12 січня 2020
Парафія привітала о.Геннадія (відео)
Івано-Богословського парафія привітала з днем народження другого священика нашої церкви о.Геннадія Рохманійка. Після недільної Літургії настоятель храму о.Віктор Маринчак відзначив особливу роль, яку грає в житті парафії його друг, учень і співслужитель. Пропонуємо до вашої уваги фрагменти відеопривітання.
11 січня 2020
Втеча до Єгипту: проповідь
Стараймося, з одного боку, усвідомити, яке терпіння Син Божий узяв на Себе на початку Свого життя. Це - частина того процесу відкуплення, одна із форм терпіння, якими Він нас освячує, спасає. А з іншого – подумаймо, як ми можемо цю обставину, про яку говорилося, маючи конкретні порівняння, краще зрозуміти, ніж люди тих часів, коли не було біженців, коли не було скитальців, коли кожний міг спокійно жити у своєму домі. Сьогодні ми маємо перед очима тих, про кого говорить Ісус Христос, - чужинців,
11 січня 2020
В пам"ять Вифлеємських немовлят
11 січня Православна церква (у Католицькій церкві день пам’яті перепадає на 28 грудня) шанує пам’ять “14000 Вифлеємських немовлят-мучеників”. Чому цих немовлят так багато? Адже їх навіть не можна вважати мучениками за Христа – вони нічого про Христа не знали. І все-таки цей день пам"яті наповнений глибоким сенсом, що став у наші часи ще більш актуальним.
10 січня 2020
 Привітання настоятеля (відео)
Пропонуємо до вашої уваги маленький фільм, де настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак читає вірші, розповідає про різдвяні емоції та говорить про найважливіше. Веселих свят!
10 січня 2020
Вертеп Фест 2020 запрошує на коляду
11-12 січня Харків захопить неймовірне дійство - щорічний Вертеп-Фест. Веселі колядки, виступи колективів з різних куточків України та такий притаманний Різдвяним святам дух радості та родинного тепла - все це очікує на нас вже найближчим часом. Пропонуємо вашій увазі розклад заходів, а також хочемо звернути особливу увагу на події, які ...
10 січня 2020
Вітаємо!
Вітаємо другого священика нашого храму о.Геннадія з Днем народження! Бажаємо йому всього найкращого у житті, служінні та многая, благая літа. Молимося, щоб Господь послав отцю ще більше сил, терпіння та любові. Хай Бог благословить його на нові звершення заради Церкви та України.
9 січня 2020
Веселих свят (відео)
Святкові дні тривають, тому ми продовжуємо згадувати Різдвяну службу та привітання, які прозвучали в ці дні. Серед тих, хто прийшов до нашому храму, були і брати-католики. Сподіваємо, що незабаром день народження Спасителя ми будемо святкувати разом в один день.
8 січня 2020
Нова радість стала. Різдво у нашому храмі (фото)
Ті, хто святкує Різдво Христове у нашому храмі, добре знають, що крім Літургії та урочистостей в цей день громада Івано-Богословської церкви готує парафіянам чимало приємних сюрпризів. Автентичні Слобожанські колядки від «Муравського шляху», вертеп дитячої недільної школи, Різдвяний ярмарок та затишне, родинне свято – так зустрічали народження Спасителя в храмі апостола Любові.
8 січня 2020
Cобор Пресвятої Богородиці
8 січня ми підносимо подяку і хвалу Тій, Яка народила Спасителя всього людства. Сьогодні Церква відзначає Собор Пресвятої Богородиці, прославляючи гідність Богоматеринства.
7 січня 2020
Різдвяне послання Предстоятеля
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній: Отже, святкуючи Різдво Христове, маємо усвідомлювати: Бог здійснив усе, що треба для нашого спасіння. І лише від нас залежить, чи приймаємо ми Його дар, чи віруємо, як навчає нас вірити Христос і Його Церква, чи живемо ми згідно з вірою, додержуючись всього, що заповів нам Спаситель.
6 січня 2020
Дари волхвів
Вони були одними з перших, хто вклонився новонародженому Спасителю, бо знали про час Його народження ще задовго до самої цієї миті. Вони не належали до Богом вибраного народу, але всім серцем і розумом шукали Месію. Вони подолали сотні кілометрів доріг пустелею, щоб принести Немовлятку Христу царські подарунки. Католицька традиція називає нам їх імена: Каспар, Бальтазар та Мельхіор- вчені мужі, волхви, що прийшли зі Сходу за світлом Віфлеємської зірки.
5 січня 2020
Ремонт храму (фото)
У минулому році в нашому храмі було зроблено чимало ремонтних робіт. Дзвіниця, дах, двері – все це потребувало значних фінансових, технічних та людських ресурсів. Не маючи потужних спонсорів, весь процес тривав за рахунок пожертв парафіян та благодійних внесків. Храм потребує вашої допомоги.