13 січня 2018
Святитель Василій Великий
14 січня Церква вшановує пам"ять святого Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської. Але «належить не одній Кесарійській Церкві, і не у свій тільки час, не одним одноплемінникам своїм був корисний, але по всіх країнах і градах всесвіту, і всім людям приносив і приносить користь, і для християн завжди був і буде вчителем рятівним», — так говорив сучасник святителя Василя, святий Амфілохій. З давних давен святого Василія шанували на українських землях.
12 січня 2018
Якщо немає часу молитися
В народі говорять, що в людей можна придбати за гроші, то в Бога через молитву. Справді, молитва - це велика сила. Сам Господь Ісус Христос говорив, що через молитву можна випросити в Бога все потрібне нам для життя і спасіння.
10 січня 2018
Фільм про о.Віктора покажуть у нашому храмі
На численні прохання парафіян та тих, хто не потрапив на прем’єру, ми вирішили знову показати документальний фільм про настоятеля Івано-Богословського храму о.Віктора Маринчака «Ловець душ». Демонстрація кінострічки відбудеться одразу після недільної Літургії в іншій частині церкви 14 січня 2018 року.
10 січня 2018
Вітаємо!
Вітаємо другого священика нашого храму о.Геннадія з Днем народження! Бажаємо йому всього найкращого у житті, служінні та многая, благая літа. Молимося, щоб Господь послав отцю ще більше сил, терпіння та любові. Хай Бог благословить його на нові звершення заради Церкви та України.
8 січня 2018
Різдвяний вертеп: відео
Різдвяний вертеп є одним з традиційних елементів святкування Різдва Христового. Свою версію показали діти й батьки дитячої недільної школи .
8 січня 2018
Собор Пресвятої Богородицi
Св. Іоан Золотоустий: Нікого не можна знайти між людьми такого, як Богородиця Марія. Перейди, чоловіче, думкою усі створіння і поглянь, чи є що рівне або більше, як Свята Богородиця Марія?...Тому скажімо Їй: Благословенна Ти між жінками. Ти одна зцілила печаль Єви...
8 січня 2018
Син Божий народився: фоторепортаж
Свято Різдва Христового в нашому храмі - це завжди майже родинне святкування. Урочиста і піднесена Божественна Літургія, на якій сповідається і причащається майже кожний присутній в храмі; веселий вертеп від дітей та батьків дитячої недільної школи; смачний і солодкий різдвяний ярмарок, з якого ніхто не пішов з порожніми руками. Христос ...
7 січня 2018
Проповідь на Різдво Христове: відео
Що ми можемо побажати собі в день Різдва Христового? Щоб Він народився серед нас, щоб Він прийшов в наше життя. Щоби Церква, яка є Тіло Христове, втілювала в своїй практиці, в житті, в діяльності, те, що Він приніс: любов, світло, добро і правду.
6 січня 2018
Свят-вечір в нашому храмі: фото, відео
Свят -вечір в нашому храмі - це неймовірна тиша, сповнена радістю народження Спасителя, чудові колядки у виконанні хору, різдвяний ярмарок. А завтра новонароджене Немовлятко ми будемо вітати на святковій Літургії, яка розпочнеться о 9.00, а після на всіх чекають солодощі від наших майстринь, вертеп від дитячої недільної школи та багато іншого. Тож запрошуємо всіх розділити різдвяну радість. Христос народився! Славімо Його!
6 січня 2018
Вчителі Церкви про Різдво Христове
Сьгодні – свято Різдва, тому що Бог з’явився людям через народження. Він – Бог, як Сущий і Присносущний від Присносущного, вищий за причину і слово (тому що немає слова, яке було б вище за Слово); і Він з’являється заради нас
6 січня 2018
Різдвяне послання Патріарха Філарета
Різдвяне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Преосвященним архіпастирям, боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним Української Православної Церкви Київського Патріархату Дорогі браття і сестри! Христос народився! Славімо Його! Кожного року ми, радіючи, святкуємо Різдво Христове. Немало християн відзначають цю подію як народне свято, не задумуючись над його значенням. ...
5 січня 2018
Подарунки від громади
Напередодні Різдва Христового громада Івано-Богословського храму відправила солодкі подарунки та привітала українських воїнів зі святом. Посилка вже доставлена на передову і на Свят-вечір бійці посмакують гостинці від парафіян нашої церкви.