4 жовтня 2018
Недільна школа для дітей (відеоанонс)
У неділю, 7 жовтня, в нашому храмі відновляє свою роботу дитяча недільна школа. Оновлений склад викладачів, цікава програма, гнучкий графік навчання, коли батьки можуть молитись на Літургії, а дітлахи в цей час перебувають з вчителем, - все це дає підстави говорити про друге дихання нашої школи. Приводьте дітей та онуків у неділю на службу, бо «таких є Царство Небесне».
3 жовтня 2018
Готуємось до храмового свята (відео)
У вівторок, 9 жовтня, Івано-Богословська парафія відзначатиме храмове свято. Тривають приготування, поступово розбудовується наша церква, приводиться до ладу прилегла територія. У цьому році урочистого святкування громада вирішила не проводити – на то є свої вагомі причини. Про них та служби на тижні розповідає настоятель храму.
2 жовтня 2018
«Трисвяте» – Ангельська пісня Пресвятій Тройці
Чимало людей, навіть віруючих, не підозрюють, що відомі з дитинства молитви, до яких ми давно звикли, насправді мають надзвичайно цікаву, багатовікову історію. Знання цієї історії допомагає нам більш осмислено промовляти слова молитви, а значить – наповнює нашу молитву новою силою та змістом. Сьогодні наша розмова буде про «Трисвяте» – молитву, якою, серед інших, розпочинається чимало богослужбових чинів. Спочатку ми поговоримо про її зміст, а потім – про історію появи.
30 вересня 2018
Недільна проповідь настоятеля (відео)
Кожне життя закінчується мукою. Кожна людина перед тим, як бути розіп’ятою, в тому чи іншому розумінні, зазнає тортур. Бо немає простої та легкої смерті і треба обов’язково пройти через страждання. Це не минуще і цього ми навіть не обираємо, але завдання людини піднятись над земним.
29 вересня 2018
День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії
У сучасному світі, де панує зрада, безпринципність і культ споживацтва, історія про трьох дівчинок, яким було 9, 10 та 12 років може показатися дивною і навіть незрозумілою. Але тим-то й відрізняється християнин від звичайних людей, що він розуміє сенс жертовності, а мужність і готовність їти на смерть для нього не просто красиві слова.
29 вересня 2018
Слово про чудесний улов риби
В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Сьогоднішнє апостольське послання каже нам, що той, хто убого сіє - убого й пожне, а хто сіє багато, той збере багатий врожай. І ось нам іноді здається "що мені сіяти, я убогий, як я можу сіяти, коли у мене нічого немає що ...
27 вересня 2018
Християнин без хреста – це воїн без зброї
Великі старці радили завжди носити натільний хрест і не знімати його ніколи і ніде аж до самої смерті. «Християнин без хреста, - писав старець Савва, - це воїн без зброї, і ворог може легко здолати його».
26 вересня 2018
Воздвиження Чесного Хреста Господнього
Православна церква 27 вересня відзначає одне із двунадесятих свят - Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Історики вважають, що насамперед дві події лягли в основу встановлення цього свята: знайдення в IV ст. Хреста, на якому розп’яли Ісуса, та повернення цього хреста з Персії до Єрусалиму у VII столітті.
26 вересня 2018
Парафіяльне життя (відео)
Почався новий церковний рік. Восени на нас чекає чимало святкових служб. Одна з них вже у четвер, 27 вересня, в день Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Напередодні маємо урочисту святкову Всенічну, яка розкриває всю красу і змістовність православного Богослужіння. Про служби на цьому тижні розповідає о.Віктор Маринчак.
25 вересня 2018
Як жити з самим собою?
Роздуми митрополита Антонія Сурозькогов пошуках відповіді на питання, яке ставить перед собою кожна людина "як жити з самим собою" : Ми - як пошкоджені ікони, але все ж таки ікони; ми все одно є цінними для Бога, ми все одно для Нього маємо велике значення, і в співробітництві з Ним, ми можемо щось зробити заради цієї краси.
24 вересня 2018
Преподобний Силуан Афонський
24 вересня Православна Церква вшановує пам"ять прп. Силуана Афонського. «Молитися за людей — це кров проливати», — говорив преподобний. І він жив стражданнями усього світу, забуваючи самого себе, і не було кінця його молитві, яка закликала всі народи Землі пізнати Господа Духом Святим. На глибоке переконання старця, якби це відбулося ...
23 вересня 2018
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«До дому Церкви належать ті, хто вже дізнався про гріх і Божу любов, про покаяння і покуту. З них більше питають, але вони для Господа найближчі, бо вже стукають до Нього не про щось корисне і практичне, а про найголовніше - прощення», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.