8 липня 2020
Святі Петро і Февронія
8 липня церква вшановує пам’ять муромського святого подружжя Петра і Февронії, що жили на рубежі XII-XIII століть. Здавна на Русі їх вшановували як заступників подружнього життя. Вважалося, що вони своїми молитвами зводять небесне благословення на подружні пари. У нашому храмі також є ікона святих Петра і Февронії, біля якої завжди багато запалених свічок.
7 липня 2020
о.Віктор Маринчак: Роздуми про совість (відео)
«Совість – це явище людства, яке зростає. У давніх греків її не було. Іоанн Хреститель кличе нас, щоб пробудилась моя совість. Не сором, не погляд на оточення, як воно відреагує на мої вчинки та поведінку, а, власне, голос Бога всередині нас», - о.Віктор Маринчак.
6 липня 2020
Різдво Іоанна Хрестителя
7 липня Церква вшановує Різдво чесного славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна. Сам Спаситель казав про нього: «Серед народжених жінками не поставав (пророк) більший від Івана Хрестителя». Отже, згадаємо сьогодні Предтечу нашого Господа. Початок Літургії о 8.30.
5 липня 2020
Ознаки нашої віри (відео)
«Мало бути синами царства за призначенням. Ми повинні бути синами Божими з благодаті. А благодать – це наша віра, надія, любов. Слава Богу, що ми можемо відчути те, чого Він чекає від нас: благоговіння, довіри, турботи про кожного, незалежно від того, яке місце людина посідає в суспільстві», - о.Віктор Маринчак.
5 липня 2020
Попереду нові випробування - бережіть себе (відео)
Нам ще дуже багато треба зробити, тому бережіть себе - дотримуйтесь режиму карантину. Це важко в умовах спеки, але ситуація з коронавірусом погіршується. Нам слід зберегти себе, свої сили, здоров’я. Попереду нові випробування, але якщо ми з Богом, то хто проти нас?
4 липня 2020
Зцілення слуги сотника
Євангельське читання цієї неділі закликає нас вкотре подумати над власним духовним буттям і вкотре покликане утвердити нашу віру в божественність і спасенність євангельських подій.
4 липня 2020
о.Віктор Маринчак про внутрішню людину (відео)
Ніхто з нас не може сказати, що він фізично абсолютно здоровий, але головне - наші внутрішні проблеми. Стан внутрішньої людини, яка розгублюється та роздирається суперечностями і впадає від цього в жах, трепет, відчай. Що треба для того, аби повернути людині фізичну і духовну цілісність розповідає о.Віктор Маринчак. Допомогти храму ви ...
2 липня 2020
Вітаємо о.Геннадія Рохманійко з нагородою (фото)
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відзначив о.Геннадія Рохманійко церковною нагородою медаллю «Архистратига Михаїла». Предстоятель ПЦУ висловив подяку капеланам підрозділів Державної прикордонної служби України за служіння Церкві і Українському народові.
2 липня 2020
Наука стриманості (відео)
Триває Петрів піст і ми продовжуємо говіти. А говіти означає готуватися до причастя. Намагаємось стримуватись в усьому й у першу чергу в справах, емоціях, ставленні до людей. Це головний піст у нашій поведінці та способу життя. Попереду свята, тож готуємось їх гідно зустріти
1 липня 2020
Cвятитель Іоан Шанхайський і Сан-Франциський
У нас, християн Слобожанщини, є особливий покровитель, великий земляк, виходець зі славетного шляхетського роду Максимовичів - святитель Іоан, архиєпископ Шанхайський і Сан-Францизький. Святитель Іоан, як сказано в акафісті йому - останніх часів чудотворець, більшу частину життя провів поза Україною. Він духовно служив багатьом народам, але українська ментальність проявилася в його ...
30 червня 2020
Церква дає відповідь на головне питання (відео)
Як стати на інших шлях, який веде до світла, добра, любові? Церква дає відповідь на це питання можливістю покаяння. Те, що не здатна зробити людина - спроможний втілити в наше життя Бог. Те, що отруює, гнітить, душіть і розриває мою душу на шматки може бути припинено і відокремлене від мене. О.Віктор Маринчак ділиться своїм досвідом.
29 червня 2020
Ми сповідуємо інші цінності (відео)
Христос говорить: «Шукайте ж найперше Царства Божого і Правди Його, а все інше вам додасться». Врешті-решт перед нами завжди стає дилема: служити Богу чи мамоні. Чи не маємо ми перед собою людей, які сповідують тільки культ багатства, добробуту та всіх земних гараздів? Все інше для них нісенітниця та дурниці. Але Господь кличе нас до утвердження абсолютних цінностей.