18 вересня 2019
Особливий день (відео)
Наближається важливе свято для нашого храму. Ще з XIX століття один із приділів Івано-Богословської церкви був присвячений Різдву Богородиці. Саме 21 вересня, після більше, ніж 60 років руїни, служили першу Літургію в храмі Апостола Любові. Тож, запрошуємо всіх розділити з нами радість святкової Літургії.
17 вересня 2019
Ікона Пресвятої Богородиці "Неопалима купина"
17 вересня Православна церква вшановує ікону Божої Матері "Неопалима купина". День святкування ікони співпадає з днем пам'яті святого пророка Мойсея, званого Боговидцем, який удостоївся бачити Бога на горі Синай. За переказами, першообраз ікони Богородиці «Неопалима Купина» був написаний на камені тієї скелі, де до Мойсея звернувся Бог з палаючого куща ...
15 вересня 2019
о.Віктор Маринчак: Про узурпацію влади (відео)
«Нам немає сенсу збурюватись, ламати руки або рвати на собі волосся. Не варто піддаватись емоціям. Треба дивитись на велику перспективу священної і людської історії. Всі владоможці приречені. Закону Божого ніхто не змінить. Тому ми спокійно повинні дивитись в своє майбутнє», - о.Віктор Маринчак.
14 вересня 2019
Притча про злих виноградарів
У неділю 13-ту після П’ятидесятниці Свята Православна Церква пропонує для роздумів притчу про злих виноградарів, яку розповів Ісус Христос перебуваючи в Єрусалимському храмі протягом останнього тижня Свого земного життя. В першу чергу ця притча спрямована проти фарисеїв та священиків Єрусалимського храму, але сучасники також знайдуть в ній багату поживу для роздумів.
13 вересня 2019
14 вересня ― початок Церковного року
14 вересня Православна Церква святкує початок церковного індикту ― Церковне новоліття.
13 вересня 2019
Розмова про Таїнство Вінчання
Осінь – це час весіль. Для того, щоб гідно підготуватися до Таїнства Вінчання на найбільш поширені запитання, які стосуються Таїнства Вінчання, відповідає ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк.
12 вересня 2019
Митрополит Антоній Сурозький: А якщо все марне?
Слово митрополита Антонія Сурозького: О, ми продовжуємо помирати на землі, але це вже не та смерть! До Христа померти означало, що навіть невеликий зв"язок віри, зв"язок крику душевного, зв"язок туги з Богом - і той переривався; до Христа і праведний, і грішний відходили від лиця Божого. Так ось цієї смерті вже немає, з того часу як помер і воскрес Христос, від тоді як Він цим страшним криком: Боже Мій, Боже Мій, нащо Ти залишив Мене? - з нами розділив всю глибину богозалишенності людини, її с
10 вересня 2019
Усікновення Івана Хрестителя
11 вересня Церквою встановлено один із найсуворіших одноденних постів. Про мученицьку кончину святого Івана Хрестителя в 32 році по Різдві Христовому оповідають Євангелисти Матфей (Мф. 14, 1-12) і Марк (Мк. 6, 14-29). Після Хрещення Господнього святий Іван Хреститель був вкинутий до в’язниці Іродом Антипою, чотиривласником, правителем Галілеї (Після смерті Ірода ...
9 вересня 2019
Вічні питання о.Олександра Меня (відео)
9 вересня 1990 року був вбитий о. Олександр Мень. Ми знаємо, що він любив Харків, бував у нашому місті, тут жили його рідні і навіть таємно священик сповідав гріхи біля Дзеркального струменя. У нашій парафіяльній бібліотеці є багато книжок отця Олександра. Пропонуємо вам почути його слова про вічне життя.
8 вересня 2019
Недільна проповідь настоятеля (відео)
Старе несумісне з новим. Нам треба вчитись покинути навіть все дороге і важливе, аби зробити вирішальний крок. Будь яке багатство позбавляє нас свободи та залишає невsльниками. І мова не тільки про матеріальні статки. Все минуле є скарбом, але до Вічності воно прямого стосунку немає.
7 вересня 2019
12 неділя після П’ятидесятниці
Одного разу приступив до Ісуса один юнак і спитав: «Учителю Благий, що зробити мені доброго, щоб мати життя вічне? Ісус відповів йому: «...Якщо ж хочеш увійти в життя вічне, дотримуйся заповідей» (Мт. 19, 16-17).
7 вересня 2019
Починає роботу дитяча недільна школа:відео
У неділю, 8 вересня, після літніх канікул відкриває свої двері дитяча недільна школа. Новий рік має бути цікавим і насиченим, тому щиро запрошуємо всіх маленьких парафіян приєднуватися до її занять. Для батьків теж є позитивні моменти, бо заняття починаються відразу після Причастя, тож є можливість послухати проповідь, побути на панахиді чи молебні. До того ж традиційно уроки починаються з спільного чаювання, яке діти дуже люблять.