10 вересня 2019
Усікновення Івана Хрестителя
11 вересня Церквою встановлено один із найсуворіших одноденних постів. Про мученицьку кончину святого Івана Хрестителя в 32 році по Різдві Христовому оповідають Євангелисти Матфей (Мф. 14, 1-12) і Марк (Мк. 6, 14-29). Після Хрещення Господнього святий Іван Хреститель був вкинутий до в’язниці Іродом Антипою, чотиривласником, правителем Галілеї (Після смерті Ірода ...
9 вересня 2019
Вічні питання о.Олександра Меня (відео)
9 вересня 1990 року був вбитий о. Олександр Мень. Ми знаємо, що він любив Харків, бував у нашому місті, тут жили його рідні і навіть таємно священик сповідав гріхи біля Дзеркального струменя. У нашій парафіяльній бібліотеці є багато книжок отця Олександра. Пропонуємо вам почути його слова про вічне життя.
8 вересня 2019
Недільна проповідь настоятеля (відео)
Старе несумісне з новим. Нам треба вчитись покинути навіть все дороге і важливе, аби зробити вирішальний крок. Будь яке багатство позбавляє нас свободи та залишає невsльниками. І мова не тільки про матеріальні статки. Все минуле є скарбом, але до Вічності воно прямого стосунку немає.
7 вересня 2019
12 неділя після П’ятидесятниці
Одного разу приступив до Ісуса один юнак і спитав: «Учителю Благий, що зробити мені доброго, щоб мати життя вічне? Ісус відповів йому: «...Якщо ж хочеш увійти в життя вічне, дотримуйся заповідей» (Мт. 19, 16-17).
7 вересня 2019
Починає роботу дитяча недільна школа:відео
У неділю, 8 вересня, після літніх канікул відкриває свої двері дитяча недільна школа. Новий рік має бути цікавим і насиченим, тому щиро запрошуємо всіх маленьких парафіян приєднуватися до її занять. Для батьків теж є позитивні моменти, бо заняття починаються відразу після Причастя, тож є можливість послухати проповідь, побути на панахиді чи молебні. До того ж традиційно уроки починаються з спільного чаювання, яке діти дуже люблять.
5 вересня 2019
Гріх пустослів’я
Чи замислювалися ви, скільки гріхів виникає через неуважне поводження зі словом? Засудження, лихослів’я, наклеп, пусті слова, за кожне з яких доведеться дати відповідь в день Суду. Сьогодні ми пропонуємо вам прочитати уривок із книги преподобного Никодима Святогорця «Прихована брань», де йдеться саме про гріх нашої балакучості.
4 вересня 2019
Будьте як діти: відео
В перший день нового навчального року прислухаємось до настанов і досвіду священика та педагога з багаторічним стажем і на цей нелегкий, але такий цікавий шлях навчання ступимо з молитвою та радістю. Бо тільки тоді здобуття знань буде приносити плоди і тим, хто вчиться, і тим, хто навчає.
4 вересня 2019
Пензель в руках хірурга
Кожен, хто потрапляв до нашого храму, неодмінно звертав увагу на дерев"яну Голгофу - зображення розп"яття Господа нашого Ісуса Христа. В днів посту вона височить посередині храму. Сьогодні хочемо розповісти про надзвичайну людину, яка надихнута Духом Божим, її створила.
1 вересня 2019
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 11-ту після П"ятидесятниці: Хто може обчислити ті дари, які дає нам Бог. І можливо, кожен з нас має стільки від Бога, що ті десять тисяч таланів - це щось мізерне супротив цих дарів. І треба явити наслідки свого життя, своєї творчості, своєї любові. Якщо ...
1 вересня 2019
День молитви за довкілля
Перша неділя вересня - день молитви за довкілля. Цьогоріч до спільної всеправославної молитви за довкілля долучається і наша Православна Церква України. Ця молитва має стати початком постійних богословських роздумів і реальної участі духовенства і вірних нашої святої Церкви у збереженні довкілля та різноманітних екологічних ініціативах разом з усіма людьми доброї ...
30 серпня 2019
Відновлює свою роботу недільна школа для дорослих: відео
Після літніх канікул починаються заняття в недільній школі для дорослих. У цьому навчальному році слухачі школи разом з викладачем Наталією Іванівною Ковтун продовжать розгляд, мабуть, найчитанішої книги Старого Заповіту - Псалтирі.
30 серпня 2019
Пластуни в нашому храмі: фото
На свято Успіння Пресвятої Богородиці до нашого храму завітали пластуни. Вони молилися за свого загиблого товариша, а також отримали благословення та настанови від настоятеля нашого храму отця Віктора Маричака напередодні початку нового навчального року. Нагадаємо, що молитва за всіх, хто вчиться і вчить, та благословення на гарний початок навчального року пролунають в нашому храмі 1 вересня. Початок відразу після Літургії.