15 квітня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Чому повірив апостол Фома і якими повинні бути наші дії? У чому полягає тайна смерті і як може вона долатися воскресінням? Про радикальний сумнів віри і велику надію християн – дивіться відео недільної проповіді настоятеля нашого храму о.Віктора Маринчака.
11 квітня 2018
Образ Богородиці "Живоносне Джерело"
В п"ятницю Світлої седмиці Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці "Живоносне джерело". Божа Мати є Джерелом Життя, бо від Неї народився Христос — Дорога, Істина й саме Життя. Тому нікого, напевно, не дивує, що в багатьох містах і селах України підносяться біля криниць і струмків храми Живоносного Джерела, присвячені нашій ...
9 квітня 2018
Будьте, як діти (фоторепортаж)
У Світлий Понеділок у нашому храмі, вже за традицією, служили дитячу Літургію. Учні недільної школи читали Пасхальні часи, молитви перед причастям та допомагали у вівтарі. Після цього всі бажаючи відправились на дзвіницю, де кожен мав можливість подзвонити у дзвін.
8 квітня 2018
Великодня служба в нашому храмі: відео, фото
Великодня Служба завжди хвилююча і неповторна. Втім, окрім пам"яті Івано-Богословської громади, вона закарбована на світлинах наших парафіян. Пропонуємо вашій увазі фото і відеорепортаж про цьогорічне Пасхальне Богослужіння в нашому храмі. Христос воскрес! Воістину воскрес! Дякуємо за фото Леонідові Логвіненку та Марії ...
7 квітня 2018
Пасхальне послання Патріарха Філарета
Пасхальне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета: Воскресіння Христове відкрило новий сенс життя людини. Воно зробило земне життя осмисленим і цілеспрямованим. Попереду не смерть, не загибель, не знищення, а сприйняття іншого буття – «іншого, вічного, життя початок».
6 квітня 2018
7 квітня - свято Благовіщення Пресвятої Богородиці
Дивовижне поєдання двох подій - Благовіщення і Великої суботи - маємо у цьому році. Сьогодні спасіння нашого початок і від віку таїнства явлення: Син Божий стає Сином Діви, і Гавриїл про благодать благовістить. Тому й ми з ним до Богородиці взиваємо: «Радуйся, Благодатна, Господь з Тобою»
5 квітня 2018
Підготовка до Великодня
Як ми прибираємо свою домівку до свята, так і наш спільний дім - храм Божий потребує впорядкування та підготовки до Великодня. Тому, цієї п’ятниці, 6 квітня, з 9 ранку запрошуємо всіх бажаючих долучитися до спільної благої справи - облаштування та прибирання території довкола храму.
3 квітня 2018
Велика середа. Юдина зрада і помазання Спасителя миром.
В середу Страсного тижня згадуються дві події: зрада Юдою Господа Ісуса Христа та помазання Його миром.
1 квітня 2018
Проповідь на Вербну неділю: відео
Для того, щоб зазнати Воскресіння треба пройти через роп"яття в тому чи іншому розумінні. Треба пройти через країну тіні смертної - і це неминуче. І ми ідемо померти і воскреснути разом з Ним. Воскресіння, яке настане через тиждень , повинно воскресити наші душі для нового життя, для натхненного буття в ...
30 березня 2018
Преподобний Олексій, людина Божа
30 березня ми вшановуємо одного з найулюбленіших святих Давньої Русі, преподобного IV століття Олексія, до основного імені якого долучилося ще одне ймення – людина Божа. Нам зараз важко уявити, що головним змістом життя людини може бути Бог і служіння Йому. Життєопис Олексія, людини Божої, допомагає зробити це повною мірою.
29 березня 2018
Розклад на 6-тий тиждень Великого Посту:відео
Добігають кінця дні Великого Посту. Останній тиждень його завершується одним з дванадесятих свят - Входом Господнім в Єрусалим. В цей день ми прийдемо до храму, щоб вітати Спасителя віттям верби та співом "Асанна в Вишні . Благословен, Хто йде в ім"я Господнє". Святковий цей день ніби відкриває двері найнапруженішого в духовному сенсі тижня- Страсного. Про особливості богослужінь останніх днів Посту розповідає настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.
28 березня 2018
До Тебе ревно молимось за дім цей
Для віруючої людини є природним намагатися освячувати всі аспекти її життя. Тому церква на прохання віруючих благословляє їх житло, засоби персування і робочий простір. Сьогодні пропонуємо поговорити про чин освячення житла: як відбувається і який символічний зміст несе.