15 квітня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Чому повірив апостол Фома і якими повинні бути наші дії? У чому полягає тайна смерті і як може вона долатися воскресінням? Про радикальний сумнів віри і велику надію християн – дивіться відео недільної проповіді настоятеля нашого храму о.Віктора Маринчака.
14 квітня 2018
Фомина неділя
З давніх часів восьмий день після Великодня, як закінчення Світлої седмиці, святкувався особливо. Він названий Антипасхою, що означає «замість Пасхи».
14 квітня 2018
О.Віктор Маринчак у фільмі «Таємні бажання Фауста»
У неділю, 15 квітня, о 23.59 на телеканалі «Еспресо» черговий фільм із циклу програм «Метанойя» за участю о.Віктора Маринчака. На цей раз будемо дивитись екранізацію Й.Гете «Таємні бажання Фауста».
13 квітня 2018
Наслідуючи апостолів
Протягом всього Світлого тижня на солеї, перед образом Спасителя лежить освячений хліб - артос. На Фомину неділю він буде роздроблений, і при цілуванні хреста на Літургії розданий парафіянам нашого храму, як святиня
12 квітня 2018
Принесіть померлим молитву, а не сміття
В ці дні напередодні Радуниці хочемо ще раз звернутися до всіх з проханням: не несіть на цвинтар штучні квіти. Церква та науковці закликають відмовитись від них, адже це дорого й непривабливо, шкодить екології та здоров’ю людей і не є богословською символікою.
11 квітня 2018
Образ Богородиці "Живоносне Джерело"
В п"ятницю Світлої седмиці Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці "Живоносне джерело". Божа Мати є Джерелом Життя, бо від Неї народився Христос — Дорога, Істина й саме Життя. Тому нікого, напевно, не дивує, що в багатьох містах і селах України підносяться біля криниць і струмків храми Живоносного Джерела, присвячені нашій ...
9 квітня 2018
Будьте, як діти (фоторепортаж)
У Світлий Понеділок у нашому храмі, вже за традицією, служили дитячу Літургію. Учні недільної школи читали Пасхальні часи, молитви перед причастям та допомагали у вівтарі. Після цього всі бажаючи відправились на дзвіницю, де кожен мав можливість подзвонити у дзвін.
8 квітня 2018
Дитяча Літургія у Світлий Понеділок
Гарною Великоднею традицією нашого храму стала дитяча Літургія, яка служиться в Світлий Понеділок. Це зворушливе дійство не може залишити нікого байдужім. Учні Недільної школи Іоанно-Богословської церкви один раз на рік стають читцями, паламарями, співаками
8 квітня 2018
Великодня служба в нашому храмі: відео, фото
Великодня Служба завжди хвилююча і неповторна. Втім, окрім пам"яті Івано-Богословської громади, вона закарбована на світлинах наших парафіян. Пропонуємо вашій увазі фото і відеорепортаж про цьогорічне Пасхальне Богослужіння в нашому храмі. Христос воскрес! Воістину воскрес! Дякуємо за фото Леонідові Логвіненку та Марії ...
7 квітня 2018
Пасхальне послання Патріарха Філарета
Пасхальне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета: Воскресіння Христове відкрило новий сенс життя людини. Воно зробило земне життя осмисленим і цілеспрямованим. Попереду не смерть, не загибель, не знищення, а сприйняття іншого буття – «іншого, вічного, життя початок».
7 квітня 2018
У неділю о.Віктор про роман «Злочин і кара»
У Великодню неділю, 8 квітня, о 23.59 на телеканалі «Еспресо» вийде черговий фільм із циклу програм «Метанойя». На цей раз о.Віктор Маринчак розповість про роман Ф.Достоєвського «Злочин і кара». Студія «Док.Кіно.Трансформація» представляє кінопрограму «Випробування Раскольникова».
6 квітня 2018
7 квітня - свято Благовіщення Пресвятої Богородиці
Дивовижне поєдання двох подій - Благовіщення і Великої суботи - маємо у цьому році. Сьогодні спасіння нашого початок і від віку таїнства явлення: Син Божий стає Сином Діви, і Гавриїл про благодать благовістить. Тому й ми з ним до Богородиці взиваємо: «Радуйся, Благодатна, Господь з Тобою»