2 січня 2020
Різдвяний ярмарок:анонс (відео)
6-7 січня у нашому храмі пройде Різдвяний ярмарок, який вже став доброю святковою традицією нашої громади. Як і в минулі роки, він буде солодким, тобто всі бажаючі зможуть купить і поласувати смаколиками: різдвяним печивом, пиріжками, пряниками та багато чим іншим. Запрошуємо вас створити це солодке диво разом: всі, хто вміє ...
1 січня 2020
о.Віктор Маринчак: Дякуємо Господеві за рік випробувань (відео)
«Дякуємо Господеві за цей складний рік. Зустрічаємо Новий, 2020-й, з надією, що ми будемо в натхненному стані долати всі наші труднощі. Хай Бог посилає нам та нашим родинам здоров’я, любов та єдність. В родинному колі зустрінимо свято, а після цього на нас чекає цикл дивовижних Різдвяних служб, де ми відчуємо щастя Божої присутності. Всіх зі святом!», - о.Віктор Маринчак.
1 січня 2020
Молитви на Новий рік
Зустрічаємо Новий рік молитвою. Почнімо прийдешній рік за щирої молитви до Всемилостивого Бога за нашу країну, кожну родину, всіх близьких і далеких. Пропонуємо вашій увазі молитви на початок Нового року.
29 грудня 2019
Віфлеємський вогонь миру прибув до нашого храму (відео)
Під час недільної Літургії харківські пластуни принесли Віфлеємський вогонь миру до нашого храму. Діти розповіли про традицію передачі вогню та діяльність українських скаутів. Керівник обласної організації Ірина Голубєва подякувала громаді та о.Геннадію Рохманійко, який разом з парафіянами завжди підтримували пластунів.
29 грудня 2019
 Ми покликані бути святими (відео)
«Не треба чекати тяжких випробувань для того, щоб шукати єдності з Богом. Може статися так, що коли прийдуть справжні випробування, то ти не матимеш досвіду єднання і будеш абсолютно неспроможній поновити свою єдність з Ним. Треба заздалегідь почати готувати себе. Він кличе всіх», - о.Віктор Маринчак.
28 грудня 2019
Неділя Святих Праотців
В цю неділю, 29 грудня, Православна Церква вшановує Святих Праотців, і саме з цієї неділі починається підготовчий період до святкування Різдва Христового.
27 грудня 2019
Про ялинку: не знищуйте, а створюйте!
Традиційно ялинка є одним із головних атрибутів різдвяно-новорічних свят. У кожній родині по-різному ставляться до цього вічнозеленого символу: хтось обирає живу ялинку, хтось – зрубану, хтось – штучну. А що краще для нас із християнської точки зору? Пам’ятаймо, що оселивши людину у світі, як у домі, Господь дав їй першу ...
25 грудня 2019
Роздуми про “дату Різдва”
Я можу сподіватися, що моя Церква дасть можливість спробувати святкувати і за старим, і за новим стилем, щоби досвідом намацати, як же саме мені, нерозумному, буде краще для спасіння? Я готовий замість влаштовувати словесні баталії з інакодумцями – прийти привітати їх у їхнє свято та прийняти в гості на своє?
25 грудня 2019
Парафіяльне життя (відео)
Івано-Богословська громада ПЦУ вже готується до Різдвяних свят. Попереду останні Богослужіння 2019 року. У нас продовжують діяти недільні школи та готується традиційний святковий ярмарок. Про життя парафії розповідає настоятель храму о.Віктор Маринчак.
24 грудня 2019
Відеоподарунок братам по вірі
Християни, що живуть за Григорянським календарем, вже у передчутті Різдва. Ми з вами почуємо світлу звістку «Христос народився» за через два тижні. Між тим, відчуття свята вже зігріває наші душі.
23 грудня 2019
25 грудня чи 7 січня?
Кожного року в цей час нас захоплює "календарне питання": коли і за яким стилем святкувати Різдво? Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній наголосив, що церква готова до реформи календаря, але перехід на святкування 25 грудня буде можливий тільки тоді, коли більшість православних християн в Україні будуть до цього готові. «Більшість Помісних Православних Церков святкують Різдво за новим, григоріанським календарем. І ми це можемо робити в майбутньом
22 грудня 2019
«Вдячність – ознака обраних», - о.Віктор Маринчак.
«Завдання Церкви – обожнення людини. Тобто, максимального наближення до Господа та розкриття образу Божого. Всього найкращого, що Він нам надає: свободи, добра, любові. Статус людини визначається не тим, від кого ти походиш, а тим, як ти живеш», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.