Найбільший із пророків (відео)

05 липня 2022
У четвер, 7 липня 2022 року, Церква святкує Різдво Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана. За словами Спасителя: «серед народжених жінками не поставав пророк, більший від Івана Хрестителя». Після Богородиці він вважається найбільшим святим, а його життя стало безперервним ланцюгом героїзму, жертовності та покути.

За правду, власні принципи і вірність своєму покликанню Іоан пішов до в’язниці, де поклав свою голову за Христа. Йому належало стати своєрідним з'єднувальним «містком» поміж Старим і Новим Завітами, щоб прокласти шлях служінню Ісуса. 7 липня 2022 року в нашому храмі відбудеться Літургія на честь пророка Іоана Хрестителя і на цю святкову службу ми приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена рідних та близьких, як завжди, залишаємо в коментарях на Фейсбук сторніці храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov.
Просимо у найближчі дні підсилення молитов за наших воїнів, які героїчно стримують наступ ворога на Харківщині. Початок Літургії о 10 ранку.Варто згадати, що Суд Божий над вбивцями Іоана Хрестителя - Іродом, Іродіадою і Соломією - cтався ще за їх земного життя. Соломія, переходячи взимку ріку Сикоріс, провалилася під лід. Крига здавила її так, що жінка висіла тілом у воді, а голова її перебувала над льодом. Подібно тому, як вона колись танцювала ногами по землі, тепер вона, немов танцююча, безпомічно смикалася в крижаній воді. Зрештою гострий лід перерізав жінці шию. Труп її не було знайдено, а голову принесли Іроду з Іродіадою, як колись принесли їм голову святого Іоана Предтечі. Аравійський цар Арефа в помсту за безчестя своєї дочки пішов війною проти Ірода. Зазнавши поразки, негідник піддався гніву римського імператора Калігули (37-41) і був разом з Іродіадою засланий до ув’язнення. Бог та Правда завжди торжествують, тому здобудемо Перемогу над силами зла і ми. Слава Україні! Героям Слава!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074

або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА