7 жовтня 2019
Недільна проповідь предстоятеля :відео
«Якщо ми не втілюємо закон любові у своєму житті, то ми тоді не є справжніми християнами. Любов має властивість єднати. Втім зло і ненависть руйнує стосунки не тільки між людьми, а між народами», - із проповіді предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія в Івано-Богословському храмі.
6 жовтня 2019
Ми отримали дар духовної свободи (відео)
«Ми отримали дар духовної свободи, який повинні цінувати і утверджувати надалі нашу єдність. Нам всім є за що дякувати Богові. Ми всі хочемо миру, але він запанував тільки тоді, коли ми подолаємо агресора», - предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
6 жовтня 2019
Свята первомучениця Фекла
7 жовтня, Свята Церква прославляє «первостраждальну» Феклу. Наставницю страждальців, ту, яка відкрила всім шлях мук. Здавна їй присвячувалося багато храмів. Ім’я святої первомучениці рівноапостольної Фекли поминається при постригу жінок в чернецтво.
6 жовтня 2019
Митрополит Епіфаній в Івано-Богословському храмі (відео)
6 жовтня відбувся історичний візит митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Івано-Богословського храму. Разом з владикою Літургію служили багато єпископів та священиків. Перед великою кількістю парафіян предстоятель ПЦУ звернувся до православної громади українського Харкова.
6 жовтня 2019
Храм вітає Предстоятеля: фото
Сьогодні, 6 жовтня, ми стаємо свідками історичної події - першого візиту Предстоятеля ПЦУ митрополита Єпіфанія на Харківщину. Тож вже зранку подвір"я храму було заповнене не тільки парафіянами, але й всіми тими, хто хотів в радості святкової Архірейськох Літургії, в молитві та щирості, пережити цей славетний момент.
5 жовтня 2019
Соборна Архиєрейська Літургія
У неділю, 6 жовтня в нашому храмі служимо Соборну Архиєрейську Літургію на чолі з предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм. Разом з ним до Івано-Богословської церкви завітає багато єпископів та священиків. Очікуємо велику кількість парафіян. У зв’язку з цим будуть підсилені заходи безпеки. Прохання приходити до храму близько 8 ранку.
3 жовтня 2019
Митрополит Епіфаній про розвиток Церкви
Вже у цю неділю, 6 жовтня, митрополит Київський і всієї України Епіфаній буде служити Літургію в Івано-Богословському храмі. В очікуванні предстоятеля ПЦУ наші парафіяни задаються питаннями, на які Церква повинна дати чесну відповідь. Пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю, де владика Епіфаній розповів про своє бачення розвитку Церкви.
2 жовтня 2019
Напередодні історичної події (відео)
Найближчим часом відбудеться подія, на яку ми всі так довго чекали. До нашого храму 6 жовтня приїжджає предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній. На недільній Літургії разом із ним співслужитиме велика кількість єпископів та священиків. О котрій треба приходити і що відбуватиметься напередодні - розповідає настоятель о.Віктор Маринчак.
30 вересня 2019
о.Віктор Маринчак про формулу Любові (відео)
У недільній проповіді о.Віктор Маринчак говорив про формулу Любові. Ми не отримаємо за це нагороди, але якщо ти по-справжньому любиш, то зрікаєшся себе і готовий віддати все заради ближнього. Поділити з людиною свій хрест. Але тягар цей легкий та радісний і немає нічого краще, ніж нести його з любовью.
30 вересня 2019
День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії
У сучасному світі, де панує зрада, безпринципність і культ споживацтва, історія про трьох дівчинок, яким було 9, 10 та 12 років може показатися дивною і навіть незрозумілою. Але тим-то й відрізняється християнин від звичайних людей, що він розуміє сенс жертовності, а мужність і готовність їти на смерть для нього не просто красиві слова.
29 вересня 2019
Митрополіт Епіфаній служитиме у нашому храмі (відео)
У неділю, 6 жовтня, в нашій церкві відбудеться історична подія. Вперше предстоятель ПЦУ митрополит Київський і всієї України Епіфаній приїде до Харкова і служитиме Літургію в Івано-Богословському храмі. Разом з ним прибудуть більше десяти єпископів та багато священиків. Більш докладно про визначну подію розповідає О.Віктор Маринчак.
28 вересня 2019
Яка заповідь найбільша?
Митрополит Антоній Сурозький: І тоді ми навчимося відвертатися від себе, щоб давати іншим, ми побачимо, що наше серце стало здатним повернутися до Бога відкрито, з любов’ю, вдячністю, радістю!