25 листопада 2017
Вогненне слово Іоанна Златоуста
Є люди, про яких кажуть: «У нього золоті руки». Набагато менше людей, про яких кажуть: «У нього (неї) золоте серце». І є лише одна людина, до якої випадково сказане у пориві захвату слово пристало навіки, і слово це було: «У нього золоті вуста». Це архієпископ Константинополя Іоанн Хризостом, або по-нашому — Златоуст.
24 листопада 2017
Молитися псалмами
Готуючись до Різдвяного посту, кожен з нас роздумує над тими духовними завданнями, які варто поставити перед собою на ці дні. Бо пам"ятаємо ,що піст-це не стільки тілесні обмеження, скільки можливість духовно зростати. При нашому храмі діють декілька молитовних груп з читання Євангелія та Псалтирі, робота яких особливо посилюється під час ...
23 листопада 2017
Пам’яті жертв Голодоморів (анонс)
Щороку у четверту суботу листопада вшановують пам’ять жертв голодоморів 1921-23, 1932-33 і 1946-47 років. 25 листопада 2017 року в Харкові відбудеться ціла низка поминальних заходів. Будемо молитись за душі наших співвітчизників.
21 листопада 2017
Святий Архангел Михаїл в українському іконописі
Іконографія св. архистратига Михаїла є надзвичайно цікавою та різноманітною. Цей небесний заступник є одним із найчастіше зображуваних святих на українських іконах, про що свідчить велика кількість збережених пам’яток. Споглядаючи ці найдавніші ікони, маємо можливість більше дізнатися про діяння та роль архистратига в житті нашої Церкви, а також досвідчити глибоку духовність нашої сакральної культури.
20 листопада 2017
о.Віктор про сатанинську владу (відео)
На презентації книги «Ленін з нами?» настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак виступив з промовою, де розповів про лідера більшовиків та сатанинську владу. Чому комуністи хотіли знищити релігію і які наслідки цього експерименту ми маємо сьогодні – роздуми священика.
20 листопада 2017
Недільна проповідь настоятеля (відео)
Як багато духовних сил та мужності нам потрібно, щоб пережити наші втрати і не зневіритись. Нам, знаючим, що ніхто не воскресне, непросто знайти віру, але якщо ми її не здобудемо, то все наше життя і душевний світ піде на поталу темним силам, безнадії, спустошеності. Тому «Не бійся – тільки віруй».
19 листопада 2017
"Не бійся, тільки віруй" (відео)
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 23-тю після П"ятидесятниц: і"Не бійся,тільки віруй," - каже Господь. Віруй ,що твоє прагнення такої сили ,що ти здобудеш правду, силу, перемогу. Ти здобудеш єдність з Богом, ти здобудеш спасіння - тільки віруй. Людина ,яка віддається по-справжньому волі Божій, не повинна мати страху. Бо проведе Господь через випробування і страждання, проведе нас через смерть, але до спасіння.
18 листопада 2017
21 листопада дивиться фільм про о.Віктора (відео)
До дня Гідності та Свободи у вівторок, 21 листопада, відбудеться прем’єра документального фільму про настоятеля нашого храму о.Віктора Маринчака «Ловець душ». Пропонуємо до вашої уваги подивитись трейлер цієї цікавої кінострічки.
18 листопада 2017
Про Небесні Сили безплотні
Напередодні свята Небесних Сил безплотних варто докладно поговорити про ангелів. На основі ангелології, представленої у Святому Письмі, у Переданні і в навчанні Вселенської Церкви спробуємо викласти головні богословські думки з цього питання.
17 листопада 2017
Четверта річниця початку революції Гідності (анонс)
Чотири роки тому парафіяни і священики нашого храму не залишились осторонь від суспільного життя та вийшли на Євромайдан. Це вже історія, але ніхто не забув, яку дорогу ціну заплачено за нову Україну. У неділю, 19 листопада, о 14 годині всі кому дорогі ідеали Революції гідності зберуться у пам’ятника Т.Шевченку. Серед ...
17 листопада 2017
Нам тебе буде не вистачати (відео)
Пішов у Вічність один із перших парафіян Івано-Богословського храму, друг нашої церкви, журналіст Владислав Проненко. Про свого учня, побратима і молодшого товариша під час останнього прощання на цвинтарі зворушливо говорив о.Віктор. Вічна пам’ять тобі, Славко
16 листопада 2017
Духовні бесіди: Таїнство Євхаристії (відео)
Темою чергової зустрічі, яка відбулася в нашому храмі 14 листопада, було центральне Таїнство Церкви, яке встановив Сам Спаситель - Таїнство Євхаристії. Пропонуємо вашій увазі відеозапис цієї зустрічі. І нагадуємо, що кожен бажаючий може долучитися до духовних бесід особисто. Слідкуйте за анонсами наступних зустрічей на нашому сайті.