Ми не маємо право на відчай (відео)

28 жовтня 2022
Затяжні осені дощі, перехід на зимовий час, віялові відключення електроенергії, непевність у майбутньому, яке прогнозовано обіцяє нам тривалу війну, холод буття й економічні труднощі, – від всього цього, разом і окремо, легко впасти в депресію. Але християнство – це світогляд оптимістичних реалістів, наріжним каменем якого є Любов, Свобода і Радість.

 

Всупереч всім обставинам життя ми повинні не втрачати надії, гартувати віру і, попри численні зовнішні проблеми та катастрофізм теперішнього часу, намагатись завжди радіти. Ми взагалі не маємо право на відчай, а особливо зараз, коли багато людей на передовій і в тилу потребують нашої допомоги.

Іоано-Богословський храм продовжує свою невпинну боротьбу на духовному фронті. Замість осінньої хандри та розпачу нашим спротивом є дієва любов і молитовна підтримка. На останні служби місяця в суботу і неділю 29-30 жовтня 2022 року приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих  та померлих, як завжди, пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму. Там викладається більше інформації, тому радимо на неї підписатися https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/.

Початок Літургії під час війни о 10 ранку. Одразу по закінченні служимо панахиду.Вважається, що психологічно саме кінець жовтня – початок листопаду є найбільш складним періодом року. Станом «пригніченості», (як перекладається з латини «депресія»), ворог може спокушати людину, але нам треба всім серцем і розумом шукати радості. Розуміти її присутність у цьому світі та жити надією, що з Богом ми здолаємо всі страждання і муки. Нехай Господь благословить тих за кого підносяться наші молитви і збереже Україну й її воїнів світла та добра!

Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк

4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА