзначає день перенесення мощей благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба. Це перші святі, які просяяли в Україні-Русі після прийняття християнства. За подвиг самозречення в ім’я миру і братолюбства Борис і Гліб сподобилися прославлення у сонмі святих.
15 травня 2020
До Міжнародного дня сім"ї
15 травня, відзначається Міжнародний день родини. Пропонуємо вам роздуми та відповіді на питання, що стосуються християнської родини та проблем, які в ній виникають, митрополита Антонія Сурозького.
14 травня 2020
Священномученик Макарій, митрополит Київський і всієї Руси
Вже декілька років в нашому храмі благоговійно зберігається часточка мощей священомученика Макарія, митрополита Київського і всєї Руси, перед якою кожну першу середу місяця служиться молебень з акафістом , а парафіяни мають змогу завжди доторкнутися до цього скарбу, прохаючи в молитві про допомогу і підтримку. 14 травня Православна Церква вшановує пам"ять цього святого, тож запрошуємо вшанувати його на Літургії.
13 травня 2020
П’ять хвилин у вівтарі (відео)
Вже більше двох місяців на нашому сайті ви маєте можливість дивитись прямі трансляції Літургій із Іоано-Богословського храму. Оскільки служби відбуваються з дотриманням всіх правил карантину, то ми вирішили показати парафіянам те, що зазвичай вони не можуть побачити.
12 травня 2020
Історична служба в день апостола Любові (фото)
У четвер, 21 травня, в нашому храмі відбудеться історична служба. В день апостола Любові вперше святкова Літургія пройде в новій частині Іоано-Богословської церкві. Звісно, все відбуватиметься з дотриманням суворих умов карантину. Парафіяни зможуть побачити Богослужіння он-лайн.
10 травня 2020
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Коли людина повністю залежіть від умов існування – це неповноцінне життя. Розслаблення є наслідок моїх помилок, падінь та пороків. Бути рабом зручніше. Пристосуванцю завжди легше, але через свої вчинки і поведінку ми повинні реалізовувати образ Божий закладений в нас», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
10 травня 2020
о.Віктор Маринчак: "Про єдність Бога і материнської любові" (відео)
«Згадаємо свою юність. Скільки раз ми були винні перед мамою, а вона все одно нас беззастережно любила: недосконалих, неправедних, дуже нерозумних і необачних. Мабуть, найбільшим гріхом є невдячність. І найбільше ми повинні бути вдячними нашим мамам, які все віддавали для нас», - о.Віктор Маринчак.
9 травня 2020
Неділя 4-та після Пасхи, про розслабленого
В цьому уривку чотири рази повторюється фраза: «Візьми твоє ложе». Для юдеїв головне не чудесне зцілення, а те, що цей чоловік у суботній день бере своє ложе. Для цього чоловіка, який щойно одержав дар зцілення, взяти свою постіль та йти, означає стати господарем того, на чому він лежав, повернути собі свободу.
9 травня 2020
У неділю День Матері!
В другу неділю травня Україна святкує День Матері. Цього року це свято припадає на 10 травня. Тож хочемо привітати всіх Матусь і Бабусь. Любі наші, щиро бажаємо Вам здоров'я та Божої ласки. Любимо і дякуємо! Свято матері зародилося давно. У 1903 році молода американка з Філадельфії Анна Джарвіс, яка поховала ...