28 вересня 2019
Яка заповідь найбільша?
Митрополит Антоній Сурозький: І тоді ми навчимося відвертатися від себе, щоб давати іншим, ми побачимо, що наше серце стало здатним повернутися до Бога відкрито, з любов’ю, вдячністю, радістю!
27 вересня 2019
Ключ, який відкриває нам Небо (відео)
У проповіді в день Чесного Животворчого Хреста о.Геннадій Рохманійко говорив про історію та актуальність свята сьогодні. Ми всі несемо свій хрест, але для багатьох лишається питання, як знайти свій ключ, що відкриє нам шлях до Неба.
27 вересня 2019
Воздвиження Чесного Хреста Господнього
Православна церква 27 вересня відзначає одне із двунадесятих свят - Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Історики вважають, що насамперед дві події лягли в основу встановлення цього свята: знайдення в IV ст. Хреста, на якому розп’яли Ісуса, та повернення цього хреста з Персії до Єрусалиму у VII столітті.
26 вересня 2019
Хрест - охорона Вселенної
Великі старці радили завжди носити натільний хрест і не знімати його ніколи і ніде аж до самої смерті. «Християнин без хреста, - писав старець Савва, це воїн без зброї, і ворог може легко здолати його».
24 вересня 2019
Розклад Богослужінь на тиждень (відео)
На цьому тижні, окрім звичайних Богослужінь, маємо додаткові – на честь Двунадесятного свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього. У п’ятницю 27 вересня, о 8.30, служимо Літургію, а напередодні ввечері – святкова Всенічна
23 вересня 2019
Парафія привітала о.Геннадія (відео)
Десять років тому в нашому храмі став служити о.Геннадій Рохманійко. Перед цим він багато років прислуговував у вівтарі та доклав чимало зусиль для розбудови Івано-Богословської парафії. Військовий капелан, який неодноразово бував на передовій, справжній душпастир, друг волонтерів та людина з активною громадською позицію – такими словами громада вітала свого священика.
22 вересня 2019
Ніжність, як ознака святості (відео)
"Справжня ніжність – це перш за все пошана, турбота та обережне ставлення до людини. Повага до того, кого треба цінувати і берегти в його існуванні. Якщо ми здатні так поставитись до іншого, тоді, можливо, з’являється ніжність, як ознака святості", - о.Віктор Маринчак..
22 вересня 2019
Відкриття Пластової домівки: фото, відео
Ввечері 21 вересня подвір"я нашого храму було наповнене дитячими голосами. Так весело і піднесено, з молитвою і захопливим квестом відкрилася Перша Пластова домівка в місті Харкові. Отець /Геннадій Рохманійко, що освячував приміщення нового пластового дому, підкреслив, що пластуни є давніми друзями нашої громади, тож вибір місця є невипадковим, а також ...
21 вересня 2019
Богоотці Іоаким та Анна
Наступного дня після свята Різдва Богородиці Православна Церква вшановує пам"ять батьків Діви Марії - святих праведних Богоотців Іоакима та Анни. Шанобливе ставлення до цього подружжя, яке навіки стало символом беззаперечної довіри Богові та незрадливої любові, ми бачимо і в тому, що на кожній службі Божій, під час відпусту ми згадуємо ...
20 вересня 2019
Різдво Пресвятої Богородиці
Різдво Пресвятої Богородиці - одне з 12 найбільших свят року, яке православна Церква вшановує 21 вересня. Для нашого храму це особливий день, бо лівий приділ Івано-Богословської церкви був присвячений саме Різдву Пресвятої Богородиці, а 24 роки тому служилася перша Літургія.
20 вересня 2019
Свято для нашого храму (відео)
21 вересня Православна Церква вшановує одне з 12 найбільших свят року - Різдво Пресвятої Богородиці. Для нашої громади це свято є особливим з декількох причин. По-перше, один з престолів нашого храму колись був освячений на честь Різдва Пресвятої Богородиці, тобто 21 вересня маємо мале престольне свято. По-друге, саме в цей день в 1991 році в зруйнованій будівлі пройшло перше богослужіння. Тож в цьому році будемо святкувати 25 років цієї події.
19 вересня 2019
Михайлове чудо
19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято часто називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував свій отчий Видубицький монастир саме на честь цього чуда архистратига Михаїла.