11 травня 2019
Український Золотоуст - святитель Димитрій Ростовський
Українець за походженням, чернець, він перший склав повну збірку «Житія всіх святих». У християнському світі його книга уже впродовж трьохсот років найбільш видавана і улюблена після Євангелія. Головним завданням своєї роботи він убачав: «Да не будет ми солгати на святого». Йому неодноразово являлися святі і допомагали в укладанні житій. Проживши святе життя, він став Українським Златоустом.
10 травня 2019
У неділю День Матері!
В другу неділю травня Україна святкує День Матері. Цього року це свято припадає на 12 травня. Тож хочемо привітати всіх Матусь і Бабусь. Любі наші, щиро бажаємо Вам здоров'я та Божої ласки. Любимо і дякуємо! Свято матері зародилося давно. У 1903 році молода американка з Філадельфії Анна Джарвіс, яка поховала ...
9 травня 2019
о.Віктор Маринчак про День пам"яті та примирення: (відеопроповідь)
Слово отця Віктора Маринчака з нагоди Дня пам"яті і примирення: Ненависть нічого не породжує, вона тільки руйнує. Ми все одно все відновимо любов"ю. І все одно перемагає вона - любов. І ми молимось за тих, хто пішов, на тій, великій, і на цій, страшній для нас, сучасників, війні. Ми молимось за них в надії, що вони там, Небесною Сотнею свою, Небесним Батальйоном помоляться за нас - і мир буде на землі.
8 травня 2019
Смерть, де твоє жало? Пекло, де твоя перемога? (відеопроповідь)
Ми тужимо за померлими, бо вони з нами в розлуці. Але не варто думати, що вони загинули. Із досвіду ми знаємо, що немає нічого страшного у смерті. Це лише перехід, за яким зустріч з Богом, який є Любов. Тому не слід боятись ні за себе, ні за своїх близьких. Треба тільки молитись, любити і готувати себе до тієї зустрічі.
7 травня 2019
Допоможемо храму! ((відео)
Ми приходимо до церкви, коли душа потребує розради. Всі наші проблеми, сумніви, біль та трагедії, сльози і радість бачать стіни Івано-Богословського храму. Але іноді він теж потребує допомоги. Ніхто за нас не пофарбує паркан, не облаштує територію чи не вирішить купу господарчих справ. Тому у вихідний день, у четвер, 9 травня, ми запрошуємо всіх допомогти храму.
6 травня 2019
о.Віктор Маринчак: Про віру і шлях до навернення (відео)
Людина спочатку приймає проповідь, яку почула: з розкритим серцем та радісною свідомістю, а потім приходять ті чи інші випробування. Вони й перевіряють якість нашої віри. Тоді щось стається з кожним із нас. Ми відходимо від Церкви чи навіть від Бога, перебуваючи в темряві, де плач і скрегіт зубів. Але пам’ять про Божу Любов дає нам сили на шляху до навернення.
5 травня 2019
Пасха для мертвих (відео)
У понеділок ввечері та у вівторок вранці в нашому храмі ми служимо особливі поминальні служби. Церква співає «Христос воскрес!» і звіщає Благу вістку для померлих. У Бога всі живі, тому Пасха Господня – це подія для всього людства в його метаісторії. Ми не тільки в поминальні дні приходимо на цвинтар, а й молимось за тим, хто пішов у Вічність.
5 травня 2019
Фомина неділя
З давніх часів восьмий день після Великодня, як закінчення Світлої седмиці, святкувався особливо. Він названий Антипасхою, що означає «замість Пасхи».
3 травня 2019
Про артос
Протягом всього Світлого тижня на солеї, перед образом Спасителя лежить освячений хліб - артос. На Фомину неділю він буде роздроблений, і при цілуванні хреста на Літургії розданий парафіянам нашого храму, як святиня
2 травня 2019
Принесіть померлим молитву, а не сміття
В ці дні напередодні Радуниці хочемо ще раз звернутися до всіх з проханням: не несіть на цвинтар штучні квіти. Церква та науковці закликають відмовитись від них, адже це дорого й непривабливо, шкодить екології та здоров’ю людей і не є богословською символікою.
1 травня 2019
Єрусалим часів Христа
Єрусалим - місто, що поділене між двома державами і трьома релігіями. Переживаючи події Воскресіння Христове, ми так чи інакше проходимо вулицями і стежками цього давнього міста, слідуючи за Спасителем. Поглянемо на визначні місця Єрусалиму часів Ісуса Христа.
29 квітня 2019
Будьте, як діти! Воскресіння Христове бачивши (фоторепортаж)
Вже традиційно в Світлий понеділок у нашому храмі служили Дитячу Літургію. У родинному колі улюблених священиків, затишної атмосфери, всеохоплюючої Любові та Пасхальної радості учні дитячої недільної школи стали безпосередніми учасниками спільної справи – Літургії. По закінченні служби всі парафіяни отримали паски та взяли участь у святковій трапезі.