2 серпня 2020
о.Віктор Маринчак: "Ми віруємо, щоб пересувати гори" (відео)
«Саме такої духовної сили, могутності та волі вимагає від нас Господь. Коли він являє нам чудо, то це заклик: «Бачиш, що тобі Бог надає». Не можна сидіти, склавши руки, і чекати спасіння. Треба докладати надмірних зусиль. Не на межі, а за межею можливого. Тільки тоді щось відбудеться», - о.Віктор Маринчак.
2 серпня 2020
Взірець молитви пророк Ілля
Говорячи про старозавітних пророків, ми звичайно маємо на увазі тих із них, хто залишив після себе цілі книги, — це Ісая, Єремія, Єзекіїль, Даниїл й інші. Але свого роду засновником цієї традиції був інший чоловік, який зовсім нічого не писав і дуже мало говорив, але діяв так, що запам’ятався людям назавжди. Його ім’я — Ілля, воно означає «мій Бог — Господь», і це ім’я дуже точно описує його місію.
1 серпня 2020
Насичення народу п’ятьми хлібами
Чудесне розмноження Ісусом Христом п’яти хлібів і двох риб - це ще одне потвердження того, що Бог справді дбає про духовні і тілесні потреби людей, опікується ними. Коли апостоли запропонували Ісусові відпустити людей, щоб самі знайшли собі харчі, Спаситель не згодився з їх пропозицією і запропонував їм знайти поживу для людей. Цим Христос хотів сказати, що Йому не байдужа доля людини.
31 липня 2020
Преподобний Іоанн Багатостраждальний
31 липня Православна Церква святкує пам’ять одного з найбільш відомих подвижників Києво-Печерських - преподобного Іоанна Багатостраждального. Він є яскравим прикладом боротьби із плотськими пристрастями. Його життя було сповнене подвигів та чудес.
30 липня 2020
Віра - наша зброя. (відео)
«Віра, відвага і мужність – цього достатньо для того, щоб долати те, що здавалось би неподоланим. Варто хоч на мить втрати впевненість та міцність духу, як все втрачається. Не вірити – небезпечно. Віра є нашою зброєю!», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
29 липня 2020
Унікальний народний проект в нашому храмі (відео)
Під час свого візиту до Харкова предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній благословив унікальний народний проект, який буде втілений на території нашого храму. На стіні Іоано-Богословської церкви увіковічать пам'ять загиблих на Донбасі українських воїнів. Меморіальні таблички планується розмістити вже до кінця літа. Приватбанк 4149 4390 0091 7074 Маринчак В.А. або 5169 3305 ...
29 липня 2020
Нагорода всій українській харківській громаді (відео)
Під час приїзду до Харкова предстоятеля ПЦУ о.Віктор Маринчак отримав від блаженнійшого митрополита Епіфанія почесну відзнаку – іменний хрест з прикрасами, який вручається кращим настоятелям храмів України. «Це нагорода всій українській харківській громаді, яка пов’язана з нашим храмом», - зазначив о.Віктор Маринчак.
27 липня 2020
Рівноапостольний князь Володимир
Небагато імен на скрижалях історії можуть порівнятися з ім'ям святого рівноапостольного Володимира, хрестителя Русі, котрий на віки вперед визначив духовну долю нашої Церкви і нашого православного народу. Хоча в дитинстві Володимира виховували в християнському дусі – для цього багато доклала зусиль його бабуся, свята рівноапостольна княгиня Ольга, в молоді роки ...
27 липня 2020
Пам’яті отців Шести Вселенських Соборів (відео)
«Церква втішає, зцілює, наставляє, прощає гріхи і веде до спасіння. Вона є Шлях, Істина і Життя. Поки ми маємо спільноту, яка являє Тіло Христове на землі, радість наша може бути повною». – із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
26 липня 2020
Митрополит Епіфаній у нашому храмі (фоторепортаж)
Предстоятель ПЦУ блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав наш храм. Очільник церкви відслужив молебень з Акафістом Пресвятої Богородиці, нагородив настоятеля храму, подякував всім за розбудову парафії і благословив народний проект по увіковіченню пам’яті воїнів, що загинули на війні.
26 липня 2020
 «Ми відчули нашу свободу», - о.Віктор Маринчак (відео)
Настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак розповів про свої враження від відвідання предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм Іоано-Богословської парафії. "Всі, хто торкнувся цієї події, мають натхнення. Ми відчули нашу свободу і, незважаючи на всі обставини, можемо бути спокійними".
26 липня 2020
Неділя 7-ма після П"ятидесятниці: зцілення двох сліпих
Раз за разом мы читаем и в Евангелии, и в Ветхом Завете о чудесах и, поистине, можем видеть их на протяжении веков в жизни Церкви: чудеса исцеления, чудеса обновления человеческой жизни силой Божией. И иногда люди – все мы – задаем себе вопрос: что такое чудо? Означает ли оно, что ...