23 вересня 2019
Парафія привітала о.Геннадія (відео)
Десять років тому в нашому храмі став служити о.Геннадій Рохманійко. Перед цим він багато років прислуговував у вівтарі та доклав чимало зусиль для розбудови Івано-Богословської парафії. Військовий капелан, який неодноразово бував на передовій, справжній душпастир, друг волонтерів та людина з активною громадською позицію – такими словами громада вітала свого священика.
22 вересня 2019
Ніжність, як ознака святості (відео)
"Справжня ніжність – це перш за все пошана, турбота та обережне ставлення до людини. Повага до того, кого треба цінувати і берегти в його існуванні. Якщо ми здатні так поставитись до іншого, тоді, можливо, з’являється ніжність, як ознака святості", - о.Віктор Маринчак..
22 вересня 2019
Відкриття Пластової домівки: фото, відео
Ввечері 21 вересня подвір"я нашого храму було наповнене дитячими голосами. Так весело і піднесено, з молитвою і захопливим квестом відкрилася Перша Пластова домівка в місті Харкові. Отець /Геннадій Рохманійко, що освячував приміщення нового пластового дому, підкреслив, що пластуни є давніми друзями нашої громади, тож вибір місця є невипадковим, а також ...
21 вересня 2019
Богоотці Іоаким та Анна
Наступного дня після свята Різдва Богородиці Православна Церква вшановує пам"ять батьків Діви Марії - святих праведних Богоотців Іоакима та Анни. Шанобливе ставлення до цього подружжя, яке навіки стало символом беззаперечної довіри Богові та незрадливої любові, ми бачимо і в тому, що на кожній службі Божій, під час відпусту ми згадуємо ...
20 вересня 2019
Різдво Пресвятої Богородиці
Різдво Пресвятої Богородиці - одне з 12 найбільших свят року, яке православна Церква вшановує 21 вересня. Для нашого храму це особливий день, бо лівий приділ Івано-Богословської церкви був присвячений саме Різдву Пресвятої Богородиці, а 24 роки тому служилася перша Літургія.
20 вересня 2019
Свято для нашого храму (відео)
21 вересня Православна Церква вшановує одне з 12 найбільших свят року - Різдво Пресвятої Богородиці. Для нашої громади це свято є особливим з декількох причин. По-перше, один з престолів нашого храму колись був освячений на честь Різдва Пресвятої Богородиці, тобто 21 вересня маємо мале престольне свято. По-друге, саме в цей день в 1991 році в зруйнованій будівлі пройшло перше богослужіння. Тож в цьому році будемо святкувати 25 років цієї події.
19 вересня 2019
Михайлове чудо
19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято часто називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував свій отчий Видубицький монастир саме на честь цього чуда архистратига Михаїла.
18 вересня 2019
Особливий день (відео)
Наближається важливе свято для нашого храму. Ще з XIX століття один із приділів Івано-Богословської церкви був присвячений Різдву Богородиці. Саме 21 вересня, після більше, ніж 60 років руїни, служили першу Літургію в храмі Апостола Любові. Тож, запрошуємо всіх розділити з нами радість святкової Літургії.
17 вересня 2019
Ікона Пресвятої Богородиці "Неопалима купина"
17 вересня Православна церква вшановує ікону Божої Матері "Неопалима купина". День святкування ікони співпадає з днем пам'яті святого пророка Мойсея, званого Боговидцем, який удостоївся бачити Бога на горі Синай. За переказами, першообраз ікони Богородиці «Неопалима Купина» був написаний на камені тієї скелі, де до Мойсея звернувся Бог з палаючого куща ...
15 вересня 2019
о.Віктор Маринчак: Про узурпацію влади (відео)
«Нам немає сенсу збурюватись, ламати руки або рвати на собі волосся. Не варто піддаватись емоціям. Треба дивитись на велику перспективу священної і людської історії. Всі владоможці приречені. Закону Божого ніхто не змінить. Тому ми спокійно повинні дивитись в своє майбутнє», - о.Віктор Маринчак.
14 вересня 2019
Притча про злих виноградарів
У неділю 13-ту після П’ятидесятниці Свята Православна Церква пропонує для роздумів притчу про злих виноградарів, яку розповів Ісус Христос перебуваючи в Єрусалимському храмі протягом останнього тижня Свого земного життя. В першу чергу ця притча спрямована проти фарисеїв та священиків Єрусалимського храму, але сучасники також знайдуть в ній багату поживу для роздумів.
13 вересня 2019
14 вересня ― початок Церковного року
14 вересня Православна Церква святкує початок церковного індикту ― Церковне новоліття.