3 квітня 2018
Великий вівторок
Остання проповідь Спасителя в Єрусалимському храмі: Тож пильнуйте, бо не знаєте ні дня, ні години, коли прийде Син Людський. Мф.25: 13
2 квітня 2018
Богослужіння Страсного тижня:відео
Настав неповторний час, який викликає особливі почуттями у душі кожного християнина - час Страсного тижня. Майже дві тисячі років тому Спаситель прийшов до Єрусалиму, щоб постраждати, прийняти хресну смерть і на третій день воскреснути заради спасіння всього світу.
2 квітня 2018
На порозі  Страсного тижня. Великий понеділок
Протягом Страсного тижня Церква згадує останні дні земного життя Спасителя, Його страждання, розп'яття на хресті та погребіння. Здавна ці дні називали «святими» або «великими», з перших часів християнства вони проходили в особливо строгому пості та глибокій молитві. За свідоцтвом Іоанна Золотоустого, в Страсний тиждень перші християни посилювали піст і молитву, ...
1 квітня 2018
Проповідь на Вербну неділю: відео
Для того, щоб зазнати Воскресіння треба пройти через роп"яття в тому чи іншому розумінні. Треба пройти через країну тіні смертної - і це неминуче. І ми ідемо померти і воскреснути разом з Ним. Воскресіння, яке настане через тиждень , повинно воскресити наші душі для нового життя, для натхненного буття в ...
31 березня 2018
Вхід Господень в Єрусалим.
В останній день Великого Посту Православна Церква святкує велике свято, яке є одним з 12 найбільших свят року – Вхід Господень в Єрусалим. Як для Спасителя цей день передує Його Хресному шляху, так і для всіх православних християн він розпочинає дні особливо суворого посту та молитов- дні Страсного Тижня, в які ми згадуємо Христові страждання. Великій піст добігає кінця.
30 березня 2018
Лазарева субота
В суботу перед Вербною неділею Церква згадує чудо воскресіння Спасителем праведного Лазаря.
30 березня 2018
Преподобний Олексій, людина Божа
30 березня ми вшановуємо одного з найулюбленіших святих Давньої Русі, преподобного IV століття Олексія, до основного імені якого долучилося ще одне ймення – людина Божа. Нам зараз важко уявити, що головним змістом життя людини може бути Бог і служіння Йому. Життєопис Олексія, людини Божої, допомагає зробити це повною мірою.
29 березня 2018
О.Віктор Маринчак у фільмі по А.Чехову «Страсна п’ятниця студента»
У неділю, 1 квітня, на телеканалі «Еспресо» о 23.59 дивіться черговий фільм із циклу програм «Метанойя» за участю настоятеля нашого храму о.Віктора Маринчака. На цей раз мова піде про оповідання Антона Чехова «Студент» і події які відбуваються у Страсну п’ятницю.
29 березня 2018
Розклад на 6-тий тиждень Великого Посту:відео
Добігають кінця дні Великого Посту. Останній тиждень його завершується одним з дванадесятих свят - Входом Господнім в Єрусалим. В цей день ми прийдемо до храму, щоб вітати Спасителя віттям верби та співом "Асанна в Вишні . Благословен, Хто йде в ім"я Господнє". Святковий цей день ніби відкриває двері найнапруженішого в духовному сенсі тижня- Страсного. Про особливості богослужінь останніх днів Посту розповідає настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.
28 березня 2018
До Тебе ревно молимось за дім цей
Для віруючої людини є природним намагатися освячувати всі аспекти її життя. Тому церква на прохання віруючих благословляє їх житло, засоби персування і робочий простір. Сьогодні пропонуємо поговорити про чин освячення житла: як відбувається і який символічний зміст несе.
25 березня 2018
Проповідь у п’яту неділю Великого Посту (відео)
У нас є надія через спокутування, дію, зусилля, які докладав блудний син та Марія Єгипетська, здобути спасіння і воскресіння. Не просто споглядати, як Христос воскрес, а долучитись до цього через покаяння і власні зусилля.
24 березня 2018
Преподобна Марія Єгипетська: відео
Вона може навчити нас чогось дуже важливого. Святий Серафим Саровський не раз говорив людям які приходили до нього, що вся різниця між грішником, що гине, і грішником, який знаходить свій шлях до спасіння, в одному: в рішучості. Благодать Божа завжди поруч: але ми не завжди відгукуємося, як відгукнулася Марія; як вона відгукнулася на жах, що охопив її, коли вона усвідомила себе і, разом, святість, красу, цілісність і цнотливість Матері Божої, і на все, на все вона була готова заради того щоб зм