20 липня 2017
Як читати Євангеліє?
Протягом всього свого життя кожен християнин майже щодня звертається до сторінок Євангелія. Бо якщо пересічна людина бачить в цих сторінках перелік подій з життя Спасителя, то для кожної віруючої людини – це слова, які промовляє до неї Сам Христос. Як читати Євангеліє ? Прислухаємось до порад людини, коли ще в дитинстві, прочитавши рядки з Євангелія від Марка, на все життя відчула – Христос поруч.
19 липня 2017
Всеукраїнська хода до Дня Хрещення Русі-України: анонс (відео)
Нагадуємо, що триває підготовка до щорічної поїздки в Київ, де делегація від нашої парафії візьме участь в святкових заходах до Дня Хрещення Русі-України. Часу залишилось обмаль, бо святкові богослужіння та традиційна Всеукраїнська хресна хода вулицями Київа пройдуть 27-28 липня. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цієї акції. З усіх питань щодо організації поїздки та участі в ній просимо звертатися до отця Геннадія Рохманійка або пані Ніни Лук”яненко.
18 липня 2017
Два Андрія
17 липня Православна Церква вшановує пам"ять преподобного Андрія Рубльова. Він жив в важкий для Русі час: руйнуючі набіги завойовників, князівські міжусобні війни, біль, страх, голод, хвороби. Але саме в цей час Андрій Рубльов пише ікони, які для багатьох поколінь стануть світлосяйними Образами віри і надії.
16 липня 2017
 «Дерзай!» - о.Віктор Маринчак (відео)
До нас недосконалих і віддалених від Нього зверненні ці слова: «Дерзай! Насмілюйся! Наближайся!». Господь всіх жадає рятувати – тільки зроби свій маленький крок. А якщо сам не зможеш, то можуть знайтись друзі, що принесуть тебе до Бога, але ти не зупиняйся - дерзай!
15 липня 2017
Зцілення розслабленого у Капернаумі
Серед базових цінностей людини, звичайно, слід назвати її здоров’я та життя. Тому, зовсім не дивно, що в Святому Писанні ми так часто зустрічаємо приклади того, як Господь зцілював та, навіть, воскрешав людей. Але для чого це нам показано? Недільне Євангеліє дає нам на це відповідь.
14 липня 2017
Святі безсрібники Косьма і Даміан
Сьогодні, 14 липня, Церква вшановує пам'ять святих безсрібників Косьми і Даміана. Під час недільної проповіді настоятель нашого храму о. Віктор Маринчак докладно розповідав про святих лікарів. Втім, для повноти розуміння цих постатей ми спробуємо додати декілька фактів з їхнього життя, яке стало жертовним служінням на славу Божу і допомогу людям. ...
13 липня 2017
Хто важливіший в Церкві?
Отець Георгій Чистяков: Христос не там, де запалюють свічки, Христос там, де люди намагаються бути ближчими один до одного, один одному допомагати, один на одного спиратися.
12 липня 2017
Первоверховні апостоли Петро і Павло
Найчастіше головною причиною нашої неуважності до церковної історії є звикання до того, що кожне свято сприймаємо, як повторення чогось, що уже було, як буденність. Багато свят, на жаль, стали для нас просто певною відміткою часу, як от день вшанування пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла для переважної більшості пересічних людей означає в першу чергу закінчення Петрівки - апостольського посту.
11 липня 2017
Два несхожі апостоли
Наближаючись до свята первоверховних апостолів Петра і Павла, яких Церква вшановує 12 липня, пропонуємо ще раз подивитися на їх такі різні, і в той же час споріднені Духом Божим постаті.
10 липня 2017
Для нашого храму у Німеччині вилитий дзвін
На Свято Преображення Господнього у нашому храмі відбудеться історична подія. На дзвіницю спеціальними кранами буде піднято майже 400 кілограмовий дзвін, який персонально для Івано-Богословської парафії вилитий у Німеччині. Як відбувався цей процес описав у листі один із ініціаторів проекту Уве Лібе-Харкорт.
9 липня 2017
Зцілення гадаринських біснуватих
У п’яту неділю по П’ятидесятниці за Божественною літургією читається євангельська розповідь від Матфія гл. VIII, ст.28-IX,1 про зцілення Господом Ісусом Христом двох гадаринських біснуватих.
8 липня 2017
Святі Петро і Февронія
8 липня церква вшановує пам’ять муромського святого подружжя Петра і Февронії, що жили на рубежі XII-XIII століть. Здавна на Русі їх вшановували як заступників подружнього життя. Вважалося, що вони своїми молитвами зводять небесне благословення на подружні пари. У нашому храмі також є ікона святих Петра і Февронії, біля якої завжди багато запалених свічок.