26 листопада 2019
Храм потребує допомоги (відео)
Попереду Різдвяний піст. У цей зимовий період ми всі будемо намагатися стати краще, дарувати один одному подарунки та спробуємо приділяти більше уваги ближнім. Наш храм теж потребує турботи і благодійності. Його треба утримувати, опалювати, сплачувати комунальні платежі, відновлювати ззовні та всередині, ремонтувати. Ніхто крім нас цього не зробить. Тому під час посту ми вирішили звернутись до жертводавців.
25 листопада 2019
"З тими, хто обирає неправду, у нас не може бути нічого спільного", - о.Віктор Маринчак (відео)
«З тим, хто не обирає Бога, який є Любов, у нас не може бути нічого спільного. Зрозуміло, що серед них бувають люди рідні, колись зв’язки були дуже тісні і нам важко відокремитись. Але якщо вони обирають ненависть, зло, неправду, що спрямовують на нас, то треба розривати, як би болячи це не було. Ми можемо мати ілюзію, що лишаємось поруч, але якщо людина обрала темряву, то ми вже все одно не разом», - о.Віктор Маринчак.
25 листопада 2019
Ікона Божої Матері «Милостива»
Сьогодні день святкування ікони «Милостива». Ця ікона написана, за переказами, святим євангелістом Лукою. Назву свою «Кікотіса» вона отримала від гори Кикос, що на острові Кіпр. Тут вона знаходиться в імператорській обителі, у храмі, побудованому на її честь.
24 листопада 2019
Блаженні чисті серцем (відео)
Коли ми навчимося бачити своїм чистим серцем не плоть та кров, а те, що цю плоть захопило, підкорило собі, зробило своїм знаряддям, тоді ми побачимо Бога. Зі всією свободою, якою Він передбачає. Тоді ми зробимо те, чого Господь чекає від людства – нашого спасіння. У тому весь Закон і Пророки.
24 листопада 2019
Про милосердного самарянина (відео)
Той хто любить - не потребує вказівки любити. Всі хто навчалися старозавітного закону знали цю заповідь. Їм таку настанову давали, але вони не спроможні були стати такими, як їх навчали. Ближній - це той, хто любить дієвою любов’ю.
23 листопада 2019
Молитва за жертв Голодомору
Митрополит Єпіфаній: Вшануймо спільною молитвою пам’ять усіх жертв Голодомору – тих, хто загинув, хто терпів, хто постраждав. І нехай подібна біда на нашій землі ніколи не повториться знову! Вічна пам‘ять і вічний спокій душам загиблих від Голодомору-геноциду 1932-33 років!
22 листопада 2019
Капелан Майдану (відео)
о.Віктор Маринчак з перших днів був активним учасників всіх Майданів незалежної України. У день Гідності та Свободи, 21 листопада, він відкривав мітинг на площі Свободи і давав багато інтерв’ю різним мас-медіа. Пропонуємо до вашої уваги думки настоятеля нашого храму з приводу того, чому треба чинити спротив. о.Віктор Маринчак в етері ...
22 листопада 2019
Зцілення гадаринського біснуватого
Розповідь про гадаринського біснуватого ставить нас віч-на-віч з трьома різними і несумісними положеннями. В залежності від відповіді на них ми і можемо надалі зростати в своєму духовному досвіді. Про боротьбу з бесівськими силами розповідає митрополит Антоній Сурожський. Розповідь про гадаринського біснуватого ставить нас віч-на-віч з трьома різними і несумісними положеннями. ...
22 листопада 2019
Свічка памяті (відео)
У суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодоморів. У нашому храмі одразу після закінченні Літургії відбудеться панахида за загиблими. Також о.Віктор Маринчак, о 16.00, візьме участь в акції «Запали свічку пам’яті» біля намету «ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ» та відслужіть на майдані Свободи молебень.
21 листопада 2019
 Архістратиг Михаїл
21 листопада Церква відзначає день Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Про основні положення ангелології ми розповіли напередодні, тому тепер час згадати безпосередньо самого верховного воєначальника Божих слуг.
20 листопада 2019
"Цей тиждень особливий", - о.Віктор Маринчак (вдео)
Цей тиждень особливий. 21 листопада в Україні відзначають день Гідності та Свободи. У четвер, о 18.00 біля намету «ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ» на майдані Свободи у Харкові відбудеться зібрання громадян, де наша парафія теж, як завжди буде представлена на чолі з настоятелем храму о.Віктором Маринчаком. А 23 листопада відбудуться поминальні акції на честь пам’яті жертв Голодоморів.
19 листопада 2019
Ієзекіїль – пророк надії
586 рік до нашої ери. Єрусалим і його Храм лежать у руїнах, Іудея спорожніла — жорстокі вавилонські завойовники відвели значну частину населення в полон. Національна катастрофа? Безумовно. Але й новий початок. Як це часто буває в історії, жорстока поразка змусила народ замислитися над своїм життям і своїм призначенням на цій землі. З полону євреї повернуться іншим народом — тепер вони твердо будуть пам’ятати про те, що саме їхнє існування як народу цілком залежить від віри в Єдиного Бога. Одним