16 грудня 2018
Ми повинні вміти пробачати (відео)
Вже у першій день єдиної помісної автокефальної православної церкви України в Івано-Богословському храмі відбулась знакова подія. Разом із нашими священиками співслужив та причащався зі спільної Євхаристійної чаші давній друг парафії о.Дмитро Шаповалов, який до об’єднання належав до УАПЦ. Ось його промова про прощення.
16 грудня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 29-ту після П"ятидесятниці: Все, що ти віддаєш, ти віддаєш, наслідуючи Христа, ідучи за Ним, несучи свій хрест -і таким чином, єднаючись з Ним. Все, що зібрав, все, що отримав , в спадок чи завдяки своїм трудам, тому що був дбайливим і розвивав свої здібності, таланти і можливості, все, що маєш, ти можеш віддати - і таким чином знайти життя вічне. Ти здобуваєш справжню, забезпечену справами єдність з Богом.
16 грудня 2018
Ми на самому початку шляху - о.Віктор Мaринчак (відео)
Наше завдання в якомусь сенсі виконано. Але це означає тільки одне – ми на самому початку шляху. Ця церква існує перший день. Скільки справ, труднощів, натхнень і праці попереду. Але ми здатні зробити нову православну українську церкву. ...
15 грудня 2018
Обрано предстоятеля Української Помісної Церкви
На Об"єднавчому Соборі в Києві обрано предстоятеля Єдиної Українськлї Помісної Церкви. Ним став епископ Української Православної Церкви Києвського Патриархата Епіфаній (митрополит Переяславський і Білоцерківський).Все тільки починається! Слава Україні!
14 грудня 2018
Поїздка до прикордонників: відео
Капелан Харківського прикордонного загону, другий священик нашого храму, о.Геннадій продовжує здійснювати пастирські подорожі до захисників України. Про свої враження від поїздки до прикордонників і що прохали вони передати парафіянам Івано-Богословського храму - дивіться у нашому відео.
11 грудня 2018
Молитва - відповідь виклику часу: відео
Напередодні об"єднавчого Собору Православних Церков в Україні вся православна спільнота має згуртуватися в молитовному стоянні, благанні до Господа про таку омріяну Єдину Соборну Помісну Церкву. Бо саме в цей історичний момент вона стане нашим вибором і нашою відповідальністю перед Богом і людьми. Про це говорив настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак, закликаючи всіх посилити молитву за Українську Церкву протягом цього тижня.
10 грудня 2018
Вивчаємо Літургію: Херувимська пісня
Ця ангельська пiсня вводить нас у центральну, найважливiшу частину Божественної Лiтургiї, наближаючи до головного Таїнства — Причастя. Вона нiби прокладає умовну межу, за якою нам потрiбно залишити все земне й тимчасове, всi пiклування, турботи й печалi (саме це слово було вжито в давньоукраїнському текстi молитви), аби приготувати себе до зустрiчi з Господом, перед Його лицем уподiбнитися полум’яним у вiрi й любовi херувимам.
9 грудня 2018
Недільна проповідь настоятеля: (відео)
Вага твоїх слів насправді вимірюється тим, наскільки ти, відповідно цих слів, робиш. Твій світогляд повинен бути твоїм способом життя. Твої погляди повинні виявлятись, у першу чергу, в справах. Всі проповіді мають сенс і вагу тільки тоді, коли вони відповідають діям.
6 грудня 2018
Недільна школа для дорослих: анонс
У нашому храмі одразу після Літургії проходять заняття недільної школи для дорослих. Останнім часом акцент робився на книгах Старого Заповіту і вивченню пророків. Вже в цю неділю почнеться ґрунтовний аналіз псалмів. Запрошуємо всіх бажаючих вивчати разом з нашими викладачами Псалтир.
6 грудня 2018
Молитва за Україну, що читається щодня о 21.00 (текст)
Вже багато днів парафіяни нашого храму щодня о 21.00 у себе вдома читають молитву за Україну. Особливо посилилось молитовне стояння після введення у Харкові воєнного стану та напередодні об’єднавчого собору, який відбудеться 15 грудня. Пропонуємо вам додати до вечірнього правила молитву за Україну. Молитва, яка читається у дні неспокою та ...
5 грудня 2018
Проповідь на свято Введення: відео
Предмети нашої віри не потребують обґрунтування і доведення. Ми повинні подивитись, яке вони мають значення. Бо всі події та притчі, про які розповідається у Святому Письмі, мають, перш за все, символічне значення і розкривають зміст нашого віросповідання.
3 грудня 2018
Введення в храм Пресвятої Богородиці
Свята на честь Пресвятої Богородиці в нашому церковному календарі займають перше місце після свят Господніх. Найбільші Богородичні Свята, такі як Різдво й Успіння, говорять нам про перші та останні хвилини Її життя на землі. Єдине свято, яке нам висвітлює дитинство Пресвятої Богородиці – це свято Введення в храм, яке святкуємо 4 грудня. Це свято відкриває нам деякі сторінки з дитячих років Пречистої Діви Марії, Її виховання у святині та приготування до найвищої гідності: бути Матір’ю Божого Сина