11 жовтня 2018
Томос Україні: Синод прийняв рішення (фото, відео)
Вселенський патріархат підтримує надання Автокефалії Українській церкві та продовжує процедуру надання Томоса. Пропонуємо вам термінове звернення патріарха Філарета.
11 жовтня 2018
Фільм за участі о.Віктора Маринчака "По кому подзвін" (анонс)
До Дня захисників України У неділю, 14 жовтня, о 18.30 у Харківській обласній філармонії (вул.Римарська, 21). Святковий органний концерт і показ фільму із циклу програм «Метанойя» за романом Е.Гемінґвейя «По кому подзвін». За участі Станіслава Калініна (орган), О.Віктора Маринчака, Дмитра Коновалова (режисер), Володимира Чистиліна (автор і ведучий). Квитки в касах філармонії. Вхід 20 грн. Всі зібрані кошти підуть на підтримку українського війська.
9 жовтня 2018
Гімн Любові від о.Віктора Маринчака (відео)
У теперішньому світі, в наш надзвичайно складний час, коли середовище навколо суворе, жорстоке і агресивне ми наважуємось радіти. Як сказав апостол Павло: «Хто в любові перебуває, той в Богові перебуває і Бог у ньому». Згадайте себе, коли ви були закохані: як хотілося обійняти цілий світ, як надихались ми на добрі справи, як перед нами виявлялась правдива ієрархія цінностей. Життя – це в першу чергу любов, яка живить нас, всупереч всієї жорстокості світу.
9 жовтня 2018
Храмове свято (фоторепортаж)
Кожне храмове свято в Іоано-Богословській парафії неповторне. У цьому році було, як ніколи затишно, доброзичливо і в усьому в храмі апостола любові відчувався дух справжньої християнської Любові. Євхаристія, хресна хода, традиційні пиріжки й радісні, спокійні обличчя тих, хто вірою і правдою служіть Богові та Україні – таким запам’ятався цей день. Світлини зі свята у нашому фоторепортажі.
8 жовтня 2018
10 слів про любов
Святого Іоанна Богослова, якого ми вшановуваємо 9 жовтня називають Апостолом любові. І саме любов є центральною темою його коротких, але таких яскравих послань. Пропонуємо вам 10 слів про любов з послань св. євангеліста Іоанна Богослова.
7 жовтня 2018
О.Віктор Маринчак у фільмі про війну
Чому люди їдуть на фронт? Як за кілька днів пережити ціле життя? Чи можна через любов сховатись від трагічної реальності? – про це та багато іншого дивіться у фільмі за участю о.Віктора Маринчака «По кому подзвін» за однойменним романом Е. Гемінґвея 14 жовтня, о 18.30. Харківська філармонія.
7 жовтня 2018
Недільна проповідь настоятеля (відео)
Різни випробування до нас приходять, але кожне з них можна сприймати, як виклик від Бога. Питання, як ти відреагуєш на ту втрату, біль, страждання і зраду, що теж може бути посланням від Бога. Приклад Петра нам показує: спочатку смирення і покора, потім – страх та розуміння своєї недосконалості й, нарешті, рішучість, щоб залишити все та йти за Господом.
7 жовтня 2018
На порозі свята (відео)
У вівторок, 9 жовтня, наша громада відзначає храмове свято. Історикам ще належіть усвідомити та дослідити, яку роль в житті Харкова зіграла Іоано-Богословська церква та її парафіяни. Перший український храм на Сході завжди був в авангарді всіх соціально-політичних та релігійних змін країни.
6 жовтня 2018
Золоте правило християнина
В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. З сьогоднішнього Євангельського читання з такою силою і ясністю випливає те, що формує християнина, що характеризує його і що є чужим для нього. Християнин це людина, яка від Бога навчилася любити так, як на землі ніхто любити не може. Христос нам говорить: ...
5 жовтня 2018
Християнська громада та осіння депресія
На жаль, віра в Бога автоматично не гарантує стійкості психологічного стану людини, як не рятує від депресій та психологічних розладів задовільний матеріальний стан. Відомо, що в скандинавських країнах, де рівень життя вельми високий, показник самогубств один із найвищих у Європі.
4 жовтня 2018
Недільна школа для дітей (відеоанонс)
У неділю, 7 жовтня, в нашому храмі відновляє свою роботу дитяча недільна школа. Оновлений склад викладачів, цікава програма, гнучкий графік навчання, коли батьки можуть молитись на Літургії, а дітлахи в цей час перебувають з вчителем, - все це дає підстави говорити про друге дихання нашої школи. Приводьте дітей та онуків у неділю на службу, бо «таких є Царство Небесне».
3 жовтня 2018
Готуємось до храмового свята (відео)
У вівторок, 9 жовтня, Івано-Богословська парафія відзначатиме храмове свято. Тривають приготування, поступово розбудовується наша церква, приводиться до ладу прилегла територія. У цьому році урочистого святкування громада вирішила не проводити – на то є свої вагомі причини. Про них та служби на тижні розповідає настоятель храму.