11 жовтня 2017
Душегубний гріх осуду
Гріх осуду по справедливості вважається одним з найбільш душегубних і небезпечних для християнина. Про його неприпустимість писали всі святі отці Церкви, її подвижники і вчителі з самого початку християнської історії, оскільки Євангеліє ясно та багаторазово попереджає нас про це.
9 жовтня 2017
Вітаємо з храмовим святом (фото)
9 жовтня – визначна подія у житті нашої парафії. У цей день завжди до Івано-Богословської церкви приходять друзі, побратимі та найдорожчі люди, щоб привітати один одного зі святом апостола Любові. У цьому році храм був полон парафіян і наших дорогих гостей. Пропонуємо до вашої уваги фоторепортаж, який передає атмосферу свята. Вітаємо всіх!
9 жовтня 2017
Свято душі (відео)
9 жовтня ми відзначаємо наше храмове свято, Парафіяльна традиція бути разом однією сім’єю – головна особливість міцної громади Іоанно Богословської церкви. Шість років тому ми урочисто святкували 20-річчя відновлення храму. Сьогодні ми пропонуємо вам фільм «Свято душі» про незабутні події того часу, які вже стали історією.
7 жовтня 2017
Фільм про наш храм (відео)
Напередодні храмового свята пропонуємо до вашої уваги невеличкий фільм, який розповідає про початок богослужінь в церкві Івано-Богослова на Іванівці. Ці кадри вже стали історією нашої громади. Робимо її разом – святкуємо 9 жовтня спільно.
7 жовтня 2017
10 слів про любов
Іоанна Богослова, якого ми будемо вшановувати 9 жовтнясь називають Апостолом любові. І саме любов є центральною темою його коротких, але таких яскравих послань. Пропонуємо вам 10 слів про любов з послань св. євангеліста Іоанна Богослова.
6 жовтня 2017
Історія нашої церкви
У понеділок, 9 жовтня, наша церковна громада відзначає храмове свято. На честь цієї події відбудеться Божественна Літургія, парафіян очікують традиційні смачні подарунки, а також незабутня атмосфера, яка притаманна храму апостола Любові. Напередодні шанування свого Небесного покровителя ми пропонуємо вам ще раз пригадати історію нашої церкви.нн
5 жовтня 2017
Ікона для Героїв війни
У Харків приїхав унікальний символ нашої майбутньої перемоги – ікона з зображенням матері, що обіймає бійця, стилізацією Донецького аеропорту та написом «Героям Слава». Завдяки українцям за кордоном та вітчизняним волонтерам започатковується Народна відзнака Героїв війни.
4 жовтня 2017
Християнська громада та осіння депресія
На жаль, віра в Бога автоматично не гарантує стійкості психологічного стану людини, як не рятує від депресій та психологічних розладів задовільний матеріальний стан. Відомо, що в скандинавських країнах, де рівень життя вельми високий, показник самогубств один із найвищих у Європі.
2 жовтня 2017
Розклад на тиждень: відео
Наступний понеділок, 9 жовтня, є днем пам"яті покровителя нашого храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова і храмовим святом для нашої громади. Тож маємо докласти зусиль ,щоб прикрасити храм та владнати подвір"я напередодні свята: запрошуємо всіх ,хто має час і бажання допомогти, взяти в цьому участь. Також звертаємо вашу увагу, що традиційних молебнів по понеділках та п"ятницях на цьому тижні не буде.
2 жовтня 2017
Проповідь в неділю 17-ту після П"ятидесятниці: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю після Воздвиження : Свого хреста не оминеш. І треба тільки зробити його тим хрестом, який веде до спасіння. Тим хрестом, яке являє Царство Боже, яке прийшло в силі. ...
29 вересня 2017
День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії
У сучасному світі, де панує зрада, безпринципність і культ споживацтва, історія про трьох дівчинок, яким було 9, 10 та 12 років може показатися дивною і навіть незрозумілою. Але тим-то й відрізняється християнин від звичайних людей, що він розуміє сенс жертовності, а мужність і готовність їти на смерть для нього не просто красиві слова.
28 вересня 2017
Фільм з о. Віктором можна побачити на Міжнародному кінофестивалі
У неділю, 1 жовтня, о 20.30 в рамках Міжнародного кінофестивалю документальних фільмів можна буде побачити кінострічку за участі настоятеля нашого храму. О.Віктор Маринчак знявся у фільмі про Майдан «Герої не вмирають».