4 квітня 2020
Літургія із нашого храму on-line (відео)
Ми маємо можливість прямих трансляцій Богослужінь із Іоано-Богословського храму ПЦУ м.Харкова на нашому сайті. У неділю, 7 квітня, о 8.30 ранку дивіться нас на каналі http://bogoslov.kharkov.ua/youtube_channel/?fbclid=IwAR3pZgpSzQqq6d_Ihdz_SpQU49tAMwe4DEWKeB8WroSqgxmEcwUmiLBRinQ.
3 квітня 2020
Книга про о.Віктора Маринчака
Книгу про о.Віктора Маринчака "Досвід навернення". вже привезли в Іоано-Богословський храм. Тут її можна придбати в будній день з 9 до 17 годин, а також у вихідні після служб, які проходять без парафіян. Всі зібрані від продажу книги кошті підуть на відновлення нашого храму. Бонус для парафіян - безкоштовні маски. Бережіть себе і читайте книжки під час карантину!
3 квітня 2020
Звернеяння до парафіян (відео)
В умовах карантину важливо зберігати спокій та слідкувати за офіційною інформацією. Пасха все одне відбудеться, бо Христос воскрес. Перебуваємо у молитві та пості, до чого закликає нас цей період. Богу – Богове, а вірусу – вірусове. Дотримуємось правил карантину і закликаємо всіх до самоізоляції.
3 квітня 2020
Що означають слова "Я порушив піст"?
Піст дає нам можливість пожити іншим життям, дізнатися про радість мирного праведного життя, знайти блаженство не в боротьбі та накопиченні благ, а в любові до ближнього та Бога.
3 квітня 2020
Субота акафістна. Похвала Пресвятої Богородиці
У суботу п"ятого тижня Великого посту православні християни з особливою шаною прославляють Пресвяту Богородицю. День цей за церковним календарем отримав назву Похвали Божої Матері, або ж суботи акафіста. На утрені, яку зазвичай звершують увечері в п’ятницю, у храмах співається акафіст Божій Матері. Історія цього святкування, встановленого в ХІ столітті, сягає ...
1 квітня 2020
Подвиг віри Марії Єгипетської
П’ятий тиждень посту присвячений преподобній Марії Єгипетській. На утрені в четвер (відправляють, як правило, в середу ввечері) відбувається найзворушливіша служба року, так зване “Стояння Марії Єгипетської”. На цій службі прочитується Великий Покаянний Канон святого Андрія Критського, а також вражаюче житіє Марії Єгипетської, неперевершений в історії церкви приклад людського покаяння.
31 березня 2020
Розклад служб на тиждень (відео)
Суворий карантин накладає певні обмеження для перебування парафіян у храмі. Синод дозволив проводити Богослужіння без особистої присутності мирян лише священнослужителями та співаками. Одна з найпотужніших служб Великого посту відбудеться вже у цю середу ввечері, коли повністю буде прочитаний покаянний канон преподобного Андрія Критського.
30 березня 2020
Той хто носить масочку буде їсти пасочку (фото)
Якщо ви досі не маєте захисної маски, то небайдужі парафіяни нашого храму допомогли забезпечити ними громаду. Маємо їх кілька сотень – вистачить всім. У будні дні храм працює з 9 до 17 год. Можна зайти, помолитись, поспілкуватись зі священиками. Маски будуть роздаватись в храмі безкоштовно.
29 березня 2020
Про дух безнадійності (відео)
Недільна проповідь о.Віктора Маринчака була присвячена тому, що церковнослов’янською мовою називають «унынием». У такому стані людина не знаходить собі місця, не має жодних сподівань і навіть бажання працювати над собою. Вона нічого не хоче ні від себе, ні від життя. Що тоді робити?
29 березня 2020
Преподобний Олексій, людина Божа
30 березня ми вшановуємо одного з найулюбленіших святих Давньої Русі, преподобного IV століття Олексія, до основного імені якого долучилося ще одне ймення – людина Божа. Нам зараз важко уявити, що головним змістом життя людини може бути Бог і служіння Йому. Життєопис Олексія, людини Божої, допомагає зробити це повною мірою.
28 березня 2020
Храм під час карантину (відео)
Церква мусить дотримуватись суворих умов карантину. Тому всі Богослужіня у нашому храмі проводяться без особистої присутності мирян лише священнослужителями та співаками. Втім, нагадуємо, що у суботу, 28 березня, стужитиметься заупокійна Літургія і ви можете подавати записки дистанційно
28 березня 2020
Преподобний Іоанн Ліствичник
В четверту неділю Великого Посту вшановується пам"ять великого вчителя духовного життя, преподобного Іоанна Ліствичника