19 серпня 2017
Дзвін миру:фото, відео
Завжди захоплює дух, коли диво стається поруч з тобою. Мрія однієї людини, яка захотіла стати ближче до України, країни, в яку колись її батько прийшов солдатом, вилилась в прямому і переносному сенсі у дзвін, який має тепер благовістити мир на нашій землі. Сьогодні всі присутні в храмі, затамувавши подих, слухали історію про створення тепер вже нашого дзвону, вітали наших братів з Німеччини та співали «Многая літа» всім людям миру.
19 серпня 2017
Свято Преображення в нашому храмі: фоторепортаж
Свято Преображення Господнього є особливим для нашого храму. Бо 26 років тому ще під мурами зруйнованої церкви вперше пролунали молитви. Цього року громада зустрічає свято разом з друзями з .Німеччини та новим дзвоном-благовісником. Під його подзвін сьогодні лунали молитви та освячувались плоди. ...
18 серпня 2017
 Преображення Господнє
19 серпня Церква відзначає велике двунадесяте свято - Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Що є Фаворське світло і як нам до цього ставитись? Спробуємо разом розібратися. Ну, й, звичайно, не забуваємо про дари природи, які освячуються в нашому храмі в цей день.
17 серпня 2017
Дзвін-благовісник вже на дзвіниці нашого храму: фото, відео
Це історія про любов та вдячність, прощення та відчуття єдності, віру в людей і промисел Божий. Багаторічний шлях, протягом якого німецька громада збирала кошти, щоб вилити дзвін і подарувати його українській церкві. Сьогодні чотирьохсот кілограмовий благовісник миру підняли на дзвіницю Івано-Богословського храму. 19 серпня його можна буде почути. Приходьте на ...
16 серпня 2017
Історія про дзвін (відео)
Про історію виникнення ідеї подарувати нашій громаді дзвону від німецьких друзів, довгий шлях її реалізації та висновки, які ми можемо зробити для себе з цієї непересічної події розповідає координатор проекту Лідія Киценко.
15 серпня 2017
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Персонально кожен із нас слабкий, але в єдності церковній ми можемо здобувати силу, яку має на увазі Спаситель. І не даремно Він сказав слово «розбещений». Це дуже важки звинувачення на нашу адресу», - із проповіді о.Віктора Маринчака.
14 серпня 2017
Чекаємо на історичну подію (відео)
У четвер, 17 серпня, в нашому храмі відбудеться без перебільшення історична подія. Вперше для українського храму закордонна громада зібрала кошти та вилила великий дзвін. Спеціально на освячення благовісника миру приїжджає німецька делегація. О.Віктор Маринчак розповідає про те, як ми будемо зустрічати гостей.
13 серпня 2017
Знаменний день 14 серпня
Православна Церква 14 серпня відзначає одразу декілька важливих подій. Дійсно, стільки важливого «вмістилося» в цей день: і згадка Винесення Чесних древ Животворчого Хреста Господня, і свято Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці, і пам`ять семи мучеників Маккавеєвих, і початок Успенського Посту.
13 серпня 2017
Неділя 10-та після П"ятидесятниці
Проповідь в неділю 10-ту після П’ятидесятниці: Віра. Віра, яка озброює нас силою, молитва, поєднана з усіма іншими духовними вправами, що їх пропонує нам Церква, – ось шлях, котрий відкриває нам супровідну дорогу Христа через наше земне життя, відкриває нам Його потужну присутність.
13 серпня 2017
Успенський піст
14 серпня для православних християн розпочинається Успенський піст, який передує святу Успіння Пресвятої Богородиці. У цій публікації ми розповімо про те, як було започатковано Успенський піст, як харчуватися та проводити ці два тижні. Успенський піст настає майже через місяць після Петрового посту. Він відбувається перед великими святами Преображення Господнього та ...
12 серпня 2017
Апостол Країни світанку
«Серед кольорів найкращий — фіолетовий, серед запахів — пахощі сливи, серед квітів — вишня, серед людей — самурай», — так наспівував веселий погонич під час подорожі в горах глухої провінції Японії. Він розповідав про життя та побут японських селян — як збирають лак із лакового дерева, як полюють та вирощують рис... Його супутник у подробицях розпитував про все, що траплялося на шляху, а ввечері записав до свого щоденника японською та російською мовою слова цієї пісні. Це була дуже незвичайна лю
12 серпня 2017
Парафіяльна бібліотека
Одним з осередків парафіяльного життя нашого храму є бібліотека. Кожної неділі після закінчення Літургії (або після «Отче наш») на всіх бажаючих чекає бібліотекар Антоніна Олександрівна Голубінець.