23 січня 2019
Делегація нашого храму на урочистостях в Києві: фоторепортаж
Сьогодні вся Україна вітає Святішого Патріарха Філарета з 90-річним ювілеєм. На святковій академії з нагоди ювілею перебуває і делегація нашого храму, на чолі з отцем Геннадієм Рохманійком.
23 січня 2019
Патріарх Філарет святкує ювілей. Вітаємо!
Громада храму святого Іоанна Богослова щиро вітає Почесного Патріарха Філарета з Днем народження! У цей святковий день ми молитовно просимо Всемилостивого Бога, щоби Він і надалі обдаровував Вас міцним здоров’ям, незгасаючою любов’ю, непохитною вірою і терпінням. Молимось, щоб Милосердний Господь давав Вам мужності і сили вести нас, свою паству, дорогою спасіння ще многії і многії літа.
22 січня 2019
Псалтир - симфонія поєднання арфи душі та дії Святого Духа
З давніх часів відомо, що Псалтир - це могутня молитва за зцiлення хворих, у тяжких обставинах життя, у випробуваннi. Псалтир розраджує у скорботi, незбагненно заспокоює душу, коли ми збуренi та стурбованi. Псалтирем моляться за Батькiвщину, за спасiння свого народу, своєї родини, окремої людини чи всiх людей, зважаючи на те, яку потребу ми вiдчуваємо першочерговою.
20 січня 2019
Подвиг Івана Хрестителя (відео)
Якби не було подвигу Івана Хрестителя, то невідомо, яким би був шлях віруючих та Церкви. Маючи цей взірець, ми маємо потребу і право чинити опір будь-якій неправді. Казати її, незважаючи на особи, розуміючи що це може мати сумні наслідки. Про того, хто єднає два заповіти у недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
19 січня 2019
Свято Водохреща: фоторепортаж
«Христос охрещається! В річці Йордані» - цими словами вітали один одного парафіяни нашої церкви, святкуючи Богоявлення Господнє. Багато людей, пляшок води і піднесена молитва сотень вірян, що прийшли в Івано-Богословський храм, - таким запам’ятається день Хрещення в цьому році.
18 січня 2019
Слово святого Іоанна Золотоустого на свято Богоявлення Господнього
Бо нині світ просвіщається у всіх своїх частинах: радіє насамперед небо, передаючи людям голос Божий, що сходить з небесних висот, освячується польотом Духа Святе повітря, освячується єство води, ніби привчаючи омивати разом з тілами і душі, і усе творіння земне радіє.
17 січня 2019
Свято Хрещення Господнього
Хрещення Господа тому названо Богоявленням, що в ньому явив Себе так чуттєво єдиний істинний Бог у Тройці поклоняємий: Бог Отець — голосом з неба, Бог Син — втілений — хрещенням. Бог Дух Святий — зішестям на Охрещуваного. Тут явлено і таїнство відносин осіб Пресвятої Тройці. Бог Дух Святий від Отця походить і в Сині почиває, а не походить від Нього. Явлено тут і те, що втілене домобудівництво спасіння звершено Богом Сином втіленим, співвластиве Йому, Духу Святому і Богу Отцю. Явлено і те, що і с
15 січня 2019
Розклад святкових Богослужінь (відео)
У понеділок, 14 січня, в нашому храмі о 8.30 служиться Літургія Василя Великого. А вже з четверга по неділю маємо ранкові та вечерні урочисті служби. На цьому тижні Богоявлення, велике освячення води та той третій празник, що закінчує різдвяний святковий цикл. Про розклад служб розповідає о.Віктор Маринчак.
14 січня 2019
о.Віктор Маринчак про наші завдання на рік (відео)
Господь приходить у світ, щоб дати нам усвідомлення для чого ми з вами живемо. Він дає розуміння осмисленості наших страждань і того, що через труднощі, падіння та гріхи ми здобуваємо можливість покаятись перед Богом. З’єднатись знов із джерелом нашого спасіння. Світ далі вирує, а нам належіть утворити спільноту, де панує любов, світло і правда.
13 січня 2019
Про природу зла (відео)
Людям дуже хотілось би думати, що зло є тільки відсутність добра. Але наш власний досвід свідчить про інше. Зло набуло самостійного існування і горить своєю ненавистю, жадаючи насолоди загибелі інших людей та всього єства, створеного Богом. Воно має власну природу. Дві тисячі років тому ми отримали попередження – зло невгамовне. ...
10 січня 2019
Пилат та пилатчина (фото)
У рамках проекту "Мистецькі вівторки" настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак взяв участь у показі та обговоренні фільму "Роман про Пилата" за романом М.Булгакова "Майстер і Маргарита".
7 січня 2019
о. Віктор Маринчак про Томос та наші випробування (відео)
Символічно, що отримання Томосу співпало з днями, коли ми святкуємо Різдво Христове. Єдина помісна автокефальна Православна Церква України тільки робить перші кроки. Ми лише на самому початку великого тернистого шляху. Попереду чимало випробувань, труднощів та різноманітних спокус. Про історичну подію і що нам належіть робити далі, говорив у Різдвяній проповіді ...