12 серпня 2018
Про милосердя і покання (відеопроповідь)
Якщо людина здатна у Спасителя свого взяти хоча би один скарб – милості і прощення – це може бути найбільшим для її спасіння та порятунку всіх, хто перебуває навколо. Ми всі боржники перед Богом. Тому моє життя може закінчиться належним чином лише тоді, якщо я зможу віддати надане мені.
11 серпня 2018
Притча про немилосердного боржника
Сегодняшняя притча такая ясная, такая простая, но я хотел бы обратить ваше внимание на одну или две вещи в ней. Из притчи ясно, что если мы не прощаем друг другу то малое, чем мы согрешаем друг перед другом, Бог не может простить нам то великое, чем мы должны Ему. И ...
10 серпня 2018
Світло з-під землі. Обитель преподобних Печерських
Є на світі місця, куди потрібно спуститися з палаючим у руках світильником, спуститися слідом за досвідченим провідником, але не в пошуках матеріальних скарбів. Духовні скарби, виявляється, теж іноді зберігаються глибоко під землею.
7 серпня 2018
Готуємось до свят (відео)
Святкуючи в Духові та Істині серпневі церковні свята, не забуваємо, що незабаром на нас чекає суворий Успенській піст та, як кажуть у народі, три Спаса. Про розклад Богослужінь на тижні та приготування до свят розповідає настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак.
5 серпня 2018
"Не бійся, тільки віруй!" (відеопроповідь)
«Хто не переніс своїх страждань, той насправді не знає, хто він є. Тому маємо щось перетерпіти, перебороти, здолати себе та свою слабкість, нехіть і страх. Тільки тоді ти знаєш, хто ти такий. Тільки тоді тебе, немічного і беззбройного, віра приведе до перемоги. Не бійся, тільки віруй», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
4 серпня 2018
Пам"яті отця Георгія Чистякова
Питання христянського ставлення до страждання, болю та смерті знайшло своє відображення в працях багатьох філософів і богословів. Своє осмислення цього болючого питання наводить в книзі «Людина потрапила до лікарні» отець Георгій Чистяков. Упорядник цієї книги Л.Улицька присвятила цю книгу, де зібрані матеріали про роботу волонтерів в Дитячій Республіканській Клінічній Лікарні, пам”яті отця Георгія, який багато років опікувався маленькими пацієнтами цього закладу. Пропонуємо вашій увазі окремі у
29 липня 2018
Подорож до Києва (фоторепортаж)
Громада Івано-Богословського храму на чолі з о.Геннадієм Рохманійко взяла участь в урочистих заходах з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України. Десятки наших парафіян приєднались до багатотисячної ходи центром Києва, яка засвідчила міць української церкви і незворотність створення Єдиної помісної православної церкви.
29 липня 2018
Парафіяльне життя (відео)
Парафіяни нашого храму отримали відзнаки за паломницьку подорож до Києва з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України. Про прощу і святкування історичної події розповів о.Геннадій Рохманійко.
29 липня 2018
Віра - наша зброя. (відео)
«Віра, відвага і мужність – цього достатньо для того, щоб долати те, що здавалось би неподоланим. Варто хоч на мить втрати впевненість та міцність духу, як все втрачається. Не вірити – небезпечно. Віра є нашою зброєю!», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
28 липня 2018
У хвилях житейського моря
Наше життя подібне до морського плавання, тільки пливемо ми не в морі а у часі ‒ від тимчасового до вічного. Темрява та пітьма окутують нас, хвилі різноманітних спокус і небезпек вдаряють наш життєвий човен, бажаючи нас потопити. Недільне Євангеліє про апостола Петра, що засумнівався в словах Спасителя, як завжди підказує шлях до порятунку. Головне його почути та зробити правильні висновки.
27 липня 2018
Парафіяни нашого храму їдуть до столиці (відео)
До уваги учасників Хресної ходи! Збір 27 липня, у п’ятницю, о 21:00 на площі Свободи напроти Харківської облдержадміністрації біля намету “Все для перемоги”.
21 липня 2018
Примноження п’яти хлібів і двох риб
У цю неділю ми читаємо Євангеліє від Матфея (IX 14-22), де йдеться про диво, яке не може не вражати. Чудесне примноження Ісусом Христом п’яти хлібів і двох риб - це ще одне потвердження того, що Бог справді дбає про духовні і тілесні потреби людей та постійно опікується ними.