2 лютого 2019
«Кадило Тобі приносимо...»
У храмі все навколо нагадує про одночасне життя людей у двох вимірах: фізичному та духовному. Кожна посвячена річ, яку використовують під час богослужінь є певним прообразом чи знаком чогось більш суттєвого та важливішого. До речей, що мають символічне значення належить і кадило, про яке сьогодні ми поговоримо.
1 лютого 2019
Гурт небайдужих до української культури (відео)
У нашому храмі вже кілька років на базі парафіяльної бібліотеки діє «Гурт небайдужих до української культури». Минулу неділю говорили про Розстріляне Відродження. Найближча зустріч буде присвячена життю і творчості яскравої постаті української культури XX століття Віктора Петрова. Засідання гурту відбуваються одразу після недільної Літургії. Тож є привід завітати в нашу бібліотеку, де крім церковної літератури є чимало художніх книг для дорослих та дітей.
31 січня 2019
о.Віктор Маринчак у фільмі "Гамлет"
У неділю, 3 лютого, на телеканалі "Еспресо" дивіться фільм «Гамлет» за участю о.Віктора Маринчака із циклу «Метанойя». Відтепер кожну неділю на телебаченні можна буде побачити роздуми настоятеля нашого храму про літературні твори.
30 січня 2019
Світлі зірки пустелі
В месяцеслові вони стоять поруч: преподобний Антоній Великий, якого називають батьком ченців (пам"ять звершується 30 січня) і його учень та спадкоємець, засновник скитського життя, преподобний Макарій Великий, якого Церква вшановує 1 лютого. Світлі зірки віри, що засяяли в пустелі.
29 січня 2019
Урочистості з нагоди 90-ліття Патріарха Філарета: відео
23 січня делегація від нашого храму на чолі з отцем Геннадієм Рохманійком відвідала урочистості з нагоди 90-ліття Святішого Патріарха Філарета. Представники нашої громади не тільки побували на святковому заході, а й змогли особисто поспілкуватися та привітати ювіляра. Цієї неділі отець Геннадій розповів про свої враження від цієї події.
27 січня 2019
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 35-ту після П"ятидесятниці: Якщо ми шукаємо Царства Божого, ми виходимо на боротьбу, а там ,крім хреста, нам нічого не потрібно.
26 січня 2019
Проповідь в неділю 35-ту після П"ятидесятниці
В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Звертаючись до чоловіка, який хотів досягти досконалості, Спаситель сказав: "Йди за Мною..." У той час ці слова були прості; вони значили залишити всі турботи - сім'ю, роботу, покликання, звички і піти разом з Христом по дорогах Святої землі, будучи свідками Його чудес, ...
26 січня 2019
Недільна школа для дорослих запрошує
Нагадуємо, що при нашому храмі вже багато років працює недільна школа для дорослих. Протягом 5 останніх років на заняттях школи читають і розмірковують над сторінками Старого Заповіту. З початком цього учбового року слухачі школи разом з викладачем Наталією Іванівною Ковтун перейшли до розгляду, мабуть, найчитанішої книги Старого Заповіту - Псалтирі. ...
26 січня 2019
Архієпископ Іоанн (Шаховський) Любов і довіра
Чи можлива любов — без довіри? Несподівана відповідь міститься в книзі архієпископа Іоанна (Шаховського) «Апокаліпсис дрібного гріха».
25 січня 2019
Тетянин день в історії і сьогоденні
Серед величних січневих свят, якими Господь обдарував початок календарного року, 25 січня особливо любить студентська молодь. Любить настільки, що навіть називає святу Тетяну, пам’ять якої святкуємо у цей день, своєю покровителькою. Звідки ж взялося це твердження і чи має воно вагомі історичні підстави? Зазирнемо у минуле.
23 січня 2019
Делегація нашого храму на урочистостях в Києві: фоторепортаж
Сьогодні вся Україна вітає Святішого Патріарха Філарета з 90-річним ювілеєм. На святковій академії з нагоди ювілею перебуває і делегація нашого храму, на чолі з отцем Геннадієм Рохманійком.
23 січня 2019
Патріарх Філарет святкує ювілей. Вітаємо!
Громада храму святого Іоанна Богослова щиро вітає Почесного Патріарха Філарета з Днем народження! У цей святковий день ми молитовно просимо Всемилостивого Бога, щоби Він і надалі обдаровував Вас міцним здоров’ям, незгасаючою любов’ю, непохитною вірою і терпінням. Молимось, щоб Милосердний Господь давав Вам мужності і сили вести нас, свою паству, дорогою спасіння ще многії і многії літа.