17 грудня 2018
Свята великомучениця Варвара (відео)
За давньою побожною традицією людині, що вирушала в далеку та складну дорогу, давали хрест або обручку, освячену на мощах святої великомучениці Варвари. Вже понад 900 років перебувають мощі святої у Києві, тому здавна вона вважається і покровителькою Києва. І для нашої громади 17 грудня, день пам"яті святої Варвари, є особливим святом, бо вже декілька років ікона з часточкою мощей святої з благоговінням зберігається в нашому храмі.
16 грудня 2018
Ми повинні вміти пробачати (відео)
Вже у першій день єдиної помісної автокефальної православної церкви України в Івано-Богословському храмі відбулась знакова подія. Разом із нашими священиками співслужив та причащався зі спільної Євхаристійної чаші давній друг парафії о.Дмитро Шаповалов, який до об’єднання належав до УАПЦ. Ось його промова про прощення.
16 грудня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 29-ту після П"ятидесятниці: Все, що ти віддаєш, ти віддаєш, наслідуючи Христа, ідучи за Ним, несучи свій хрест -і таким чином, єднаючись з Ним. Все, що зібрав, все, що отримав , в спадок чи завдяки своїм трудам, тому що був дбайливим і розвивав свої здібності, таланти і можливості, все, що маєш, ти можеш віддати - і таким чином знайти життя вічне. Ти здобуваєш справжню, забезпечену справами єдність з Богом.
16 грудня 2018
Ми на самому початку шляху - о.Віктор Мaринчак (відео)
Наше завдання в якомусь сенсі виконано. Але це означає тільки одне – ми на самому початку шляху. Ця церква існує перший день. Скільки справ, труднощів, натхнень і праці попереду. Але ми здатні зробити нову православну українську церкву. ...
15 грудня 2018
Обрано предстоятеля Української Помісної Церкви
На Об"єднавчому Соборі в Києві обрано предстоятеля Єдиної Українськлї Помісної Церкви. Ним став епископ Української Православної Церкви Києвського Патриархата Епіфаній (митрополит Переяславський і Білоцерківський).Все тільки починається! Слава Україні!
14 грудня 2018
Поїздка до прикордонників: відео
Капелан Харківського прикордонного загону, другий священик нашого храму, о.Геннадій продовжує здійснювати пастирські подорожі до захисників України. Про свої враження від поїздки до прикордонників і що прохали вони передати парафіянам Івано-Богословського храму - дивіться у нашому відео.
13 грудня 2018
Апостол Андрій Первозванний - основоположник Української Церкви
13 грудня Православна церква відзначає День святого апостола Андрія Первозванного, людини, яка першою принесла віру християнську на землі теперішньої нашої держави. Його подвиг має неоціненне значення для долі усього українського народу. Саме тому Андрій Первозванний особливо вшановується в Україні, де побудовано багато храмів на його честь. Про значення цього свята, його історичний та духовний аспекти розповідає архієпископ Євстратій (Зоря).
11 грудня 2018
Молитва - відповідь виклику часу: відео
Напередодні об"єднавчого Собору Православних Церков в Україні вся православна спільнота має згуртуватися в молитовному стоянні, благанні до Господа про таку омріяну Єдину Соборну Помісну Церкву. Бо саме в цей історичний момент вона стане нашим вибором і нашою відповідальністю перед Богом і людьми. Про це говорив настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак, закликаючи всіх посилити молитву за Українську Церкву протягом цього тижня.
10 грудня 2018
Вивчаємо Літургію: Херувимська пісня
Ця ангельська пiсня вводить нас у центральну, найважливiшу частину Божественної Лiтургiї, наближаючи до головного Таїнства — Причастя. Вона нiби прокладає умовну межу, за якою нам потрiбно залишити все земне й тимчасове, всi пiклування, турботи й печалi (саме це слово було вжито в давньоукраїнському текстi молитви), аби приготувати себе до зустрiчi з Господом, перед Його лицем уподiбнитися полум’яним у вiрi й любовi херувимам.
9 грудня 2018
Недільна проповідь настоятеля: (відео)
Вага твоїх слів насправді вимірюється тим, наскільки ти, відповідно цих слів, робиш. Твій світогляд повинен бути твоїм способом життя. Твої погляди повинні виявлятись, у першу чергу, в справах. Всі проповіді мають сенс і вагу тільки тоді, коли вони відповідають діям.
8 грудня 2018
Зцілення скорченої жінки: проповідь
Це євангельське оповідання вчить нас того, що добрі справи не гріх робити і в святі дні. Але заповідь Божа про сьомий день, тобто святковий день, залишається в силі. Христос не скасував жодної з десяти заповідей. Він поглибив їх і навчив людей, як треба їх розуміти і виконувати.
6 грудня 2018
Недільна школа для дорослих: анонс
У нашому храмі одразу після Літургії проходять заняття недільної школи для дорослих. Останнім часом акцент робився на книгах Старого Заповіту і вивченню пророків. Вже в цю неділю почнеться ґрунтовний аналіз псалмів. Запрошуємо всіх бажаючих вивчати разом з нашими викладачами Псалтир.