19 січня Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
18 листопада 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Чи легко прийняти біль та страждання як промисел Божий, тобто беззастережно. Чи легко сказати: "За все, що посилаєш Ти, Господи, слава Тобі! Мені боляче, але Тобі слава". Про це розмірковує в своїй проповіді на Євангельске читання про воскресіння доньки Яїра настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.
17 листопада 2018
Уздоровлення доньки Яїра: проповідь
Вірю, що у кожного з нас були моменти у житті, коли ми молилися і отримали бажану допомогу від Бога. Ця поміч була знаком любові Бога до нас. Словами сьогоднішнього Євангелія Христос запитує нас: як я використав ці знаки Божої любові в отриманих тоді дарах, як видимого прояву певної його допомоги. На скільки вони вплинули на поглиблення мого духовного життя, краще виконання християнських обов’язків: щирої молитви, уважної участі у богослужіннях, частішого користання зі Святих Тайн.
16 листопада 2018
Парафіяльне життя (відео)
За вікном вже холодно і скоро почнеться тривалий Різдвяний піст. Але у нашому храмі завжди тепло, добре і затишно. Молитви, соборування, вечірні Богослужіння та Літургії йдуть за своїм графіком. Про розклад служб, які відбуватимуться на цьому тижні, розповідає настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак.
15 листопада 2018
Відбудуємо храм разом!
Тепер для відбудови нашого храму кошти можна переказувати на картку ПриватБанку 4149439000917074 , отримувач Маринчак Віктор Андрійович. А також на рахунок Храму: Отримувач: РГ ХРАМУ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА, ЄДРПОУ ДРФО 14060885, АТКБ "ПРИВАТБАНК"Харківська філія, МФО 351533, рахунок 2600105210458.
14 листопада 2018
День гідності і свободи (відео)
Священики нашого храму та багато хто з парафіян були постійними та активними учасниками харківського Євромайдану. Завдяки настоятелю нашого храму отцю Віктору Маринчаку на ньому постійно лунали слова молитви, підтримуючи і надихаючи в найтяжчі та найтрагічніші моменти Революції Гідності У середу, 21 листопада, всіх запрошують знов зібратися у Тараса о 18.00. Для чого? Саме про це говорить отець Віктор в своєму слові.
12 листопада 2018
Якби ми були справжніми християнами. Недільна проповідь (відео)
Якби ми були справжніми християнами, то здатні були би бачити у будь-якій потворі немовля, що пестила мати. Тисяча обставин спотворили цю людину, але з народження вона несла в собі образ Божий і в неї є безсмертна душа, яка страждає від гріхів та бісів, що її обтяжують. Важливо не спутати носія ...
11 листопада 2018
Озерянська ікона Пресвятої Богородиці
12 листопада Свята Православна Церква вшановує Озерянську ікону Божої Матері. Озерянська ікона Пресвятої Богородиці вважається покровителькою Харкова і всієї Слобідської України.
10 листопада 2018
Зцілення Гадаринського біснуватого
У недільному Євангелії ми читаємо про зцілення Гадаринського біснуватого. Ця розповідь Спасителя ставить нас віч-на-віч з трьома різними і несумісними положеннями, про які християнам варто завжди пам’ятати. Спробуємо розібрати євангельський епізод разом з відомим богословом сучасності.
9 листопада 2018
Преподобний Нестор Літописець
9 листопада відзначається день української мови та писемності. Саме в цей день Церква вшановує пам`ять преподобного Нестора Літописця – автора «Повести временних літ». Про життя цього подвижника в нашому матеріалі.
9 листопада 2018
Парафіяльне життя (відео)
Парафіяльне життя нашої громади дуже різноманітне. Про розклад служб на цьому тижні, недільні школи та гурт небайдужих до української культури – дивіться у нашому черговому відеосюжеті. Розповідає настоятель Івано-Богословського храму о.Віктор Маринчак.
8 листопада 2018
Дмитро Солунський та Україна
Дар чудес, нетлінність тіла та мироточивість стають джерелом великого й широкого культу св. Дмитра не лише в Греції, але й в Україні. Він завжди вважався покровителем воїнів, і в історії нашої країни ми не раз стикаємося з його святим заступництвом. Про його біографію написано чимало, тому пропонуємо до уваги цікаві факти з вшанування святого Дмитра Солуньского у Київському Православ’ї.
7 листопада 2018
Про сатанинську владу (відео)
Колись цей день був "червоним" у календарі. Під час одного із заходів про події вікової давнини» настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак виступив з промовою, де розповів про лідера більшовиків та сатанинську владу. Чому комуністи хотіли знищити релігію і які наслідки цього експерименту ми маємо сьогодні – роздуми священика.