Молебні у нашому храміі

28 травня 2021
В Іоано-Богословському храмі служиться кілька молебнів, одна назва яких може привабити віруючих: за тих, хто ображає та ненавидить нас, за намноження любові, проти нечистих духів тощо. Коли саме вони відбуваються і в чому їх сенс - наша коротка довідка.

Молебень - це коротка, але дуже щира молитва про різноманітні життєві потреби, з якою ми звертаємось до Господа Бога, Богородиці або святих. Під час Божественної Літургії також лунають прохання про ці потреби, але часто ми їх не сприймаємо належно через глибокий зміст служби.

Як казав Амвросий Оптинський, потреба помолитися про «мале», коротко і «гаряче» здійснюється нами під час молебню. Хворіємо ми? – служимо молебень про болящих. Починаємо важливу справу? – молитовно просимо допомоги Господньої. Збираємося подорожувати? – Слухаємо чин благословення на подорож. Настав час іменин, йти в школу, час дякувати Богу за його милість, - служимо молебні.
 
За своєю структурою молебень подібний до скороченої утрені. Основними частинами його є тропарі, канон, читання Євангелія, ектенії, молитва.
Молебні бувають подячні та прохальні. Останні звершуються при загальноцерковній або особистій потребі (подорож, хвороба, початок нової справи, стихійні лиха, тощо). Служать молебні в храмі, вдома у віруючих, в громадських місцях і навіть на природі.
 
У нашому храмі звершуються молебні на різну потребу.
Загальні – відразу по закінченні Літургії, а також за розкладом:
 
По понеділках:
                 
15.00                            
Молебень проти духів нечистих
16.00 Молебень покаянний
17.00
Молебень за тих, хто ображає та ненавидить нас
 
По п’ятницях :
14.00 Молебень з акафістом вмч. Воніфатію
 
15.00 Молебень за намноження любові
 
16.00 Панахида за без покаяння померлих

Також у суботу о 12.00 в нашому храмі звершується таїнство Маслособорування.

Зазвичай у нашому храмі перед молебнями священик виголошує проповідь, а по закінченні о.Віктор Маринчак відповідає на всі запитання парафіян.

Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.
 
Приватбанк
Для сайту 4149 6293 1322 1459
 
4149 4390 0091 7074
Маринчак В.А.

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА