23 лютого 2019
Про блудного сина
Відомий голлівудський актор Роберт Де Ніро сказав якось чудову фразу: «Немає нічого кращого, ніж повертатися туди, де нічого не змінилося, щоб зрозуміти, наскільки змінився ти сам». Ця думка, нехай і не до кінця християнина, дуже гарно ілюструє зміст сьогоднішнього недільного Євангелія, яке читається у Неділю Блудного Сина.
23 лютого 2019
Митрополит Антоній Сурозький: про покаяння
Ось це шлях покаяння: увійти в себе, стати перед Богом, побачити себе осудженим, не гідним ні прощення, ні помилування, і замість того, щоб, як Каїн, втікати від Бога, обернутися до Нього і сказати: Вірую, Господи, в Твою любов, вірую в Хрест Сина Твого, – вірую, поможи моєму невірству!.. І потім йти дорогою Христа, як я говорив: все прийняти з руки Божої, з усього принести плід покаяння та плід любові, і насамперед брата нашого простити, брата нашого, не очікуючи його виправлення
21 лютого 2019
У неділю, о.Віктор Маринчак про роман «По кому подзвін»
На телеканалі «Еспресо» продовжується показ програм із циклу «Метанойя». У неділю, 24 лютого о 23.30 будемо говорити про роман Ернесто Гемінґвея «По кому подзвін». Чому люди їдуть на фронт? Як за кілька днів пережити ціле життя? Чи можна через любов сховатись від трагічної реальності? – про це та багато іншого дивіться у черговому фільмі студії «Док.Кіно.Трансформація».
20 лютого 2019
20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні
У середу, 20 лютого 2019 р., в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Пам"ятаємо, яку активну участь брали настоятель нашого храму та парафіяни в подіях Революції Гідності. Тому, як завжди, о 18 годині запрошуємо всіх патріотів зустрітися біля Кобзаря, щоб пом’янути Небесну Сотню та пригадати події 20 лютого 2014 ...
19 лютого 2019
Парафіяльне життя (відео)
Чому рекомендуємо привести дітей на найближчу недільну службу, про обов’язок парафіян молитись за своїх духовників, що відбувається після Літургії у нашій церкві, який розклад Богослужінь в Івано-Богословському храмі на цьому тижні – розповідає о.Геннадій.
17 лютого 2019
Про митаря і фарисея (відео)
Притча про митаря та фарисея нагадує нам, що навіть побожна людина може втратити відчуття, що таке справжні ціль та сенс життя. Святе Письмо закликає нас віднайти живого Отця в Бозі й прийняти будь-якого грішника, ким би він не був, як брата.
16 лютого 2019
Недільні школи нашого храму
Нагадуємо, що при нашому храмі працюють недільні школи для дорослих та дітей. На заняттях дорослої школи розглядаються зараз складні питання , мабуть, найбільш вживаної книги Старого Заповіту - Книги Псалмів. Цікавий матеріал, який представлений на цих уроках, ретельно добирається викладачем школи, пані Наталею Ковтун. Заняття дитячої школи носять більш невимушений ...
15 лютого 2019
о.Геннадій про Старця Симеона (відео)
Людина вважає, що щастя – це коли ти молодий і все можеш. Приходить старість і покидає тебе сила, приходить розпач, з’являється зневіра та страх. Колись, як говорить Свято Письмо, люди жили довше і у них був час подумати над Вічністю. Старець Симеон Богоприємець був щасливим, бо дочекався миті, коли міг промовити: «Нині відпускаєш раба Твого, Владико за словом Твоїм, з миром».
14 лютого 2019
Стрітення Господнє
Різдвяне коло свят завершується святом Стрітення Господнього (що грецькою зветься Іпапанте), яке ми святкуємо 15 лютого, на сороковий день від Різдва Христового. В перекладі с церковнослов’янської «стрітення» - це зустріч. День стрітення - це точка у часі, де зустрілись Старий і Новий Заповіт.
14 лютого 2019
Свічка в храмі
За церковною традицією на свято Стрітення Господнього в храмах освячують свічки. Тому сьогодні пропонуємо вам поговорити про цей звичний для кожної віруючої людини, але в той же час глибоко змістовний предмет церковного вжитку.
13 лютого 2019
«Темрява «Гріха» на телеканалі «Еспресо» (анонс)
У неділю, 17 лютого, о 23.30 на телеканалі «Еспресо» дивіться черговий фільм за участі о.Віктора Маринчака із циклу програм «Метанойя». На цей раз розмова піде про твір В.Винниченка «Гріх». На глядачів чекає цікава і актуальна розмова про війну, революцію, кохання та важливі онтологічні питання.
13 лютого 2019
Готуємось до свята (відео)
У п’ятницю в нашому храмі служимо Літургію. Стрітення Господнє – одно із Двунадесятих свят, на яке завжди приходить багато людей. У цей день освячують воду та свічки і вже починається підготовка до Великого Посту. Про служби на цьому тижні розповідає настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак.