7 січня 2019
Свято у храмі апостола Любові (фото)
Неповторне свято Різдва. Кожного року воно вражає нас особливою, піднесеною молитвою під час Божественної Літургії, нестримною, майже дитячою радістю від співів колядок та веселих привітань. Так було і цього року. Почесні гості, гурти колядників, вертеп від дитячої школи, а на додаток смачний та щедрий солодкий ярмарок. Кожен поніс з собою ...
6 січня 2019
Христос народився!
7 січня у нашому храмі святкова Літургія починається о 8.30. По закінченні урочистої служби лунатимуть колядки у виконанні відомого колективу «Муравський шлях» та відбудеться концерт дитячої недільної школи. Запрошуємо всіх до храму Апостола Любові. Христос народився!
6 січня 2019
Томас надано! : відео
Вітаючи всіх з наданням Томосу про автокефалію Православної Церкви України, настоятель нашого храму , отець Віктор Маринчак згадував всіх тих, хто чекав і боровся за це: "Ми несемо відповідальність перед тими, хто 333 роки чекав, перед всіма, хто всі ці роки мріяв про, це і віддавав всі сили, всю свою працю, всі свої подвиги . І перед тими хлопцями, що загинули на цій війні. Хай нам Бог допомагає бути гідними того, що стається в цей час "
6 січня 2019
Фільм «Роман про Пилата» (анонс)
У рамках культурогічного проекту "Мистецькі вівторки" з Марко Терен 8 січня, о 19 годині, запрошуємо вас подивитись в прес-центрі Kharkiv Today (вул.Мироносицька, 8 ) телефільм «Роман про Пилата» із циклу програм "Метанойя" за участі о.Віктора Маринчака.
6 січня 2019
Проповідь в неділю перед Різдвом Христовим: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю перед Різдвом Христовим: Нести світло, коли це здається взагалі неможливим - це те, що нам дає Бог. В найнесприятливіших умовах ми здатні нести світло. І саме це ознака, що Христос народився.
5 січня 2019
Томос про автокефвлію підписано!
Маємо історичну подію. Томос про автокефалію Православної церкви України 5 січня 2019 року підписав у Стамбулі Вселенський Патріарх Варфоломій у присутності Предстоятеля української православної церкви митрополита Епіфанія.
3 січня 2019
Різдвяне послання митрополита Київського і всієї України Єпіфанія
Тому в ці святкові дні, осмислюючи значення Різдва Христового, радіючи, що Син Божий народився «заради нас людей і заради нашого спасіння», маємо спонукати себе до виконання волі Божої, до викорінення зі своїх сердець ворожнечі, неправди та всього того, що віддаляє нас від Господа і від ближніх, всього того, що протилежне любові. Не легка ця справа, і не в одну мить досягається успіх, але саме для того і прийшов Спаситель світу, щоб допомогти нам у її звершенні
2 січня 2019
Розклад святкових Богослужінь (відео)
Наближається Різдво Христове, яке завжди у нашому храмі відзначають радісно та натхненно. Вже традиційно відбудеться святковий ярмарок, дитячий концерт, співи колядок та багато іншого цікавого, чим живе наша церковна громада. Але найголовніше – Богослужіння, яких завжди чимало перед Різдвом. Про них та наші очікування у перші дні 2019 року розповідає настоятель храму о.Віктор Маринчак.
31 грудня 2018
Новий рік: найглибше і неминуще
Новорічна ніч - це саме той час, коли кожна людина загадує бажання та дивиться в невідоме майбутнє з надією на щастя. Саме про нього, про щастя, говорить отець Олександр Шмеман в своїй новорічній проповіді.
30 грудня 2018
Про наше покликання (відеопроповідь)
"По різному кличе нас Бог. Піти за Ним дуже важко, бо ми недосконалі й забути про побутове часто у нас не виходить. Але приходять такі часи та випробування, коли людині треба зібратися з духом і піти за Господом боронити правду, добро, любов і свободу, до якої Він нас закликає", - о.Віктор Маринчак.
29 грудня 2018
Неділя 31-ша після П"ятдесятниці: багато покликаних, та мало обраних
Господь дав нам все необхідне для нашого спасіння, і кожен має можливість засвоїти для себе ті благодатні дари, які вилив Всемилостивий Отець на грішний світ. Хто ж зуміє засвоїти все це – стане учасником вічних благ, тому що і притча, яку ми чули у сьогоднішньому євангельському читанні, дає нам яскравий приклад цього.
27 грудня 2018
Готуючись до Різдва
Готуючись до святкування Різдва Христового, замислимось, чи не перетворюється саме святкування на мету? Чи вдається нам не розгубити за турботами самого духу Свята народження Спасителя? Тож пропонуємо вам різдвяну версію 1 Послання до коринтян святого апостола Павла.