30 липня 2017
о.Геннадій: Про поїздку до cтолиці (відео)
Парафіяни нашого храму брали активну участь в урочистих заходах святкування чергової річниці Дня Хрещення Русі-України. Про Літургію у Св.Володимирівському храмі, Хресну ходу, культурну програму, а також свої особисті враження від визначної події церковного життя після недільної служби розповів о.Геннадій. ...
29 липня 2017
Пам"ять отців шести Вселенських Соборів
Цієї неділі, 30 липня, Православна Церква вшановує пам"ять святих отців шести Вселенських соборів, а саме: Нікейського І (325 р.), Константинопольського І (381 р.), Ефеського (431 р.), Халкидонського (451 р.), Константинопольського ІІ (553 р.) та Константинопольського ІІІ (680-681 рр.). Починаючи з IV століття, а саме з 313 року, коли християнство отримало ...
29 липня 2017
Хресна хода у Києві (відео)
Парафіяни нашого храму взяли участь у Літургії та Всеукраїнській Хресній ході на честь чергової річниці Хрещення України-Русі, яка відбулась 28 липня у Києві.
29 липня 2017
Примноження п’яти хлібів і двох риб
У цю неділю ми читаємо Євангеліє від Матфея (IX 14-22), де йдеться про диво, яке не може не вражати. Чудесне примноження Ісусом Христом п’яти хлібів і двох риб - це ще одне потвердження того, що Бог справді дбає про духовні і тілесні потреби людей та постійно опікується ними.
27 липня 2017
Парафіяни нашого храму беруть участь у святкових заходах
28 липня - день святого рівноапостольного князя Володимира, вже традиційний день Хресної ходи УПЦ КП, приєднатися до якої може кожний патріот. Тож приходьмо і запрошуймо своїх. Парафіяни нашого храму на чолі з о.Геннадієм також відправились до столиці.
27 липня 2017
Святий рівноапостольний князь Володимир
Небагато імен на скрижалях історії можуть порівнятися з ім'ям святого рівноапостольного Володимира, хрестителя Русі, котрий на віки вперед визначив духовну долю нашої Церкви і нашого православного народу. Хоча в дитинстві Володимира виховували в християнському дусі – для цього багато доклала зусиль його бабуся, свята рівноапостольна княгиня Ольга, в молоді роки ...
26 липня 2017
Преподобний Іустин Чилійський: Радість бути людиною
Я мушу благовіствувати Євангеліє, бо воно стало волею моєї волі, душею моєї душі, совістю моєї совісті, єством мого єства. Без нього — немає мене. Вилучіть Євангельську істину з мене, Євангельську правду, Євангельський рай, і я — брехня, і гріх, і пекло! Без Євангелія я позбавлений мого безсмертя, своєї вічності, своєї радості, свого благовістя, — навіщо мені тоді життя, навіщо душа, навіщо тіло, навіщо совість, навіщо світ, навіщо небо!..
24 липня 2017
Випробування нашої віри (відеопроповідь)
Господь попускає страждання не для загибелі, а для того, щоб збудити наші серця, душі, прагнення Бога. Він випробує наші сили, віру, волю, і хто буде вірним до кінця – той спасеться.
24 липня 2017
Рівноапостольна княгиня Ольга
Коли дивишся на образ святої рівноапостольної княгині Ольги, чия пам'ять вшановується 24 липня, то бачиш перед собою не тільки мудрого державного правителя, а бачиш бабусю, яка виховала свого видатного онука - майбутнього Хрестителя Русі святого рівноапостольного князя Володимира. Можливо, саме з такої точки зору і треба дивитися на святу. Адже ...
23 липня 2017
Парафіяльне життя (відео)
Делегація Івано-Богословського храму на чолі з о.Геннадієм вирушає до Києва на урочисті заходи по святкуванню чергової річниці Дня Хрещення Русі-України. Наші парафіяни візьмуть участь в Літургії у Св.Володимирівському храмі та Хресній ході, що відбудеться 28 липня центром української столиці.
22 липня 2017
Неділя 7-ма після П’ятидесятниці
У цю неділю на Літургії читається Євангеліє від Матвія (Мф: IX:27-35), де йдеться про те, як Господь зцілив двох сліпих. Віра не залежить від гостроти зору, бо приходить із глибини серця. Навіть, якщо очі ослабнуть і перестануть бачити зовсім, вона подолає слабий зір та неміч тілесну, бо Господь ніколи не полишить тих, хто вірує.
21 липня 2017
Як часто причащатися?
Найсокровенніше чудо, що здійснюється у Православній Церкві - це Причастя Святих Христових Таїн, у якому ми у вигляді хліба й вина приймаємо дійсне Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа. Але питання, як часто слід причащатися нерідко виникає у парафіян- тому спробуємо дати на нього відповідь.