21 грудня 2020
Різдвяний ярмарок (відео)
6-7 січня 2021 року в нашому храмі пройде вже традиційний Різдвяний Ярмарок! Як і в минулі роки, він буде солодким, тобто всі бажаючі зможуть купить і поласувати смаколиками: різдвяним печивом, пиріжками, пряниками та багато чим іншим. Також на ньому можна представити будь-яку продукцію, виготовлену власноруч і з любов"ю : поробки, плетіння, тощо.Запрошуємо вас створити це диво разом. Мета ярмарку, звичайно - благодійна: всі зібрані кошти будуть використані для допомоги тим, хто цього потребує
20 грудня 2020
о.Віктор Маринчак: Роздуми про посередництво (відео)
Починає прокажений із того, що бачить в Ісусі посередника. Того, через кого приходить зцілення і спасіння. На цій думці про посередництво між Богом і людиною ґрунтується вся наша церковна практика. Саме вдячному самарянину відкривається, що справжнє посередництво не там, де форма, а там, де дія.
20 грудня 2020
Зцілення десяти прокажених
У кінці цього євангельського читання , яке цілком присвячене вдячності, є короткі слова Христові: Зцілилося десять прокажених - а де ж дев"ять? Як не знайшли вони в собі теплоти сердця, вдячності, щоб віддати славу Богові? Як це так, що единий, хто повернувся до Христа, щоб прославити Бога та віддячити Йому, це чужинець?
20 грудня 2020
Подарунки від Святого Миколая (відео)
У своїй останній подячній промові о.Олександр Шмеман сказав: «Дякуємо Тобі, Господі, за дітей, що вовтузяться біля наших вівтарів». Насправді це надзвичайно важливо. У неділю подарунки від Святого Миколая отримали учні дитячої школи при нашому храмі, а також всі малюки, хто завітав на причастя до церкві Апостола Любові.
19 грудня 2020
Знаменний день з подарунками (фоторепортаж)
У день Святого Миколая завжди радісно та натхненно. Сьогодні в Іоано-Богословському храмі відбулася ієрейська хіротонія і наша єпархія поповнилась ще одним священиком. А для дітей Святий Миколай приготував справжнє свято з подарунками і незабутніми враженнями.
19 грудня 2020
Притча про званих на вечерю
Євангельське читання завершується дуже страшними словами: «Багато покликаних, але мало вибраних». Господь, Який створив світ для того, щоб поділитися з ним вічною, Божественної радістю, зустрічається в цьому світі з холодним відмовою. Притча про званих на вечерю – ще один іспит нашого сумління.
18 грудня 2020
Дива святителя Миколая
Його допомога швидка і дивовижна. Він і суворий, і милостивий одночасно. З кутка, де горить лампада, він уважно дивиться на простолюдина і на товстосума. У кожному храмі є його образ, і навіть якщо ми більше нікого зі святих не знаємо, то, побачивши Миколая, вмить відчуваємо себе в храмі наче вдома. Одне диво із тисячі мені хочеться згадати і переказати.
17 грудня 2020
о.Віктор Маринчак: «Треба пережити біль повернення до життя»
Для сучасної людини стоїть проблема, яку важко розрішити, - сенс страждань великомучениці Варвари. Чому біль і мука є такою фатальною необхідністю у нашому житті? Про жертовність як головну ознаку любові, пошкодження людської природи і що ми можемо цьому протиставити – проповідь о.Віктора Маринчака в день Святої Варвари.
17 грудня 2020
Сенс страждання очима християнина (відео)
«Треба розуміти неминучість страждань і те, що вони найглибшим чином осмислені. Якщо ми дивимось на людське страждання очима християнина, то починаємо це приймати і усвідомлювати. Ми повинні не боятися страждань, а бачити в них сенс», - о.Віктор Маринчак.
16 грудня 2020
Свята великомучениця Варвара
Свята Великомучениця Варвара народилася в місті Іліополі (сьогоднішня Сирія) в знатній язичницькій родині під час правління імператора Максиміна (305-311 рр.). Батько Варвари – Діоскор, який рано втратив свою дружину, хотів уберегти свою красиву дочку від сторонніх поглядів та позбавити її спілкування з християнами та звів для дочки спеціальний замок, звідки ...
16 грудня 2020
Хто ми є і куди прямуємо
Крокуючи вперед, час від часу важливо давати відповідь на головні питання руху, хто ми є, куди прямуємо, яка наша місія? Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній підвів підсумки минулого року і окреслив основні напрямки розвитку нашої церкви. Пропонуємо його доповідь на Архієрейському Соборі 15 грудня 2020 року.
15 грудня 2020
Готуємось до свят! (відео)
На цьому тижні маємо два улюблених парафіянами свята – великомучениці Варвари і святого Миколая. У нашому храмі відбудуться урочисті Богослужіння. Оскільки ми маємо частку мощей святої Варвари, то 17 грудня, в церкві Іоана Богослова можна буде до них прикластися, а в суботу з подарунками для дітей до нас завітає Святий Миколай.