У вівторок 27 вересня свято (відео)

23 вересня 2022
У вівторок, 27 вересня 2022 року, відзначається одне з дванадцяти найбільших свят церковного року - Воздвиження Хреста Господнього. На службі посеред храму на аналої лежить хрест і хор співає проникливий тропар: «Спаси, Господи, людей Твоїх и благослови насліддя Твоє…». Кожен з нас несе свій хрест і добре знає, що Бог не посилає нам випробувань більше, ніж ми здатні витримати. Сьогодні український народ прийняв на себе весь тягар боротьби з сатанинським злом, яке наразі уособлюють російські окупанти, а тому слова про «перемогу побожному народові нашому на супротивників подай» мають для нас особливе значення.Будучи християнами ми не тільки носимо натільний символ Голгофи на шиї, а сприймаємо Хрест як знак Божої любові, розп’ятої заради нашого спасіння. Впевненість, що Любов сильніша за смерть і тримає нас в час великих випробувань та допомагає в міру сил і можливостей підтримувати інших. Саме тому ми продовжуємо на святкові служби приймати ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Будемо молитись за живих і спочилих на архієрейській Літургії 27 вересня 2022 року. Імена близьких та рідних, як завжди, прохання залишати в коментарях під відповідним постом на сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/.
Початок Літургії в Іоано-Богословському храмі під час війни о 10 ранку. Одразу по закінченні – панахида.В історії хрест завжди був символом боротьби українського народу за свободу і незалежність. Його зображували на бойових прапорах козаків та на прапорі гетьмана Богдана Хмельницького. Пізніше використовувала армія УНР, яка билася з російськими більшовиками. І сьогодні хрест все частіше можна побачити як один із символів контрнаступу ЗСУ. Цим знаменням знищення сил зла ми і наближаємо нашу Перемогу.
«Спаси, Господи, людей Твоїх і благослови насліддя Твоє, перемогу побожному народові нашому на супротивників подай  і Хрестом Твоїм охороняй нас - оселю Твою».Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.
 
Приватбанк

 
4149 6293 1322 1459
 
4149 4390 0091 7074

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА