9 липня 2019
Тихвінська ікона Божої Матері
Тихвінська ікона Божої Матері є одною з найшановніших Богородичних ікон. Вона прославилася багатьма зціленнями та чудесами, а особливо до неї зверталися з молитвами в разі хвороби дітей. Не випадково, центральною іконою нашого храму, що знаходиться ліворуч від царських воріт, є саме Тихвінська ікона. Православна Церква вшановує її 9 липня.
7 липня 2019
"Доки не здатні будемо платити надзвичайно дорогу ціну, ми не отримаємо свободи", - о.Віктор Маринчак (відео)
Бог вчить нас чекати і терпіти. Бог вчить нас розумінню Його премудрості, яка не за один день та не за одне покоління готує шляхи Господові. Народ проходить через випробування і страждання, через полон та загибель мучеників. Приходять пророки й праведники, їх женуть, але вони несуть правду. Доки не здатні будемо платити надзвичайно дорогу ціну, ми не отримаємо свободи.
6 липня 2019
Різдво Іоанна Хрестителя
7 липня Церква вшановує Різдво чесного славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна. Сам Спаситель казав про нього: «Серед народжених жінками не поставав (пророк) більший від Івана Хрестителя». Отже, згадаємо сьогодні Предтечу нашого Господа.
5 липня 2019
Шукайте ж спершу Царства Божого
Проповідь в неділю 3-тю після П'ятидесятниці митрополита Антонія Сурозького: Опіки Божої достойний тільки той, хто старається бути своїми душевними почуттями і схильностями, своїм життям і ділами достойним сином чи дочкою Отця Небесного, хто приймає дари Божі з вдячністю і використовує їх для слави Божої і для спасіння своєї душі, хто, ...
4 липня 2019
Готуємось до Хресної ходи (анонс)
Парафіяни нашого храму вже традиційно збираються відвідати святкові заходи в день хрещення України-Русі 28 липня 2019 року у Києві. «Ми збираємось на хресну ходу, щоб показати нашу єдність, непохитність та здатність захищати Православну Церкву України», - наголосив настоятель храму о.Віктор Маринчак.
3 липня 2019
Митр. Антоній Сурозький: Бесіда про християнський шлюб
Я вирішив цю бесіду присвятити темі про сім’ю та шлюб. Мені здається, що в світі, законом якого є розмежованість, протистояння, напружені відносини між окремими людьми, суспільними групами і народами, ця тема надзвичайно важлива. Шлюб – диво на землі. В світі, в якому все нарізно, шлюб – це місце, де двоє, ...
1 липня 2019
"Треба стояти до кінця", - о.Віктор Маринчак
«Бути сином свого народу на цій території ще й досі небезпечно. Чому такі репресії, війні, тотальне нищення не призвело до загибелі і зникнення українців? Ми, як християни, маємо відповідь. Слід наважитись стати за правду, свободу і любов. Треба стояти до кінця – іншого шляху немає», - о.Віктор Маринчак.
30 червня 2019
Наші святи надихали нас бути сильними духом (відео)
«Наші святі несли просвіту, культуру, духовність і вірність. Вони наважувались говорити правду всім підряд. Українська церква заснована людьми вільними, які обирали свободу, світло і Бога, який є Любов. Наші святи надихали нас бути сильними духом, а тому ми непереможні», - о.Віктор Маринчак.
29 червня 2019
Собор всіх святих землі Украінської
Щороку другої неділі після П’ятидесятниці Українська Православна Церква творить пам’ять усіх святих, що в землі Українській просяяли.
28 червня 2019
Храм потребує допомоги!
Ми зрідка публічно звертаємось до громади та всієї патріотичної спільноти за допомогою. Але наразі є така нагальна необхідність. Ми мали невеличкий транспорт о.Геннадія, який допомагав нам у господарчих справах, привозив все необхідне та був задіяний для вирішення всіляких церковних потреб. На жаль, з авто сталась прикра історія. Тепер храму необхідний хоч якийсь транспортний засіб.
27 червня 2019
Зі злом не може бути компромісу (відео)
Біда тих обставин, в яких ми перебуваємо, полягає в тому, що ми непомітно сповзаємо в прірву. Коли мова йде про спасіння, то не може бути ніякого компромісу. Наша Церква бере меч, бо має мужність та міцний дух. Ми можемо це наслідувати заради нашого спасіння, а іншого шляху у нас немає.
26 червня 2019
Хто важливіший в Церкві?
Отець Георгій Чистяков: Христос не там, де запалюють свічки, Христос там, де люди намагаються бути ближчими один до одного, один одному допомагати, один на одного спиратися.