29 січня 2019
Урочистості з нагоди 90-ліття Патріарха Філарета: відео
23 січня делегація від нашого храму на чолі з отцем Геннадієм Рохманійком відвідала урочистості з нагоди 90-ліття Святішого Патріарха Філарета. Представники нашої громади не тільки побували на святковому заході, а й змогли особисто поспілкуватися та привітати ювіляра. Цієї неділі отець Геннадій розповів про свої враження від цієї події.
27 січня 2019
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 35-ту після П"ятидесятниці: Якщо ми шукаємо Царства Божого, ми виходимо на боротьбу, а там ,крім хреста, нам нічого не потрібно.
26 січня 2019
Проповідь в неділю 35-ту після П"ятидесятниці
В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Звертаючись до чоловіка, який хотів досягти досконалості, Спаситель сказав: "Йди за Мною..." У той час ці слова були прості; вони значили залишити всі турботи - сім'ю, роботу, покликання, звички і піти разом з Христом по дорогах Святої землі, будучи свідками Його чудес, ...
26 січня 2019
Недільна школа для дорослих запрошує
Нагадуємо, що при нашому храмі вже багато років працює недільна школа для дорослих. Протягом 5 останніх років на заняттях школи читають і розмірковують над сторінками Старого Заповіту. З початком цього учбового року слухачі школи разом з викладачем Наталією Іванівною Ковтун перейшли до розгляду, мабуть, найчитанішої книги Старого Заповіту - Псалтирі. ...
26 січня 2019
Архієпископ Іоанн (Шаховський) Любов і довіра
Чи можлива любов — без довіри? Несподівана відповідь міститься в книзі архієпископа Іоанна (Шаховського) «Апокаліпсис дрібного гріха».
25 січня 2019
Тетянин день в історії і сьогоденні
Серед величних січневих свят, якими Господь обдарував початок календарного року, 25 січня особливо любить студентська молодь. Любить настільки, що навіть називає святу Тетяну, пам’ять якої святкуємо у цей день, своєю покровителькою. Звідки ж взялося це твердження і чи має воно вагомі історичні підстави? Зазирнемо у минуле.
23 січня 2019
Делегація нашого храму на урочистостях в Києві: фоторепортаж
Сьогодні вся Україна вітає Святішого Патріарха Філарета з 90-річним ювілеєм. На святковій академії з нагоди ювілею перебуває і делегація нашого храму, на чолі з отцем Геннадієм Рохманійком.
23 січня 2019
Патріарх Філарет святкує ювілей. Вітаємо!
Громада храму святого Іоанна Богослова щиро вітає Почесного Патріарха Філарета з Днем народження! У цей святковий день ми молитовно просимо Всемилостивого Бога, щоби Він і надалі обдаровував Вас міцним здоров’ям, незгасаючою любов’ю, непохитною вірою і терпінням. Молимось, щоб Милосердний Господь давав Вам мужності і сили вести нас, свою паству, дорогою спасіння ще многії і многії літа.
22 січня 2019
Псалтир - симфонія поєднання арфи душі та дії Святого Духа
З давніх часів відомо, що Псалтир - це могутня молитва за зцiлення хворих, у тяжких обставинах життя, у випробуваннi. Псалтир розраджує у скорботi, незбагненно заспокоює душу, коли ми збуренi та стурбованi. Псалтирем моляться за Батькiвщину, за спасiння свого народу, своєї родини, окремої людини чи всiх людей, зважаючи на те, яку потребу ми вiдчуваємо першочерговою.
20 січня 2019
Подвиг Івана Хрестителя (відео)
Якби не було подвигу Івана Хрестителя, то невідомо, яким би був шлях віруючих та Церкви. Маючи цей взірець, ми маємо потребу і право чинити опір будь-якій неправді. Казати її, незважаючи на особи, розуміючи що це може мати сумні наслідки. Про того, хто єднає два заповіти у недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
19 січня 2019
Свято Водохреща: фоторепортаж
«Христос охрещається! В річці Йордані» - цими словами вітали один одного парафіяни нашої церкви, святкуючи Богоявлення Господнє. Багато людей, пляшок води і піднесена молитва сотень вірян, що прийшли в Івано-Богословський храм, - таким запам’ятається день Хрещення в цьому році.
18 січня 2019
о.Віктор про Богоявлення (відео)
"Є люди, які намагаються йти за Христом. Не робити чудеса, а нести любов і просвітлення, спокій та радість, творити нові стосунки й утворювати Царство Боже в середині себе. На них тримається світ. І якщо за дві тисячі років він не загинув, то це означає, що їх достатнє в нашому житті", - о.Віктор Маринчак.