20 липня 2018
Барометр нашої любові
Майже у кожного християнина є маленька книжечка, звана пом’яник ― образ стародавнього диптиха, де написані імена живих і померлих. Цю книжечку він подає у храмі на проскомидію та єктенії, на молебні й панахиди, її він повинен читати щодня у своїх домашніх молитвах
19 липня 2018
Готуємось до Хресної ходи (відео)
Щонеділі після Літургії ми молимось за утвердження єдиної помісної української православної церкви. І тепер нам треба своєю дією реалізувати те, що сказано у молитві. Тому було би добре бути 28 липня, в день Хрещення України-Русі, у Києві на ході. Парафіяни нашого храму їдуть і запрошують всіх бажаючих.
15 липня 2018
Про віру. Недільна проповідь о.Віктора (відео)
Віра – це прагнення того світла, осяяного сонцем правди, без якого я не хочу і не можу жити. Тому треба наважитись і дерзати. Справжня віра – це відвага, сміливість й воля. Це та мужність бути, жити, бачити та утверджувати те, що насправді варто утверджувати.
14 липня 2018
Неділя 7-ма після П"ятидесятниці: зцілення двох сліпих
Раз за разом мы читаем и в Евангелии, и в Ветхом Завете о чудесах и, поистине, можем видеть их на протяжении веков в жизни Церкви: чудеса исцеления, чудеса обновления человеческой жизни силой Божией. И иногда люди – все мы – задаем себе вопрос: что такое чудо? Означает ли оно, что ...
13 липня 2018
Охтирська ікона Божої Матері
15 липня Православна Церква вшановує Охтирську ікону Пресвятої Богородиці. Тож сьогодні хочеться нагадати ,що вже декілька років в нашому храмі перебуває старовинний образ цієї ікони, що дивним чином був віднайдений і переданий громаді.
12 липня 2018
Збираємось на хресну ходу (відео)
Парафіяни Івано-Богословського храму збираються відвідати святкові заходи в день хрещення України-Русі 28 липня у Києві. «Ми збираємось на хресну ходу, щоб показати нашу єдність, нашу непохитність, нашу здатність захищати українську помісну православну Церкву», - настоятель храму о.Віктор Маринчак.
12 липня 2018
Хтось має стати живою стіною (відео)
Ми сподівались, що мир можна здолати любов’ю. Але потім виявилось, що любов потребує захисту і хтось має стати живою стіною. Поки не прийшла твоя смерть ти можеш змінитись: зректися і зрадити, повернутись і навернутися, покаятись і спокутувати. Так навертався Павло та спокутував Петро і кожен з нас може ставати непохитною стіною, об яку будуть розбиватись сили зла.
10 липня 2018
Готуємось до свята (відео)
У четвер, 12 липня, закінчується тривалий апостольській піст. На нас чекає свято апостолів Петра і Павла. В нашому храмі служімо Літургію. Про розклад Богослужінь на тиждень розповідає настоятель Івано-Богословського храму о.Віктор Маринчак.
8 липня 2018
Недільна проповідь. Про любов. (відео)
«Тому найвище прощення, яке може надати нам Бог виявляється в тому, що Він буде обдаровувати нас даром Любові. Якщо надасть його мені, то це простить всі мої недоліки, помилки, падіння, пороки, гріхи. З любов’ю я живу повним життям, радіючи і творячи, а все решта мені прощається. Тому ми молимось, щоб Бог намножував Любов», - із проповіді о.Віктора Маринчака.
7 липня 2018
Святі Петро і Февронія
8 липня церква вшановує пам’ять муромського святого подружжя Петра і Февронії, що жили на рубежі XII-XIII століть. Здавна на Русі їх вшановували як заступників подружнього життя. Вважалося, що вони своїми молитвами зводять небесне благословення на подружні пари. У нашому храмі також є ікона святих Петра і Февронії, біля якої завжди багато запалених свічок.
7 липня 2018
Зцілення розслабленого у Капернаумі
Серед базових цінностей людини, звичайно, слід назвати її здоров’я та життя. Тому, зовсім не дивно, що в Святому Писанні ми так часто зустрічаємо приклади того, як Господь зцілював та, навіть, воскрешав людей. Але для чого це нам показано? Недільне Євангеліє дає нам на це відповідь.
6 липня 2018
Слово на Різдво Іоанна Хрестителя
Митрополит Антоній Сурозький: І ось перед кожним з нас стоїть цей образ Хрестителя. Кожен з нас один до одного, до кожного іншого, посланий як передтеча, щоб скзати слово, таке чисте, таке вільне від самого себе, від самолюбства, від марнославства, від всього того, що робить кожне наше слово пустим, ницим, гнилим. Чи робимо це з готовністю зійти на нівець, тільки б з цієї людини виросла жива людина, наречена вічного життя?