11 серпня 2017
Новий дзвін прибув до нашого храму (фото)
Новий дзвін із Німеччини вагою 400 кілограмів прибув до нашого храму. Найближчим часом відбудеться його урочисте освячення й вже на свято Преображення Господнього, 19 серпня, наш дзвін – голос миру для України почують всі мешканці Іванівки і, звісно, парафіяни нашого храму.
10 серпня 2017
Cвята наближаються (відео)
Як завжди у середині серпня маємо багато Богослужінь. На цьому та наступному тижні служімо святкові Літургії, будуть освячуватися плоди, почнеться Успенській піст, а незабаром до нашого храму привезуть великий дзвін. Про найближчі плани церковного життя парафії розповідає настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак.
9 серпня 2017
Святий великомученик Пантелеймон цілитель
9 серпня Православна Церква вшановує пам'ять одного з найулюбленіших в народі святих - великомученика і цілителя Пантелеймона. Його ікона є в нашому храмі, і до неї завжди з молитвами та проханнями підходять парафіяни. Пропонуємо декілька слів про лікаря, що постраждав за віру в Ісуса Христа. Святий великомученик і цілитель Пантелеймон ...
7 серпня 2017
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Якщо у нас є віра, то ми можемо подолати страх. А долаючи страх ми стаємо здатні протистояти силам, які значно сильніше за нас. І у всякому разі можемо спромогтись на щось, чого ми самі від себе не очікували», - із проповіді о. Віктора Маринчака у 9-ту неділю після П’ятидесятниці.
6 серпня 2017
о.Віктор про святих Бориса і Гліба (відео)
«Сила темряви ніколи не здатна оцінити їх самопожертву, їхню любов до свого народу, прагнення миру ціною власного життя. І тому приходиться братися до зброї тим, хто на це здатний. Але це не означає, що подвиг їх був марним», - із проповіді о.Віктора Маринчака на день святих Бориса і Гліба.
5 серпня 2017
Буря на морі. 9-та неділя після П’ятидесятниці.
Недальнє Євангеліє - це розповідь не тільки про те, що під час земного життя Спасителя відбулась на морі буря, але воно говорить нам про всяку бурю чи стихію, яку переживає людина. Це може бути буря в історії людей, суспільства, а також її можна прослідкувати в сімейному та духовному житті.
5 серпня 2017
Перші миротворці: святі благовірні мученики князі Борис і Гліб
6 серпня Церква вшановує святих братів страстотерпців Бориса і Гліба (в хрещенні Романа і Давида) - одних з перших русько-українських святих, канонізованих Київською Церквою, молодших синів святого Володимира Великого - хрестителя Русі-України. За часів Київської Русі звичайна сім’я складалася, як мінімум, з 6-8 осіб. Як правило, сім’ї були дуже дружними ...
4 серпня 2017
Рівноапостольна Марія Магдалина
4 серпня, вшановується пам'ять Святої Мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини. Про цю дивовижну жінку написано чимало, втім ми пропонуємо ще раз згадати біографію той, яка одна із перших удостоїлася побачити Воскреслого Господа Ісуса Христа. Народилася вона в містечку Магдалини в Галілеї. Жителі Галілеї відрізнялися безпосередністю, палкістю вдачі та самовідданістю. Ці якості ...
4 серпня 2017
Православна абетка: про записки
Церковна записка, подана «За здоров’я» чи «За упокой», – це порівняно недавнє явище. В тих сім’ях, де з повагою відносяться до традицій православного благочестя, є Поминальник, - особлива книжечка, в яку записують імена живих та померлих і яка подається під час богослужіння для поминання.
3 серпня 2017
Просфора і Агапе
Приходячи на Літургію, ми замовляємо просфори, вживаємо їх вранці натщесерце та зберігаємо вдома як святиню. Втім, про те, як з’явилась ця християнська традиція і що цьому передувало, знають далеко не всі. Про агапе (грец. αγάπη) в історії загалі точилися серйозні суперечки і збиралися собори.
2 серпня 2017
Вогненний пророк Ілля
Говорячи про старозавітних пророків, ми звичайно маємо на увазі тих із них, хто залишив після себе цілі книги, — це Ісая, Єремія, Єзекіїль, Даниїл й інші. Але свого роду засновником цієї традиції був інший чоловік, який зовсім нічого не писав і дуже мало говорив, але діяв так, що запам’ятався людям назавжди. Його ім’я — Ілля, воно означає «мій Бог — Господь», і це ім’я дуже точно описує його місію.
31 липня 2017
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Чудо – не обов’язково щось надприродне, фізично чи матеріально неможливе. Головне – це послання від Бога, в якому Він щось промовляє для нас і чось хоче нас навчити», - із недільної проповіді настоятеля Івано-Богословського храму о.Віктора Маринчака.