8 травня 2018
Митрополит Антоній Сурозький. Про війну
Сьогодні, 8 травня, пропонуємо вам роздуми про війну митрополита Антонія Сурозького,який пройшов війну військовим хірургом, брав участь у французькому русі Спротиву: Ми можемо стати перед Господом в молитві, в тій молитві, про яку говорив старець Силуан, що молитися за мир - це кров проливати.
6 травня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 5-ту після Пасхи: І поклонятися -це означає тільки одне: творити любов в цьому світі, передавати, виявляти, намножувати - більш нічого. Якщо не буде любові, то марні наші молитви, наше постування, наша аскетика - все марне. Бо не веде до спасіння.
5 травня 2018
Неділя 5-та після Пасхи, про самарянку
Отець Олександр Мень: Яку велику таємницю Він їй відкрив! Не треба думати, що Бог живе в храмах, у будівлях, в церквах - немає місця у світі, де б Він не жив. Тільки у одному місці Його немає - там, де живе зло. Він закликає усіх нас, кажучи, що Бог є Дух, і той, хто Йому поклоняється, повинен поклонятися в дусі і істині.
5 травня 2018
Великомученик Юрій
Великомученик Георгій (Юрій) Побідоносець походить з Каппадокії, як і святий Василій Великий і святий Григорій Богослов, він виріс у християнській родині - його батько прийняв мученицьку смерть за Христа, а мати, переселившись до Палестини, виховала сина у благочесті та християнському смиренні. Молодий Юрій поступив на службу до римського війська і ...
4 травня 2018
Маленька парафіянка потребує допомоги: відео
Маленька парафіянка нашого храму Аліса (в хрещенні - Сусанна) потребує допомоги. Дитина знаходиться вже майже місяць в реанімаційному відділенні після видалення пухлини мозку. Кожен день боротьби за життя та здоров"я маленького сонечка коштує чималих грошей. Тому звертаємось до всіх з проханням підтримати родину наших постійних і активних парафіян матеріально і молитовно.
3 травня 2018
Вивчаємо Літургію: Херувимська пісня (відео)
Ця ангельська пiсня вводить нас у центральну, найважливiшу частину Божественної Лiтургiї, наближаючи до головного Таїнства — Причастя. Вона нiби прокладає умовну межу, за якою нам потрiбно залишити все земне й тимчасове, всi пiклування, турботи й печалi (саме це слово було вжито в давньоукраїнському текстi молитви), аби приготувати себе до зустрiчi з Господом, перед Його лицем уподiбнитися полум’яним у вiрi й любовi херувимам.
1 травня 2018
Якщо немає часу молитися
В народі говорять, що в людей можна придбати за гроші, то в Бога через молитву. Справді, молитва - це велика сила. Сам Господь Ісус Христос говорив, що через молитву можна випросити в Бога все потрібне нам для життя і спасіння.
29 квітня 2018
Недільна проповідь настоятеля:відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 4ту після Пасхи: Тому що розслаблений, який прийняв зцілення,але потім зрадив, знайдеться завжди. Обов' язково знайдеться. Але це не зупиняє Спасителя. ...
28 квітня 2018
Проповідь в неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого
В ім'я Отця і Сина, і Святого Духа! Я хочу звернути вашу увагу на три риси сьогоднішнього євангельського читання. Перше: як страшно чути, що ця людина 38 років перебувала в крайній потребі, розбита тілесної хворобою, зламана, і що жодної людини не знайшлося, хто б йому допоміг... І те, що сталося ...
27 квітня 2018
Навіщо християнину  читати Старий Заповіт?
Дуже часто можна почути: так, Євангеліє – це чудово, це я читаю, наскільки виходить, живу по ньому, якщо не живу, то принаймні розумію, що в цьому потрібно каятися. Ну а Старий Заповіт – це ж якийсь жах. Це було давно, це було з євреями, а не з нами, це було з людьми дикими, які один одного різали та вбивали.
25 квітня 2018
Таїнство любові-бесіда про християнський шлюб
Шлюб – диво на землі. В світі, в якому все нарізно, шлюб – це місце, де двоє, завдяки тому, що покохали один одного, стають одним цілим, це місце, де розбіжності закінчуються, і починається відлік нового - спільного життя. І в цьому найбільше чудо людських взаємин: двоє стають єдиною особистістю, різні ...
24 квітня 2018
Молебень за Єдину Помісну Церкву: фото, відео
Згідно з розпорядженням Святішого Патріарха Філарета цієї неділі, 22 квітня, в нашому храмі підносили молитви за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви. Лунали вони під час Божественної Літургії, а після неї був відслужений молебень. Про важливість створення Єдиної Української Церкви говорив у своєму зверненні до присутніх настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.