17 червня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Якщо ти заступаєшся за правду, то тобі треба мати надзвичайні сили, бо сили неправди панують навколо. На твою любов зазіхає ненависть, злоба, образа, дратування. Але нам треба здобути любов і бути чистими серцем.
17 червня 2018
Молитва за перемогу та Єдину Церкву (відео)
Святіший патріарх Філарет: Ми молимось за те, щоб Господь послав нам якнайшвидше перемогу ,а головне, ми молимось, щоб Він створив в Україні одну Православну Церкву. Під час свого візиту до нашого храму Святіший Патріарх говорив про те, що найбільше зараз хвилює вірних в Україні - створення Єдиної Помісної Церкви.
16 червня 2018
Патріарх Філарет відвідав наш храм (фоторепортаж)
Патріарх Філарет відвідав Іоано-Богословський храм і помолився за Єдину помісну українську православну Церкву. Останній його візит у найбільший харківський храм УПЦ КП відбувся десять років тому. Святіший благословив у найближчий час відкрити нову частину храму і пообіцяв особисто приїхати на освячення.
16 червня 2018
Інтерв"ю про наболіле
Чому саме зараз Константинополь став прихильний до ідеї автокефалії Української церкви? Наскільки він серйозний у своїх намірах? На що може піти Москва, щоб не допустити автокефалії для УПЦ? Чи не стане в Україні Церква і держава одним цілим. Усі ці питання "Українська правда" вирішила поставити предстоятелю Української Православної Церкви Київського патріархату Філарету.
14 червня 2018
Мале доброчинство
Багато хто думає, що жити за вірою та виконувати волю Божу дуже складно. Насправді — дуже легко. Варто лише звернути увагу на дрібниці і намагатися не грішити в найменших і найлегших справах. Це найпростіший і найлегший спосіб увійти в духовний світ і наблизитися до Бога.
10 червня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
"Бували в історії такі моменти, коли християнство насаджувалось вогнем і мечем. В Україні воно зростало словом і будівництвом. Зерно було кинуто в гарний грунт і швидко проросло", - проповідь о.Віктора Маринчака в неділю всіх укранських святих..
8 червня 2018
Хрещені батьки
Бути хрещеним батьком чи матір’ю – це почесно і відповідально. Батьки земні народжують дитину для земного життя, а духовні батьки приносять дитину до Божого храму, щоб вона отримала життя духовне. Земні батьки дають тіло дитині і будуть дбати за здоров’я і ріст, а хрещені батьки беруть на себе святий обов’язок дбати про душу християнина. Тому важливою є участь хрещених батьків у житті людини. Вони не тільки прирівнюються до земних батьків, а ще й в дечому і перевищують їх.
7 червня 2018
10 секретів справжньої молитви від православного священика
Справжня розмова з Богом – це завжди внутрішнє священнодійство. Про це важливо згадати саме в ці постові дні. Тому пропонуємо вашій увазі 10 секретів справжньої молитви від православного священика.
4 червня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю Всіх Святих: Всі святі справді несли світло, навіть коли доводилось долати темряву власних пристрастей. Пробивалися до світла через темряву своїх падінь, пороків і гріхів.. Але все одно несли світло ...
3 червня 2018
Петрів піст
Завтра, 4 червня, розпочинається Петрів або апостольський піст, що передує святу Первоверховних Апостолів Петра та Павла. Про особливості цього посту розповідає настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.
31 травня 2018
Бути батьком – це насамперед провадити дитину до Бога!
«Коли я виросту, хочу бути схожим на свого тата!» - часто можна почути такі слова з уст маленької дитини. Бо справді ще з дитинства батько для малюка є захисником, особистим охоронцем при перших маленьких невдачах, мужнім плечем, яке завжди висушить дитячі сльози. Уже з перших днів життя дитини батько має старатися стати для неї гідним прикладом для наслідування.
23 травня 2018
Розклад на Зелені Свята: відео
Цей тиждень насичений богослужіннями, бо ми наблизились до одного з величніших свят церковного року - свята Трійці. Напередодні цього свята Церква встановила особливий день поминання спочилих - Троїцьку поминальну суботу. А завершаться святкові богослужіння в понеділок - Літургією на честь дня Святого Духа. Про подробиці та важливість цих богослужінь розповідає ...