19 січня Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
2 січня 2019
Розклад святкових Богослужінь (відео)
Наближається Різдво Христове, яке завжди у нашому храмі відзначають радісно та натхненно. Вже традиційно відбудеться святковий ярмарок, дитячий концерт, співи колядок та багато іншого цікавого, чим живе наша церковна громада. Але найголовніше – Богослужіння, яких завжди чимало перед Різдвом. Про них та наші очікування у перші дні 2019 року розповідає настоятель храму о.Віктор Маринчак.
31 грудня 2018
Новий рік: найглибше і неминуще
Новорічна ніч - це саме той час, коли кожна людина загадує бажання та дивиться в невідоме майбутнє з надією на щастя. Саме про нього, про щастя, говорить отець Олександр Шмеман в своїй новорічній проповіді.
31 грудня 2018
Молитви на Новий рік
Зустрінемо Новий рік молитвою. Почнімо прийдешній рік за щирої молитви до Всемилостивого Бога за нашу країну, кожну родину, всіх близьких і далеких. Пропонуємо вашій увазі молитви на початок Нового року.
30 грудня 2018
Про наше покликання (відеопроповідь)
"По різному кличе нас Бог. Піти за Ним дуже важко, бо ми недосконалі й забути про побутове часто у нас не виходить. Але приходять такі часи та випробування, коли людині треба зібратися з духом і піти за Господом боронити правду, добро, любов і свободу, до якої Він нас закликає", - о.Віктор Маринчак.
29 грудня 2018
Неділя 31-ша після П"ятдесятниці: багато покликаних, та мало обраних
Господь дав нам все необхідне для нашого спасіння, і кожен має можливість засвоїти для себе ті благодатні дари, які вилив Всемилостивий Отець на грішний світ. Хто ж зуміє засвоїти все це – стане учасником вічних благ, тому що і притча, яку ми чули у сьогоднішньому євангельському читанні, дає нам яскравий приклад цього.
29 грудня 2018
Неділя Святих Праотців
В цю неділю, 27 грудня, Православна Церква вшановує Святих Праотців, і саме з цієї неділі починається підготовчий період до святкування Різдва Христового.
27 грудня 2018
Готуючись до Різдва
Готуючись до святкування Різдва Христового, замислимось, чи не перетворюється саме святкування на мету? Чи вдається нам не розгубити за турботами самого духу Свята народження Спасителя? Тож пропонуємо вам різдвяну версію 1 Послання до коринтян святого апостола Павла.
26 грудня 2018
Митрополит Антоній Сурозький: Вечірня молитва
Таке звичне для кожного християнина денне коло молитов інколи стає автоматичною звичкою. Митрополит Антоній пропонує по-новому подивитися на вечірню молитву і згадати в ній тих, хто цього особливо потребує. Митрополит Антоний Сурожский. Вечерняя молитва Большинство из нас вступает в ночь покоя; мы отложим тяготу дня, усталость, тpевоги, напpяжение, озабоченность. Мы ...
24 грудня 2018
Відеоподарунок братам по вірі
Християни, що живуть за Григорянським календарем, вже у передчутті Різдва. Ми з вами почуємо світлу звістку «Христос народився» за через два тижні. Між тим, відчуття свята вже зігріває наші душі.
23 грудня 2018
Вогонь миру крокує Сходом України: фото
Вже традиційно представники Пласту України завітали напередодні Різдва до нашого храму. Вони привезли Віфлеємський вогонь як символ такого очікуваного народження Спасителя. Цей вогонь , який називають вогнем миру і добра, буде горіти в нашому храмі протягом всіх Різдвяних свят, і кожен бажаючий може принести цей вогник додому
23 грудня 2018
Недільна проповідь настоятеля (відео, архів)
Проповідь отця Віктора Маринчака на притчу про десятьох прокажених: Нам треба розуміти, що справа спасіння в наших руках, в нашій вдячності, в нашому служінні: один одному, Церкві, народу Божому, Богові. Шукайте. У кожного своє служіння, але треба його шукати, треба прагнути служити, треба вкладати свої сили на те служіння. Бо інакше ми будемо не з тим, хто вдячний, не з тим, чия віра врятувала його.
22 грудня 2018
Зцілення 10 прокажених: проповідь
Проповідь митрополита Антонія Сурозького: В кінці цього євангельського читання , яке цілком присвячене вдячності, є короткі слова Христові: Зцілилося десять прокажених - а де ж дев"ять? Як не знайшли вони в собі теплоти сердця, вдячності, щоб віддати славу Богові? Як це так, що единий, хто повернувся до Христа, щоб прославити Бога та віддячити Йому, це чужинець?