30-ть років Харківської єпархії (фото і відеорепортаж)

25 серпня 2022
Харківська єпархія сьогодні відзначила ювілей. «Не можна перебільшити важливість тієї події, яка сталася 30-ть років тому. Були різні часи й тяжким випробуванням піддавалася наша єпархія, але вона вистояла і останнім часом особливо, коли ми стали вже ПЦУ - працює надзвичайно чітко, як годинник», - зазначив Віктор Маринчак.«Насамперед ми святкуємо відродження Харківської єпархії, проте сьогоднішня дата особлива й для мене особисто, адже 9 років тому я був висвячений у Києві на Єпископа Харківського і Богодухівського. Весь цей час я несу служіння на цій славній святій Слобожанській землі», - зазначив Єпископ Митрофан.

Привітати з ювілеєм єпархію приїхав голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Усі разом і кожен окремо робимо все заради Перемоги. Бореться вся Україна, бореться вся Харківщина. Наші воїни, лікарі, рятувальники, волонтери, священнослужителі, просто громадяни разом здобувають Перемогу. Харківщина стала надійною опорою в обороні України, а її військові капелани потужною духовною підтримкою на фронті та в тилу. Я вас щиро вітаю із сьогоднішнім святом!», - сказав Олег Синєгубов.Привітати з ювілеєм прийшла і голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.


За багаторічну сумлінну працю в ім’я відродження духовних цінностей, ствердження миру і братської любові в суспільстві та з нагоди Дня Незалежності України і 30-річчя відновлення Харківської єпархії відзнаки Харківської ОВА отримали священнослужителі ПЦУ.


«Було приємно, що до нас завітав начальник ОВА Олег Синєгубов, голова облради,  генерал поліції, прийшли друзі, які поважають нас. Сьогодні війна нас усіх об’єднала, згуртувала в одне тіло і ми кожен на своєму фронті виборюємо перемогу для нашої Слобожанщини, для України»,- сказав Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.

Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.
 
Приватбанк
 4149 6293 1322 1459
 
4149 4390 0091 7074

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА