12 жовтня 2020
о.Віктор Маринчак: "Якби не Покров Богородиці ми не витримали" (відео)
Якби не Покров Пресвятої Богородиці ми не витримали. Вона завжди заступалася за наш храм і благала Бога, щоб ми встояли, все здолали і не мали страху та тривоги. Ми дивимось в своє майбутнє: воно суворе, сповнене тяжкої праці, і, можливо, і збройного захисту, але знаємо, що Покров Богородиці і Господь з нами, а тому ми непереможні.
12 жовтня 2020
Вшануємо славетного земляка
15 жовтня в нашому храмі апостола Любові відбудеться конференція, присвячена святителю Іоану Шанхайському й Сан-Франциському (Максимовичу). Звісно, це й наш український святий чудотворець, який народився на Слобожанщині, в молоді роки навчався і працював у Харкові. Тож разом з Предстоятелем ПЦУ Блаженнішим митрополитом Епіфанієм (завітає до нас у цей день), духовенством ...
12 жовтня 2020
Кожне чудо – звістка від Бога (відео)
Всупереч всьому: здоровому глузду, практичному досвіду, втомі та знесиленню апостол Петро закидає сіті на прохання Христа, хоч рибалки ловили рибу всю ніч. Той, хто несе слово Спасителя, має слухатись Його. Кожне чудо – звістка від Бога. Він являє Свою здатність втручатися в наше життя.
11 жовтня 2020
Готуємось до свята (відео)
Найближчим часом ми маємо дві важливі події. У середу, 14 жовтня, церква відзначає свято Покрова Пресвятої Богородиці, а на наступний день, за присутності предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія, в нашому храмі відкриється меморіал загиблим воїнам. о.Віктор Маринчак звернувся до парафіян.
11 жовтня 2020
Ознаки нашого служіння (відео)
Яким повинна бути людина, яка називає себе християнином? о.Віктор Маринчак на прикладі євангельської історії з чудесним ловом риби визначив ознаки нашого служіння. Це стосується кожної людини, яка обирає шлях віри. Ми повинні пам’ятавати про нашу недосконалість і ту нескінченну відстань між нами і Богом.
11 жовтня 2020
Потрібна допомога (відео)
Наша громада завжди допомагала тим, хто в труднощах, біді та хворобі. 15 жовтня в Іоано-Богословському храмі відбудеться освячення меморіалу загиблим воїнам, концепцію якого робив наш парафіянин Михайло Квітка. Також він автор дизайну сайтуі. Наразі Михайло перебуває у лікарні.
10 жовтня 2020
Храмове свято (фоторепортаж)
Свято покровителя церкви громада Іоано-Богословського храму завжди зустрічає в колі друзів із піднесеним настроєм. За минулі тридцять років ми бачили різне: епідемію і війну, численні кризи та випробування, втрати й дива, але все це меркне перед Любов’ю, яка ніколи не перестає і все перемагає.
10 жовтня 2020
Чудесний лов риби
Розповідь про чудесний улов риби Петром і його товаришами пригадує нам правду, про яку ми не раз вже чули, що духовне життя – це наполеглива праця, боротьба людської і Божої волі. У складних ситуаціях ми часто кажемо: «це неможливо». Але в цей момент Господь промовляє протилежне: «У Бога все можливо» (Мр. 10,27).
9 жовтня 2020
Тридцять років Любові (відео)
На храмове свято о.Віктор Маринчак привітав громаду і поділився своїми роздумами про минуле та майбутнє Іоано-Богословської парафії. За тридцять років ми так багато пережили разом! Це дає нам запоруку, що ми зможемо витримати всі випробування. Нас вже нічим не спокусити і не послабити нашої сили, бо весь простір нашого храму просякнутий любов’ю.
8 жовтня 2020
Історія Іоано-Богословського храму
У понеділок, 9 жовтня, наша церковна громада відзначає храмове свято. На честь цієї події відбудеться Божественна Літургія, парафіян очікують традиційні смачні подарунки, а також незабутня атмосфера, яка притаманна храму апостола Любові. Напередодні шанування свого Небесного покровителя ми пропонуємо вам ще раз пригадати історію нашої церкви.нн
7 жовтня 2020
Обличчя нашого храму (фото)
Наш храм не випадково носить ім’я апостола Любові. Івано-Богословська парафія - це не просто громада однодумців, а справжня велика сім’я. Як у кожній родині ми спільно переживаємо радість і горе, втіху й непорозуміння, розпач та щастя. Історію церкви творять люди. Звичайні, грішні, недосконалі, але з великим серцем та любов’ю до Бога і ближніх.
6 жовтня 2020
Згадуємо і чекаємо! (фото)
Рік тому нашу громаду вперше відвідав предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній. 15 жовтня 2020 року ми знову чекаємо Блаженнійшего Митрополита Київського і всієї України в Іоано-Богословському храмі. Будемо відкривати меморіальну дошку нашим воїнам, що загинули під час російсько-української війни, а також проведемо конференцію присвячену святителю Іоану Шанхайському й Сан-Франциському (Максимовичу).