11 січня 2019
Втеча до Єгипту: проповідь
Стараймося, з одного боку, усвідомити, яке терпіння Син Божий узяв на Себе на початку Свого життя. Це - частина того процесу відкуплення, одна із форм терпіння, якими Він нас освячує, спасає. А з іншого – подумаймо, як ми можемо цю обставину, про яку говорилося, маючи конкретні порівняння, краще зрозуміти, ніж люди тих часів, коли не було біженців, коли не було скитальців, коли кожний міг спокійно жити у своєму домі. Сьогодні ми маємо перед очима тих, про кого говорить Ісус Христос, - чужинців,
10 січня 2019
Пилат та пилатчина (фото)
У рамках проекту "Мистецькі вівторки" настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак взяв участь у показі та обговоренні фільму "Роман про Пилата" за романом М.Булгакова "Майстер і Маргарита".
10 січня 2019
Вітаємо!
Вітаємо другого священика нашого храму о.Геннадія з Днем народження! Бажаємо йому всього найкращого у житті, служінні та многая, благая літа. Молимося, щоб Господь послав отцю ще більше сил, терпіння та любові. Хай Бог благословить його на нові звершення заради Церкви та України.
7 січня 2019
о. Віктор Маринчак про Томос та наші випробування (відео)
Символічно, що отримання Томосу співпало з днями, коли ми святкуємо Різдво Христове. Єдина помісна автокефальна Православна Церква України тільки робить перші кроки. Ми лише на самому початку великого тернистого шляху. Попереду чимало випробувань, труднощів та різноманітних спокус. Про історичну подію і що нам належіть робити далі, говорив у Різдвяній проповіді ...
7 січня 2019
Свято у храмі апостола Любові (фото)
Неповторне свято Різдва. Кожного року воно вражає нас особливою, піднесеною молитвою під час Божественної Літургії, нестримною, майже дитячою радістю від співів колядок та веселих привітань. Так було і цього року. Почесні гості, гурти колядників, вертеп від дитячої школи, а на додаток смачний та щедрий солодкий ярмарок. Кожен поніс з собою ...
6 січня 2019
Христос народився!
7 січня у нашому храмі святкова Літургія починається о 8.30. По закінченні урочистої служби лунатимуть колядки у виконанні відомого колективу «Муравський шлях» та відбудеться концерт дитячої недільної школи. Запрошуємо всіх до храму Апостола Любові. Христос народився!
6 січня 2019
Томас надано! : відео
Вітаючи всіх з наданням Томосу про автокефалію Православної Церкви України, настоятель нашого храму , отець Віктор Маринчак згадував всіх тих, хто чекав і боровся за це: "Ми несемо відповідальність перед тими, хто 333 роки чекав, перед всіма, хто всі ці роки мріяв про, це і віддавав всі сили, всю свою працю, всі свої подвиги . І перед тими хлопцями, що загинули на цій війні. Хай нам Бог допомагає бути гідними того, що стається в цей час "
6 січня 2019
Фільм «Роман про Пилата» (анонс)
У рамках культурогічного проекту "Мистецькі вівторки" з Марко Терен 8 січня, о 19 годині, запрошуємо вас подивитись в прес-центрі Kharkiv Today (вул.Мироносицька, 8 ) телефільм «Роман про Пилата» із циклу програм "Метанойя" за участі о.Віктора Маринчака.
6 січня 2019
Проповідь в неділю перед Різдвом Христовим: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю перед Різдвом Христовим: Нести світло, коли це здається взагалі неможливим - це те, що нам дає Бог. В найнесприятливіших умовах ми здатні нести світло. І саме це ознака, що Христос народився.
5 січня 2019
Неділя перед Різдвом Христовим, неділя свв. Отців
Багато з вас, коли відкривали Євангеліє вперше, напевно, бентежилися та дивувалися: навіщо йде перелік стародавніх дивних імен, які ми сьогодні читали в Євангелії від Матея? Навіщо потрібно перерахування спочатку одних чотирнадцяти родів, потім ще чотирнадцяти і ще чотирнадцяти?
5 січня 2019
Дари волхвів
Вони були одними з перших, хто вклонився новонародженому Спасителю, бо знали про час Його народження ще задовго до самої цієї миті. Вони не належали до Богом вибраного народу, але всім серцем і розумом шукали Месію. Вони подолали сотні кілометрів доріг пустелею, щоб принести Немовлятку Христу царські подарунки. Католицька традиція називає нам їх імена: Каспар, Бальтазар та Мельхіор- вчені мужі, волхви, що прийшли зі Сходу за світлом Віфлеємської зірки.
5 січня 2019
Томос про автокефвлію підписано!
Маємо історичну подію. Томос про автокефалію Православної церкви України 5 січня 2019 року підписав у Стамбулі Вселенський Патріарх Варфоломій у присутності Предстоятеля української православної церкви митрополита Епіфанія.