Cтосується кожного з нас (відео)

30 липня 2022
"Бог з тими, хто не кориться злу, а обирає правду, свободу і світло. Ми не можемо ухилитися від цієї битви. Вона стосується кожного з нас", - о.Віктор Маринчак. 

Закінчується липень і для багатьох стає зрозумілим, що війна надовго. Постійні обстріли Харкова, майбутнє навчання в режимі онлайн, важка зима, що очікує нас попереду та неповернення до звичного способу життя – все це жорстока реальність, яку треба прийняти. Ми на маємо права змиритися зі злом, а тому повинні діяти та протиставляти йому наші конкретні справи. Всіляке сприяння ЗСУ, благодійність в міру можливостей, підтримка один одного, щира молитва за близьких і рідних – неодмінні складові нашої майбутньої Перемоги. Про війну, яка стосується кожного з нас розповідає о.Віктор Маринчак.У недільному Євангелії йдеться про двох сліпих і німого, якого зцілив Господь. Для Бога немає нічого неможливого і, як сказано в Писанні «по вірі вашій дасться вам». Але «віра без діл мертва», тому продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує та молитися за всіх дорогих нам людей. На недільну Літургію 31 липня ми знову приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих, як завжди, залишаємо в коментарях під постом на сторінці храму у Фейсбуці https://www.facebook.com/BogoslovKharkov (Храм Святого Іоана Богослова міста Харкова).Просимо найближчими днями підсилення молитов за знищених російськими терористами героїв «Азовсталі», а також наших воїнів, які самовіддано стримують наступ ворога на Харківщині. Нехай заступництвом всіх святих Господь береже Україну та її народ!

Початок Літургії в Іоано-Богословському храмі ПЦУ м.Харкова 31 липня 2022 року о 10 ранку. По закінченні служимо панахиду.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074

або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА