5 вересня 2019
Гріх пустослів’я
Чи замислювалися ви, скільки гріхів виникає через неуважне поводження зі словом? Засудження, лихослів’я, наклеп, пусті слова, за кожне з яких доведеться дати відповідь в день Суду. Сьогодні ми пропонуємо вам прочитати уривок із книги преподобного Никодима Святогорця «Прихована брань», де йдеться саме про гріх нашої балакучості.
4 вересня 2019
Будьте як діти: відео
В перший день нового навчального року прислухаємось до настанов і досвіду священика та педагога з багаторічним стажем і на цей нелегкий, але такий цікавий шлях навчання ступимо з молитвою та радістю. Бо тільки тоді здобуття знань буде приносити плоди і тим, хто вчиться, і тим, хто навчає.
4 вересня 2019
Пензель в руках хірурга
Кожен, хто потрапляв до нашого храму, неодмінно звертав увагу на дерев"яну Голгофу - зображення розп"яття Господа нашого Ісуса Христа. В днів посту вона височить посередині храму. Сьогодні хочемо розповісти про надзвичайну людину, яка надихнута Духом Божим, її створила.
1 вересня 2019
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 11-ту після П"ятидесятниці: Хто може обчислити ті дари, які дає нам Бог. І можливо, кожен з нас має стільки від Бога, що ті десять тисяч таланів - це щось мізерне супротив цих дарів. І треба явити наслідки свого життя, своєї творчості, своєї любові. Якщо ...
1 вересня 2019
День молитви за довкілля
Перша неділя вересня - день молитви за довкілля. Цьогоріч до спільної всеправославної молитви за довкілля долучається і наша Православна Церква України. Ця молитва має стати початком постійних богословських роздумів і реальної участі духовенства і вірних нашої святої Церкви у збереженні довкілля та різноманітних екологічних ініціативах разом з усіма людьми доброї ...
30 серпня 2019
Відновлює свою роботу недільна школа для дорослих: відео
Після літніх канікул починаються заняття в недільній школі для дорослих. У цьому навчальному році слухачі школи разом з викладачем Наталією Іванівною Ковтун продовжать розгляд, мабуть, найчитанішої книги Старого Заповіту - Псалтирі.
30 серпня 2019
Пластуни в нашому храмі: фото
На свято Успіння Пресвятої Богородиці до нашого храму завітали пластуни. Вони молилися за свого загиблого товариша, а також отримали благословення та настанови від настоятеля нашого храму отця Віктора Маричака напередодні початку нового навчального року. Нагадаємо, що молитва за всіх, хто вчиться і вчить, та благословення на гарний початок навчального року пролунають в нашому храмі 1 вересня. Початок відразу після Літургії.
29 серпня 2019
Дитинство як непростий період життя людини: відео
"Нам дорослим треба пам"ятати, що дитинство, а особливе шкільне дитинство - мабуть, найтяжчий період в житті людини. Чому найтяжчий? Бо все вперше" Свої поради про те, як жити в цьому періоді в радості і любові один до одного дає отець Віктор Маринчак, який сам є викладачем з багаторічним досвідом.
28 серпня 2019
Ми повинні прагнути неможливого: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака на свято Успіння Пресвятої Богородиці: Віра в неможливе, неосяжне, незбагнене - тільки вона може по-справжньому надихнути людину. І надати їй таку силу духу, що вона буде непереможна і нездолана ні в яких обставинах. Надати їй таку духовну силу, що людина буде надіятись, коли надія неможлива. ...
27 серпня 2019
Успіння Пресвятої Богородиці
28 серпня ми відзначаємо останнє Двунадесяте свято. Церква називає кончину Божої Матері не смертю, а Успінням – мирним сном, заспокоєнням. І не тільки не сумує, не плаче над Її труною, але тріумфує та співає радісні пісні Її відходу.
27 серпня 2019
Молебень перед початком навчального року (анонс)
Традиційно перед початком навчального року в нашому храмі служиться молебень для всіх, хто навчається і навчає. У цьому році маємо молебень двічи: після Літургії 28 серпня та по закінченні недільного Богослужіння 1 вересня.
26 серпня 2019
Іконографія свята Успіння Пресвятої Богородиці
28 серпня ми відзначаємо останнє в цьому церковному році Двунадесяте свято. Церква називає кончину Божої Матері не смертю, а Успінням – мирним сном, заспокоєнням. І не тільки не сумує, не плаче над Її труною, але тріумфує та співає радісні пісні Її відходу. В Україні свято Успення Богородиці почитали ще з ...