15 жовтня 2017
Як любити ворогів (відеопроповідь)
"Часом ти, застосовуючи зброю, зупиняєш людину в її здатності ототожнитися з дияволом. Вона вже була налаштована на це – на загибель навічно. Тому наша любов до ворогів може виявитись саме в тому, що ми зупиняємо їх тим чи іншим способом", - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
15 жовтня 2017
Священномученик Кипріан і мучениця Юстина
15 жовтня православна Церква вшановує пам’ять священномученика Кипріана і мучениці Юстини. Саме їм моляться християни від нечистих духів та різного роду чаклувань. Про історію цих святих варто дізнатися більш докладно.
13 жовтня 2017
У вівторок зустріч з отцем Віктором
У вівторок, 17 жовтня, відбудеться друга бесіда, і ми знову будемо говорити з нашими отцями про Таїнство Хрещення, щоби зосередитись, розібрати, осягнути саме значення молитов при охрещенні. Початок о 18.00.
13 жовтня 2017
Покрова Пресвятої Богородиці
Серед Богородичних свят «Покров Пресвятої Богородиці» належить до особливо шанованих в Україні. Його традиція бере свій початок ще від часів прийняття християнства і упродовж віків набирала національного підтексту, відповідно до суспільно-історичних обставин. Князь Ярослав Мудрий, збудувавши Софійський собор у Києві і Благовіщенську Церкву над Золотими Воротами, віддав в опіку Божої Матері увесь руський народ. Від того часу чимало князів здобуло перемогу над численними ворогами, прибігаючи під м
12 жовтня 2017
Ікона нашої пам’яті (фото)
У нашому храмі сьогодні відбулась знакова подія - урочиста церемонія вручення барельєфу «Ікона пам'яті» і презентація арт-проекту. о.Віктор Маринчак освятив ікону та поспілкувався з волонтерами і рідними героїв, що загинули під час російсько-української війни. ...
12 жовтня 2017
Помічник у молитві за ближніх
Кожного дня ми починаємо і закінчуємо день молитвою. Але, незважаючи на певний досвід, ми завжди залишаємось початківцями в цих питаннях. Старець Паїсій Святогорець каже, що одна молитва смиренної людини, яка вірує, що вона гірша за всіх, має більшу вартість, ніж ціла всеношна служба, здійснена з гордим помислом. Отже, цитати святих отців про молитву в цей постовий день.
11 жовтня 2017
Душегубний гріх осуду
Гріх осуду по справедливості вважається одним з найбільш душегубних і небезпечних для християнина. Про його неприпустимість писали всі святі отці Церкви, її подвижники і вчителі з самого початку християнської історії, оскільки Євангеліє ясно та багаторазово попереджає нас про це.
9 жовтня 2017
Вітаємо з храмовим святом (фото)
9 жовтня – визначна подія у житті нашої парафії. У цей день завжди до Івано-Богословської церкви приходять друзі, побратимі та найдорожчі люди, щоб привітати один одного зі святом апостола Любові. У цьому році храм був полон парафіян і наших дорогих гостей. Пропонуємо до вашої уваги фоторепортаж, який передає атмосферу свята. Вітаємо всіх!
9 жовтня 2017
Свято душі (відео)
9 жовтня ми відзначаємо наше храмове свято, Парафіяльна традиція бути разом однією сім’єю – головна особливість міцної громади Іоанно Богословської церкви. Шість років тому ми урочисто святкували 20-річчя відновлення храму. Сьогодні ми пропонуємо вам фільм «Свято душі» про незабутні події того часу, які вже стали історією.
7 жовтня 2017
Фільм про наш храм (відео)
Напередодні храмового свята пропонуємо до вашої уваги невеличкий фільм, який розповідає про початок богослужінь в церкві Івано-Богослова на Іванівці. Ці кадри вже стали історією нашої громади. Робимо її разом – святкуємо 9 жовтня спільно.
7 жовтня 2017
10 слів про любов
Іоанна Богослова, якого ми будемо вшановувати 9 жовтнясь називають Апостолом любові. І саме любов є центральною темою його коротких, але таких яскравих послань. Пропонуємо вам 10 слів про любов з послань св. євангеліста Іоанна Богослова.
6 жовтня 2017
Історія нашої церкви
У понеділок, 9 жовтня, наша церковна громада відзначає храмове свято. На честь цієї події відбудеться Божественна Літургія, парафіян очікують традиційні смачні подарунки, а також незабутня атмосфера, яка притаманна храму апостола Любові. Напередодні шанування свого Небесного покровителя ми пропонуємо вам ще раз пригадати історію нашої церкви.нн