27 вересня 2017
Проповідь на свято Воздвиження Хреста Господнього: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака на свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього: І боротьба с темними силами не припиняється і ніколи не припиниться до Другого Пришестя. Кожна людина, яка стає християнином, обов"язково стає учасником цієї боротьби -і має докласти власних зусиль. Має принести свою жертву.
26 вересня 2017
Воздвиження Чесного Хреста Господнього
Православна церква 27 вересня відзначає одне із двунадесятих свят - Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Історики вважають, що насамперед дві події лягли в основу встановлення цього свята: знайдення в IV ст. Хреста, на якому розп’яли Ісуса, та повернення цього хреста з Персії до Єрусалиму у VII столітті.
25 вересня 2017
Розклад на тиждень: відео
Розклад богослужінь на цей тиждень: серед тижня святкуємо дванадесяте свято - Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Про подробиці богослужінь цього тижні розповідає настоятельнашого храму, отець Віктор Маринчак. ...
24 вересня 2017
Проповідь в неділю 16-ту після П"ятидесятниці: відео
Про таланти, відповідальність, вміння наважитись на вчинки і рішучість в діях – пропонуємо до вашої уваги недільну проповідь настоятеля Івано-Богословського храму о.Віктора Маринчака.
22 вересня 2017
Дзвін нашого храму (фото)
У серпні німецька делегація спеціально приїжджала до нашого храму, щоб побачити, як піднімають подарований ними дзвін. За місяць не тільки іноземні гості, парафіяни нашого храму та всі мешканці Іванівки могли почути його благовіст. Цими днями 370 кг. дзвін остаточно підняли та закріпили на спеціально приготовленому місці - і тепер він лунає ще краще.
22 вересня 2017
Проповідь на свято Різдва Богородиці: відео
Для нашого храму свято Різдва Пресвятої Богородиці - особливий день. Це не тільки початок нашого спасіння, але й перші кроки для побудови української церковної громади у Харкові. Настоятель Івано-Богословського храму о.Віктор Маринчак на проповіді розповідав не тільки про Біблійну історію, а й про голуба, який приніс нам благу звістку.
22 вересня 2017
Богоотці Іоаким та Анна
Наступного дня після свята Різдва Богородиці Православна Церква вшановує пам"ять батьків Діви Марії - святих праведних Богоотців Іоакима та Анни. Шанобливе ставлення до цього подружжя, яке навіки стало символом беззаперечної довіри Богові та незрадливої любові, ми бачимо і в тому, що на кожній службі Божій, під час відпусту ми згадуємо ...
20 вересня 2017
21 вересня - Різдво Пресвятої Богородиці
Пречиста Діва Марія народилось у той час, коли, здавалося, сповнений гріха та неправди світ сам себе знищить. І якщо в допотопні часи Бог, щоб врятувати землю, змушений був на землю послати потоп, то тепер, після подарованої веселки, світу потрібен був уже не символічний, але реальний Спаситель. Пресвята Діва повинна була стати посередницею між людством та Богом.
19 вересня 2017
Михайлове чудо
19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято часто називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував свій отчий Видубицький монастир саме на честь цього чуда архистратига Михаїла.
18 вересня 2017
Проповідь в неділю 15-ту після П"ятидесятниці:відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 15-ту після П"ятидесятниці: Христос являє нам почуття історії, як процесу, який має незворотній напрямок, який невпинно йде, не повертається назад і весь час приносить нам щось нове, бентежне, тривожне, часом незрозуміле. А ти повинен визначити і зрозуміти, і визначити: чи любиш ти Бога?
15 вересня 2017
Молитви Митрополита Антонія Сурозького (відео)
Основу життя та служіння владики Антонія складала молитва - спрямованість до Христа життям, думкою, справами, всім серцем, всією істотою. І інколи, коли в численних бесідах і проповідях він звертався до пастви, несподівано, як кров з свіжої рани, у нього вихоплювалися слова самї молитви, ніби прочинялася завіса непрестанної та утаємниченої розмови вірного слуги за Своїм Господом.
14 вересня 2017
14 вересня ― день Церковного новоліття
14 вересня Православна Церква святкує початок церковного індикту ― Церковне новоліття.