7 вересня 2020
Відкривається недільна школа для дорослих (відео)
20 вересня у нашому храмі відновляє роботу недільна школа для дорослих. Назва річного курсу: бесіди про Бога, віра і Церква, основи православного віровчення. Заняття будуть цікавими і корисними, як для постійних парафіян, так і для тих, хто тільки почав відвідувати храм або збирається прийти до нього.
7 вересня 2020
Царство совісті та щирості (відео)
«Християнство приходить для того, щоб людина стала самою собою, керуючись двома заповідями – люби Бога і люби ближнього. Наша вірність повинна бути щирою. Так будується Царство Боже – на совісті та щирості», - із недільної проповіді настоятеля нашого храму о.Віктора Маринчака.
6 вересня 2020
о.Віктор Маринчак: "Про право, свободу і совість" (відео)
«Поняття права є одним із наріжних каменів. Ті, хто відкидає закон, хочуть повністю керуватися власною сваволею. Вони хочуть знехтувати силою права, щоб утвердити право сили. Для нас може бути незрозумілою логіка Господаря. Після того, як виноградарі вбивають слуг, треба було робити щось інше. Але Він посилає Сина і думає, що у них має бути совість», - о.Віктор Маринчак.
5 вересня 2020
Притча про злих виноградарів
У нас може виникнути здивування від логіки Бога, Який, для того, щоб спасти невдячних людей, не щадить тих слуг, які Йому вірні. Може скластися враження, що Господь є наївним, «слабохарактерним» і приймає безглузді рішення. Що, замість силою поставити крапку на непорозумінні у винограднику, посилає туди на вірну смерть Сина.
4 вересня 2020
Вечірнє богослужіння: чому варто знайти час (відео)
Добове коло богослужінь починається з Вечірнього богослужіння. Але, мабуть, через повсякденні клопоти ми звикли нехтувати такою важливою частиною церковних богослужінь. Про те, чому ж варто знайти час і прийти до храму на Вечірню чи Всенічну службу, пояснює отець Геннадій Рохманійко. А щоб ми краще розуміли, що саме відбувається під час ...
4 вересня 2020
о.Віктор Маринчак про Василя Стуса (відео)
Сьогодні день пам’яті Василя Стуса. о.Віктор Маринчак про генія XX століття. Із циклу програм "Метанойя". Пропонуємо згадати фрагмент зустрічі під час показу фільму "Геній Василя Стуса".
3 вересня 2020
Як часто причащатися?
Найсокровенніше чудо, що здійснюється у Православній Церкві - це Причастя Святих Христових Таїн, у якому ми у вигляді хліба й вина приймаємо дійсне Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа. Але питання, як часто слід причащатися нерідко виникає у парафіян- тому спробуємо дати на нього відповідь.
2 вересня 2020
Парафіяльна бібліотека
Одним з осередків парафіяльного життя нашого храму є бібліотека. Кожної неділі після закінчення Літургії (або після «Отче наш») на всіх бажаючих чекає бібліотекар Антоніна Олександрівна Голубінець. Маємо чимало книг, як для дорослих, так і для дітей.
31 серпня 2020
Школа очима дітей (відео)
У школі вчать життю не тільки гарні вчителі, але й погані. Тільки вони навчають нас зовсім іншому. Варто подивитися на освітній процес очима дітей. Давайте згадаємо себе, коли ми сиділи за партами і перебували у підлітковому віці. Що для нас тоді було важливим? о.Віктор Маринчак ділиться педагогічним досвідом, що є насправді головним у вихованні дітей.
31 серпня 2020
Останні мелодії літа (відео)
Ось і літо пройшло… Попереду непрості часи й нові випробування, але поки в храмі апостола Любові та в наших серцях лунає музика - нам немає чого журитися. Останні мелодії літа Іоано-Богословська громада зустріла під мелодію «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні нашої парафіянки, скрипальки Ольги Бабій. Це варто побачити!
30 серпня 2020
Відкинемо все зайве (відео)
«Рано чи пізно людина буде поставлена в такі умови, коли вона все зайве полишає. Тоді, щоб здобути Царство Боже, треба бути легким і піднесеним, сміливим та спокійним. А той, хто обтяжений тим, що має на землі, в Царство безмежної Любові війти не зможе. Проте, ми завжди маємо надію, що Бог не покине нас. Він знає, що з нами зробити, аби ми відкинули все зайве», - о.Віктор Маринчак.
29 серпня 2020
Про багатого юнака
Ми маємо благодать Божу, віру Христову, Істину Євангельську. А проте часто йдемо життям згорбленими і сумними. Часто все здається нам одноманітним, майже нудним. І ми перетворюємося на того, хто не холодний і не гарячий.