5 січня 2020
"У нас немає права на безнадію", - о.Віктор Маринчак
«Якщо з нами Бог, то й вищі цінності, заради яких варто жити. Втілюючи їх ми маємо сенс існування і виконуємо своє призначення на землі. За кожним падінням може бути прощення від Бога, бо ти покаявся, як Давид. За кожним відпадінням може бути поєднання єдності з Господом, бо ти виконав своє призначення, як Мойсей. За кожною смертю їде воскресіння, тому ми не маємо право на безнадію», - о.Віктор Маринчак.
5 січня 2020
Розклад служб на Різдво (відео)
У ці дні особливо відчувається святковий настрій. Церква вже звіщає величні та радісні слова: «Христос народжується!». У нашому храмі найближчими днями теж багато урочистих служб та різноманітних подій, пов’язаних з Різдвом Спасителя. Що саме і коли відбуватиметься в Івано-Богословському храмі розповідає о.Віктор Маринчак. ...
4 січня 2020
Неділя перед Різдвом Христовим, неділя свв. Отців
Багато з вас, коли відкривали Євангеліє вперше, напевно, бентежилися та дивувалися: навіщо йде перелік стародавніх дивних імен, які ми сьогодні читали в Євангелії від Матея? Навіщо потрібно перерахування спочатку одних чотирнадцяти родів, потім ще чотирнадцяти і ще чотирнадцяти?
4 січня 2020
Настоятель храму про Різдво Христове (відео)
Говорити змістовно про Різдво Христове просто і одночасно складно з різних причин. Здається все про нього вже сказано, написано, багато чого ми відчули на власному досвіді. Втім, настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак повертає нас до найголовнішого, а тому в цієї простоті відчувається сама сутність свята.
2 січня 2020
Різдвяний ярмарок:анонс (відео)
6-7 січня у нашому храмі пройде Різдвяний ярмарок, який вже став доброю святковою традицією нашої громади. Як і в минулі роки, він буде солодким, тобто всі бажаючі зможуть купить і поласувати смаколиками: різдвяним печивом, пиріжками, пряниками та багато чим іншим. Запрошуємо вас створити це солодке диво разом: всі, хто вміє ...
1 січня 2020
о.Віктор Маринчак: Дякуємо Господеві за рік випробувань (відео)
«Дякуємо Господеві за цей складний рік. Зустрічаємо Новий, 2020-й, з надією, що ми будемо в натхненному стані долати всі наші труднощі. Хай Бог посилає нам та нашим родинам здоров’я, любов та єдність. В родинному колі зустрінимо свято, а після цього на нас чекає цикл дивовижних Різдвяних служб, де ми відчуємо щастя Божої присутності. Всіх зі святом!», - о.Віктор Маринчак.
1 січня 2020
Молитви на Новий рік
Зустрічаємо Новий рік молитвою. Почнімо прийдешній рік за щирої молитви до Всемилостивого Бога за нашу країну, кожну родину, всіх близьких і далеких. Пропонуємо вашій увазі молитви на початок Нового року.
29 грудня 2019
Віфлеємський вогонь миру прибув до нашого храму (відео)
Під час недільної Літургії харківські пластуни принесли Віфлеємський вогонь миру до нашого храму. Діти розповіли про традицію передачі вогню та діяльність українських скаутів. Керівник обласної організації Ірина Голубєва подякувала громаді та о.Геннадію Рохманійко, який разом з парафіянами завжди підтримували пластунів.
29 грудня 2019
 Ми покликані бути святими (відео)
«Не треба чекати тяжких випробувань для того, щоб шукати єдності з Богом. Може статися так, що коли прийдуть справжні випробування, то ти не матимеш досвіду єднання і будеш абсолютно неспроможній поновити свою єдність з Ним. Треба заздалегідь почати готувати себе. Він кличе всіх», - о.Віктор Маринчак.
28 грудня 2019
Неділя Святих Праотців
В цю неділю, 29 грудня, Православна Церква вшановує Святих Праотців, і саме з цієї неділі починається підготовчий період до святкування Різдва Христового.
27 грудня 2019
Про ялинку: не знищуйте, а створюйте!
Традиційно ялинка є одним із головних атрибутів різдвяно-новорічних свят. У кожній родині по-різному ставляться до цього вічнозеленого символу: хтось обирає живу ялинку, хтось – зрубану, хтось – штучну. А що краще для нас із християнської точки зору? Пам’ятаймо, що оселивши людину у світі, як у домі, Господь дав їй першу ...
25 грудня 2019
Роздуми про “дату Різдва”
Я можу сподіватися, що моя Церква дасть можливість спробувати святкувати і за старим, і за новим стилем, щоби досвідом намацати, як же саме мені, нерозумному, буде краще для спасіння? Я готовий замість влаштовувати словесні баталії з інакодумцями – прийти привітати їх у їхнє свято та прийняти в гості на своє?