12 липня 2018
Збираємось на хресну ходу (відео)
Парафіяни Івано-Богословського храму збираються відвідати святкові заходи в день хрещення України-Русі 28 липня у Києві. «Ми збираємось на хресну ходу, щоб показати нашу єдність, нашу непохитність, нашу здатність захищати українську помісну православну Церкву», - настоятель храму о.Віктор Маринчак.
12 липня 2018
Хтось має стати живою стіною (відео)
Ми сподівались, що мир можна здолати любов’ю. Але потім виявилось, що любов потребує захисту і хтось має стати живою стіною. Поки не прийшла твоя смерть ти можеш змінитись: зректися і зрадити, повернутись і навернутися, покаятись і спокутувати. Так навертався Павло та спокутував Петро і кожен з нас може ставати непохитною стіною, об яку будуть розбиватись сили зла.
11 липня 2018
Первоверховні апостоли Петро і Павло
Найчастіше головною причиною нашої неуважності до церковної історії є звикання до того, що кожне свято сприймаємо, як повторення чогось, що уже було, як буденність. Багато свят, на жаль, стали для нас просто певною відміткою часу, як от день вшанування пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла для переважної більшості пересічних людей означає в першу чергу закінчення Петрівки - апостольського посту.
10 липня 2018
Готуємось до свята (відео)
У четвер, 12 липня, закінчується тривалий апостольській піст. На нас чекає свято апостолів Петра і Павла. В нашому храмі служімо Літургію. Про розклад Богослужінь на тиждень розповідає настоятель Івано-Богословського храму о.Віктор Маринчак.
8 липня 2018
Недільна проповідь. Про любов. (відео)
«Тому найвище прощення, яке може надати нам Бог виявляється в тому, що Він буде обдаровувати нас даром Любові. Якщо надасть його мені, то це простить всі мої недоліки, помилки, падіння, пороки, гріхи. З любов’ю я живу повним життям, радіючи і творячи, а все решта мені прощається. Тому ми молимось, щоб Бог намножував Любов», - із проповіді о.Віктора Маринчака.
7 липня 2018
Святі Петро і Февронія
8 липня церква вшановує пам’ять муромського святого подружжя Петра і Февронії, що жили на рубежі XII-XIII століть. Здавна на Русі їх вшановували як заступників подружнього життя. Вважалося, що вони своїми молитвами зводять небесне благословення на подружні пари. У нашому храмі також є ікона святих Петра і Февронії, біля якої завжди багато запалених свічок.
7 липня 2018
Зцілення розслабленого у Капернаумі
Серед базових цінностей людини, звичайно, слід назвати її здоров’я та життя. Тому, зовсім не дивно, що в Святому Писанні ми так часто зустрічаємо приклади того, як Господь зцілював та, навіть, воскрешав людей. Але для чого це нам показано? Недільне Євангеліє дає нам на це відповідь.
6 липня 2018
Слово на Різдво Іоанна Хрестителя
Митрополит Антоній Сурозький: І ось перед кожним з нас стоїть цей образ Хрестителя. Кожен з нас один до одного, до кожного іншого, посланий як передтеча, щоб скзати слово, таке чисте, таке вільне від самого себе, від самолюбства, від марнославства, від всього того, що робить кожне наше слово пустим, ницим, гнилим. Чи робимо це з готовністю зійти на нівець, тільки б з цієї людини виросла жива людина, наречена вічного життя?
5 липня 2018
Плануємо Хресну ходу (відео)
Нагадуємо, що триває підготовка до щорічної поїздки в Київ, де делегація від нашої парафії візьме участь в святкових заходах до Дня Хрещення Русі-України. Всеукраїнська хресна хода вулицями Києва пройде 28 липня. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цієї акції.
3 липня 2018
Розклад на тиждень (відео)
На цьому тижні на нас чекає кілька служб і молебнів. Особливою буде Літургія 7 липня в день Різдва Івана Хрестителя. Пам'ять про Івана Предтечу займає у східній літургійній традиції особливе місце. Серед інших святих Іван Хреститель має найбільшу пошану – протягом церковного року на його честь святкується аж шість дат. ...
2 липня 2018
Cвятитель Іоан Шанхайський і Сан-Франциський
В нашому храмі 2 липня завжди вшановували пам'ять святителя Іоана (Максимовича), єпископа Шанхайського і Сан-Франциського. Його ікона займає в Іоанно-Богословській церкві почесне місце, і це не випадково. Саме на Харківщині він народився, тут навчався в університеті та сформувався як особистість. Пісня молитовного заглиблення святителя Іоана Максимовича (Правило молитовного вмирання, кожне ...
1 липня 2018
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Треба серце відкривати на зустріч Богові, а не виконувати якісь формальності. Треба відрізняти духів, як вчив Спаситель, шукати і навіть мати сумнів, щоб відкинути те, що не варте справжньої віри. Бог є Любов, а всі формальності – другорядні» - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака. ...