25 липня 2020
Предстоятель ПЦУ нагородив о.Віктора Маринчака (відео)
Під час пастирського візиту до Іоано-Богословського храму предстоятель ПЦУ блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній подякував о.Віктору Маринчаку за розбудову парафії та нагородив його почесною церковною відзнакою - хрестом предстоятеля. Пропонуємо до вашої уваги відео звернення митрополита Епіфанія до громади.
25 липня 2020
«Там де Бог - завжди перемога», - митрополит Епіфаній (відео)
«Ми віримо, що Господь інколи попускає певні випробування, але в немощі й проявляється наша сила. Ми отримуємо перемогу в цій неоголошеній російсько-українській війні, здолаємо згубну пошесть і всіх невидимих ворогів. Якщо покладемо надію на Бога, то неодмінно вийдемо переможцями», - митрополит Епіфаній.
25 липня 2020
Ікона Богородиці "Троєручиця"
Ікона Пресвятої Богородиці "Троєручиця" має незвичний, на перший погляд, вигляд і таку ж незвичну історію. Про цю ікону, яку Православна Церква вшановує 25 липня, у цьому матеріалі.
24 липня 2020
Рівноапостольна княгиня Ольга
Коли дивишся на образ святої рівноапостольної княгині Ольги, чия пам'ять вшановується 24 липня, то бачиш перед собою не тільки мудрого державного правителя, а бачиш бабусю, яка виховала свого видатного онука - майбутнього Хрестителя Русі святого рівноапостольного князя Володимира. Можливо, саме з такої точки зору і треба дивитися на святу. Адже ...
23 липня 2020
Преподобний Антоній Печерський
Сьогодні, 23 липня, віряни вшановують пам'ять Антонія Печерського. В дні правління святого рівноапостольного князя Володимира Господь явив Церкві Своїй світильника і монахам наставника – преподобного і богоносного отця Антонія Печерського. Преподобний Антоній народився в місті Любеч. Змалку пройнятий страхом Божим, він хотів стати монахом. Коли милосердний Господь заклав йому думки ...
23 липня 2020
Вихід є завжди (відео)
Щосуботи о 12 годині в нашому храмі відбувається таїнство Маслособорування. Хвороби – це значна частина випробувань, які нам доводиться терпіти. Втім, головними все-таки є проблеми внутрішньої людини, яка втрачає ґрунт під ногами і не знає що робити. Через це вона впадає в неспокій та відчай, але вихід завжди є.
22 липня 2020
Чудотворний образ Охтирської Божої Матері в нашому храмі (відео)
Трудами і коштом наших парафіян наш храм здобув чудотворну ікону Охтирської Божої Матері. З липня 2013 року вона перебувала у вівтарі, а тепер перенесена на новий, спеціально для неї виготовлений аналой, що розташований праворуч від Царських врат. Тож хочемо вам нагадати історію цього шанованого на теренах Слобожанщини образу. Цю чудотворну ...
22 липня 2020
У нашому храмі служитиме предстоятель ПЦУ.
У п’ятницю 24 липня, о 15.30, до нашої громади завітає предстоятель ПЦУ блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Запрошуємо всіх парафіян Іоано-Богословського храму зустрітись з очільником Православної Церкви України, який в цей день перебуватиме у Харкові. Збираємось о 15.00.
21 липня 2020
Чекаємо митрополита Епіфанія (відео)
У п’ятницю, 24 липня 2020 року, предстоятель ПЦУ блаженійший митрополит Київський та всієї України Епіфаній відвідає Харків. У програмі його візиту освячення храму у Вовчанську та низка зустрічей. Планує завітати очільник нашої церкви також і до Іоано-Богословського храму. Чекаємо його.
20 липня 2020
Гріх і його подолання (відео)
"На відміну від зла та покарання, гріх і розслаблення мають прямий зв'язок. Той, хто згрішив підриває основи свого внутрішнього життя. Його душа потерпає від розслаблення. Вона вже не є тою світлою і натхненною, не може стати сильною й могутньою в протистоянні зі злим світом, якою би мала бути. Оскільки неможливо ...
19 липня 2020
Про страждання невинних (відео)
Перед нами постає питання зв’язку між гріхом і хворобою, гріхом і покаранням, гріхом і розслабленістю. Якщо нами втрачається Господнє надихання, то ми лишаємося тієї найістотнішої сили, яка тримає наше тіло і взагалі дає можливість жити. Роз’єднання з Богом є джерелом смерті. Про страждання невинних у недільній проповіді о.Віктора Маринчака.
18 липня 2020
Зцілення розслабленого
Дуже часто ми зустрічаємось з людьми, які нарікають на брак власного часу для молитви чи на свою неуважність під час читання молитовного правила. Хочеться щоб ми звернули свою увагу на приклад дієвої молитви, який подає нам св. апостол Матфей у Євангелії про оздоровлення Ісусом розслабленого.