23 березня 2018
У неділю о.Віктор Маринчак у фільмі "Роман про Пилата" (анонс)
У неділю, 25 березня, о 23.59 на телеканалі «Еспресо» чергова програма із циклу «Метанойя» з о.Віктором Маринчаком. На цей раз студія "Док.Кіно.Трансформація" покаже глядачам фільм «Роман про Пилата».
23 березня 2018
Субота акафістна. Похвала Пресвятої Богородиці
У суботу п"ятого тижня Великого посту православні християни з особливою шаною прославляють Пресвяту Богородицю. День цей за церковним календарем отримав назву Похвали Божої Матері, або ж суботи акафіста. На утрені, яку зазвичай звершують увечері в п’ятницю, у храмах співається акафіст Божій Матері. Історія цього святкування, встановленого в ХІ столітті, сягає ...
21 березня 2018
40 мучеників Севастійських
22 березня Православна Церква вшановує пам"ять, 40 воїнів- мучеників Севастійських. І саме в наші часи приклад цих незламних борців за віру Христову так підтримує і надихає. Ми бачимо зараз, яку стійкість і вірність присязі виявляють сучасні вояки в таких складних умовах, і благаємо: Святі мученики, моліть Бога за них!
21 березня 2018
Стояння прп. Марії Єгипетської
П’ятий тиждень посту присвячений преподобній Марії Єгипетській. На утрені в четвер (відправляють, як правило, в середу ввечері) відбувається найзворушливіша служба року, так зване “Стояння Марії Єгипетської”. На цій службі прочитується Великий Покаянний Канон святого Андрія Критського, а також вражаюче житіє Марії Єгипетської, неперевершений в історії церкви приклад людського покаяння.
20 березня 2018
Розклад на 5-тий тиждень Великого Посту: відео
У середу, 21 березня, о 17.00, у нашому храмі служать Вечірню з покаянним каноном преп. Андрія Критського. Це єдиний раз на рік, коли надзвичайної потужності канон прочитується повністю. Служба називається стояння Марії Єгипетської. У п’ятницю ввечері - остання Пасія. Дивіться про розклад постових служб на цьому тижні.
19 березня 2018
Проповідь в четверту неділю Великого Посту: відео
Перед нами дуже висока гора, на яку нам всім дертися та дертися. І коли людина сягає чистоти серця, то вона перебуває на тих вершинах, де вже немає чим дихати. Хіба, що Богом! Хіба, що через молитву ти можеш підтримувати твоє земне життя. Нам треба розуміти – це надто складний шлях і дуже крута Ліствиця, але іншого способу перед нами немає.
18 березня 2018
Вітання громади: відео
У неділю, 18 березня, громада Івано-Богословського храму вітала о.Віктора Маринчака з Днем народження. Без пафосу та сердечно. Як завжди, душевно й по-сімейному. Було багато квітів, гарних слів і щирої любові від вдячних парафіян. Фрагменти поздоровлень в нашому відеосюжеті.
18 березня 2018
Інтерв’ю з о.Віктором Маринчаком
Якщо ти мовчиш, це теж участь у події. І дія, і бездіяльність є твоєю участю, вони на твоїй совісті. Як казав Михайло Бахтін: "У людини нема алібі в бутті". Ти не можеш ухилитися, або сказати, що ти тут не був. Був, тому й алібі нема. Вислів Мартіна Лютера "Я тут стою і не можу інакше" має бути девізом кожної людини.
18 березня 2018
З Днем народження! (відео)
У неділю, 18 березня, настоятель Івано-Богословського храму о.Віктор Маринчак святкує свій день народження. Бажаємо йому міцного здоров’я, наснаги і Божого благословення на многая -многая літа.
17 березня 2018
Преподобний Іоанн Ліствичник
В четверту неділю Великого Посту вшановується пам"ять великого вчителя духовного життя, преподобного Іоанна Ліствичника
16 березня 2018
У неділю "Метанойя" про Василя Стуса
У неділю, 18 березня о 23.59 на телеканалі «Еспресо» дивиться чергову програму із циклу «Метанойя» про життя і творчість Василя Стуса. Чи може митець бути поза суспільними процесами? Чим людина розплачується за свій талант? Чого не вистачило поколінню українських шестидесятників? На ці та інші питання у фільмі «Геній Василя Стуса»дає свої відповіді о.Віктор Маринчак.
16 березня 2018
Батько пороків
Серед гріхів, про які не так часто ми звикли згадувати на сповіді, особливо місце займає лінивство. Між тим, саме воно вважається батьком всіх пороків. І це не випадково, бо лінивство духу, не вправляння у добрих справах веде до гибелі душі.