6 жовтня 2017
Історія нашої церкви
У понеділок, 9 жовтня, наша церковна громада відзначає храмове свято. На честь цієї події відбудеться Божественна Літургія, парафіян очікують традиційні смачні подарунки, а також незабутня атмосфера, яка притаманна храму апостола Любові. Напередодні шанування свого Небесного покровителя ми пропонуємо вам ще раз пригадати історію нашої церкви.нн
5 жовтня 2017
Ікона для Героїв війни
У Харків приїхав унікальний символ нашої майбутньої перемоги – ікона з зображенням матері, що обіймає бійця, стилізацією Донецького аеропорту та написом «Героям Слава». Завдяки українцям за кордоном та вітчизняним волонтерам започатковується Народна відзнака Героїв війни.
4 жовтня 2017
Християнська громада та осіння депресія
На жаль, віра в Бога автоматично не гарантує стійкості психологічного стану людини, як не рятує від депресій та психологічних розладів задовільний матеріальний стан. Відомо, що в скандинавських країнах, де рівень життя вельми високий, показник самогубств один із найвищих у Європі.
2 жовтня 2017
Розклад на тиждень: відео
Наступний понеділок, 9 жовтня, є днем пам"яті покровителя нашого храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова і храмовим святом для нашої громади. Тож маємо докласти зусиль ,щоб прикрасити храм та владнати подвір"я напередодні свята: запрошуємо всіх ,хто має час і бажання допомогти, взяти в цьому участь. Також звертаємо вашу увагу, що традиційних молебнів по понеділках та п"ятницях на цьому тижні не буде.
2 жовтня 2017
Проповідь в неділю 17-ту після П"ятидесятниці: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю після Воздвиження : Свого хреста не оминеш. І треба тільки зробити його тим хрестом, який веде до спасіння. Тим хрестом, яке являє Царство Боже, яке прийшло в силі. ...
29 вересня 2017
День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії
У сучасному світі, де панує зрада, безпринципність і культ споживацтва, історія про трьох дівчинок, яким було 9, 10 та 12 років може показатися дивною і навіть незрозумілою. Але тим-то й відрізняється християнин від звичайних людей, що він розуміє сенс жертовності, а мужність і готовність їти на смерть для нього не просто красиві слова.
28 вересня 2017
Фільм з о. Віктором можна побачити на Міжнародному кінофестивалі
У неділю, 1 жовтня, о 20.30 в рамках Міжнародного кінофестивалю документальних фільмів можна буде побачити кінострічку за участі настоятеля нашого храму. О.Віктор Маринчак знявся у фільмі про Майдан «Герої не вмирають».
27 вересня 2017
Проповідь на свято Воздвиження Хреста Господнього: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака на свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього: І боротьба с темними силами не припиняється і ніколи не припиниться до Другого Пришестя. Кожна людина, яка стає християнином, обов"язково стає учасником цієї боротьби -і має докласти власних зусиль. Має принести свою жертву.
26 вересня 2017
Воздвиження Чесного Хреста Господнього
Православна церква 27 вересня відзначає одне із двунадесятих свят - Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Історики вважають, що насамперед дві події лягли в основу встановлення цього свята: знайдення в IV ст. Хреста, на якому розп’яли Ісуса, та повернення цього хреста з Персії до Єрусалиму у VII столітті.
25 вересня 2017
Розклад на тиждень: відео
Розклад богослужінь на цей тиждень: серед тижня святкуємо дванадесяте свято - Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Про подробиці богослужінь цього тижні розповідає настоятельнашого храму, отець Віктор Маринчак. ...
24 вересня 2017
Проповідь в неділю 16-ту після П"ятидесятниці: відео
Про таланти, відповідальність, вміння наважитись на вчинки і рішучість в діях – пропонуємо до вашої уваги недільну проповідь настоятеля Івано-Богословського храму о.Віктора Маринчака.
22 вересня 2017
Дзвін нашого храму (фото)
У серпні німецька делегація спеціально приїжджала до нашого храму, щоб побачити, як піднімають подарований ними дзвін. За місяць не тільки іноземні гості, парафіяни нашого храму та всі мешканці Іванівки могли почути його благовіст. Цими днями 370 кг. дзвін остаточно підняли та закріпили на спеціально приготовленому місці - і тепер він лунає ще краще.