7 січня 2018
Проповідь на Різдво Христове: відео
Що ми можемо побажати собі в день Різдва Христового? Щоб Він народився серед нас, щоб Він прийшов в наше життя. Щоби Церква, яка є Тіло Христове, втілювала в своїй практиці, в житті, в діяльності, те, що Він приніс: любов, світло, добро і правду.
6 січня 2018
Свят-вечір в нашому храмі: фото, відео
Свят -вечір в нашому храмі - це неймовірна тиша, сповнена радістю народження Спасителя, чудові колядки у виконанні хору, різдвяний ярмарок. А завтра новонароджене Немовлятко ми будемо вітати на святковій Літургії, яка розпочнеться о 9.00, а після на всіх чекають солодощі від наших майстринь, вертеп від дитячої недільної школи та багато іншого. Тож запрошуємо всіх розділити різдвяну радість. Христос народився! Славімо Його!
6 січня 2018
Вчителі Церкви про Різдво Христове
Сьгодні – свято Різдва, тому що Бог з’явився людям через народження. Він – Бог, як Сущий і Присносущний від Присносущного, вищий за причину і слово (тому що немає слова, яке було б вище за Слово); і Він з’являється заради нас
6 січня 2018
Різдвяне послання Патріарха Філарета
Різдвяне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Преосвященним архіпастирям, боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним Української Православної Церкви Київського Патріархату Дорогі браття і сестри! Христос народився! Славімо Його! Кожного року ми, радіючи, святкуємо Різдво Христове. Немало християн відзначають цю подію як народне свято, не задумуючись над його значенням. ...
5 січня 2018
Подарунки від громади
Напередодні Різдва Христового громада Івано-Богословського храму відправила солодкі подарунки та привітала українських воїнів зі святом. Посилка вже доставлена на передову і на Свят-вечір бійці посмакують гостинці від парафіян нашої церкви.
5 січня 2018
Розклад на різдвяні свята: відео
Вже на порозі Різдвяні свята. Починаючи з п"ятниці, 5 січня, входимо в радість народження Спасителя через святкові богослужіння. Вони вирізняться серед богослужінь року особливою тишею та майже дитячою радістю. Про ці надзвичайно урочисті богослужіння та чому так важливо знайти час та потрапити в ці дні до храму, розповідає настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.
4 січня 2018
Зробімо свято разом!
Цього року в нашому храмі пройде вже традиційний Різдвяний Ярмарок! Як і в минулі роки, він буде солодким, тобто всі бажаючі зможуть купить і поласувати смаколиками: різдвяним печивом, пиріжками, пряниками та багато чим іншим. Запрошуємо вас створити це солодке диво разом.
3 січня 2018
Різдвяні паремії: пророцтва про народження Спасителя
Вже скоро на різдвяній службі пролунають особливі богослужбові тексти - паремії, тобто пророцтва, які за багато віків до народження Спасителя провіщали Його прихід у цей світ. Тож пропонуємо вам уважно вдивитися в слова паремій і спробувати осягнути глибокий зміст, закладений в них, щоб краще зрозуміти свято Різдва Христового. Паремія з ...
2 січня 2018
Дари волхвів
Вони були одними з перших, хто вклонився новонародженому Спасителю, бо знали про час Його народження ще задовго до самої цієї миті. Вони не належали до Богом вибраного народу, але всім серцем і розумом шукали Месію. Вони подолали сотні кілометрів доріг пустелею, щоб принести Немовлятку Христу царські подарунки. Католицька традиція називає нам їх імена: Каспар, Бальтазар та Мельхіор- вчені мужі, волхви, що прийшли зі Сходу за світлом Віфлеємської зірки.
31 грудня 2017
Проповідь в неділю Святих Отців: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю Святих отців: Де ми будемо, якщо Він не народиться? Де ми будемо, якщо ми не станемо співучасниками цього процесу? Христос народжується! Якщо ми не будемо учасниками, ми залишимося в неправді, злі, ненависті. Там нестерпно ,ми не хочемо бути там. І тому: з надією, з вірою, з любов"ю промовляємо: Христос народжується!
31 грудня 2017
Віфлеємський вогонь в нашому храмі: відео
Вже традиційно представники Пласту України завітали напередодні Різдва до нашого храму. Вони привезли Віфлеємський вогонь як символ такого очікуваного народження Спасителя. Цей вогонь , який називають вогнем миру і добра, буде горіти в нашому храмі протягом всіх Різдвяних свят, і кожен бажаючий може принести цей вогник додому. ...
30 грудня 2017
Неділя перед Різдвом Христовим, неділя свв. Отців
Багато з вас, коли відкривали Євангеліє вперше, напевно, бентежилися та дивувалися: навіщо йде перелік стародавніх дивних імен, які ми сьогодні читали в Євангелії від Матея? Навіщо потрібно перерахування спочатку одних чотирнадцяти родів, потім ще чотирнадцяти і ще чотирнадцяти?