27 серпня 2018
Успіння Пресвятої Богородиці
28 серпня ми відзначаємо останнє Двунадесяте свято. Церква називає кончину Божої Матері не смертю, а Успінням – мирним сном, заспокоєнням. І не тільки не сумує, не плаче над Її труною, але тріумфує та співає радісні пісні Її відходу.
27 серпня 2018
Молебень перед початком навчального року (анонс)
Кожна добра і важлива справа має починатися з молитви. Тому перед початком учбового року в нашому храмі служіться молебень, на якому благословляються та надихаються на весь навчальний рік школярі і студенти, вчителі та викладачі, а також всі, хто йде вчитися або сам навчає. Цього року молебень буде відправлено двічі: у вівторок, 28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці та у неділю, 2 вересня. Початок відразу після закінчення Святкової Літургії (приблизно об 11.00).
27 серпня 2018
Готуємось до свята (відео)
У вівторок, 28 серпня, у нашому храмі служимо Літургію на честь свята Успіння Пресвятої Богородиці. Напередодні, у понеділок, о 17.00 - святкова Всенічна. Про Богослужіння цих днів розповідає настоятель Івано-Богословського храму о.Віктор Маринчак.
26 серпня 2018
Недільна проповідь настоятеля (відео)
Яке найбільше покарання може бути для людини, якщо вона має хоч крихту свідомості? Безглуздість існування і відірваність від центру світла, добра, любові та правди. Тоді наступає спустошеність, порожнеча і самотність, бо ти такій жадібний, що все загарбав собі. Тому нам треба молитись, щоб Бог дав нам розум і ми не ...
25 серпня 2018
Притча про злочинних виноградарів (відео)
В неділю 13-ту після П"ятидесятниці читається уривок з Євангелія від Матфія: притча про злочинних виноградарів. Чому Спаситель звертався до людей мовою притч, який глибинний зміст закладений в уривку недільного Євангелія - про все це піде мова у фільмі "Притча про злих виноградарів"
25 серпня 2018
Ікона "Додавання розуму"
28 серпня Православна церква вшановує ікону Пресвятої Богородиці «При бавлення розуму». За давньою традицією до неї звертаються з молитвою ті, хто навчаються або навчають, батьки учнів та люди. Також вона є покровителькою тих, хто страждає на душевні хвороби.
24 серпня 2018
Роздуми до Дня Незалежності (відео, архів)
Проповідь отця Віктора Маринчака з нагоди Дня Незалежності : Сонце правди нам світить і осяває наші шляхи. І ми ні на кого не нападаємо, ми обороняємо правду, світло і добро. Ми обстоюємо свободу і достоїнство людини по всій країні: і тих, що помилились, і тих, що заслабли. Ми за них теж стоїмо.
22 серпня 2018
Іконографія свята Успіння Пресвятої Богородиці
28 серпня ми відзначаємо останнє в цьому церковному році Двунадесяте свято. Церква називає кончину Божої Матері не смертю, а Успінням – мирним сном, заспокоєнням. І не тільки не сумує, не плаче над Її труною, але тріумфує та співає радісні пісні Її відходу. В Україні свято Успення Богородиці почитали ще з ...
20 серпня 2018
Про актуальні питання церковного життя України5 відео
Настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак став гостем програми "Насправді" на каналі Об"єктив ТВ. Темою стало актуальне питання створення Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні.
19 серпня 2018
Проповідь на Преображення: відео
"Божественне світло може сяяти в кожній людині, і через кожну людину. І наша віра вимагає від нас надзвичайних зусиль для того, щоб бути гідними цього світла. Бути здатними прийняти його - і понести його в світ. Бути здатними передавати його навколо нас." - з проповіді отця Віктора Маринчака на свято Преображення Господнього.
19 серпня 2018
 Преображення Господнє
19 серпня Церква відзначає велике двунадесяте свято - Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Що є Фаворське світло і як нам до цього ставитись? Спробуємо разом розібратися. Ну, й, звичайно, не забуваємо про дари природи, які освячуються в нашому храмі в цей день.
18 серпня 2018
27 років тому відбулося перше Богослужіння в нашому храмі (фото)
Свято Преображення має для нашої парафії також й особливий історичний підтекст. Саме 19 серпня 1991 року відбулася перша служба в тоді ще півзруйнованому Івано-Богословському храмі. Про події тих днів, свій вибір та що запам’яталось в ті доленосні для України дні згадує настоятель нашої церкви о.Віктор Маринчнак.