Приймаємо записки он-лайн (відео)

08 квітня 2022
Оскільки в умовах війни та обстрілів Харкова не всі парафіяни мають можливість потрапити на службу, то в Іоано-Богословському храмі ПЦУ ми продовжуємо приймати записки ОН-ЛАЙН. Дуже просять помолитися як за спокій, так і за здоров’я близьких. Особливо за тих, хто зараз захищає Україну від російської навали.

Під час війни в Іоано-Богословському храмі на Літургії виголошуються додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, за воїнів-захисників Української держави, за перемогу правди й справедливий мир, одужання поранених і порятунок полонених воїнів та мирних жителів. Після потрійної ектенії читається спеціальна молитва за Україну в час війни.

Нагадуємо, що початок Ранішньої Акафістної суботи 9 квітня, о 9 ранку. Одразу після неї Літургія в день свята Похвали Пресвятої Богородиці, а потім панахида. Недільна служба починається о 10.00. Записки приймаються виключно в коментарях під цим постом. Для зручності читання прохання присилати імена спочилих, як зазвичай прийнято в церкві, у стовпчик (по можливості) та в родовому відмінку. Так зручніше читати священикам під час Літургії та панахиди.Пожертва не є обов’язковою, але ми будемо вдячні за підтримку храму, який в умовах війни продовжує Богослужіння. Всі реквізити є на нашому сайті, а також на сторінці у Фейсбуці. Просимо у найближчі дні також посилено молитися за наш рідний край та його захисників, бо на Харківщині тривають запеклі бої. Формально це останні вихідні Великого Посту. Вже наступна субота – Лазарева, 17 квітня - святкуватиме Вербну неділю, а далі Страсний тиждень і Великдень.

Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА