Школа беззастережної любові (відео)

08 грудня 2022
Війна – це водночас школа ненависті і любові, де кожен урок жертовності, відваги та героїчних вчинків змушує нас по-новому подивитись на себе. Можливо, головним завданням цьогорічного Різдвяного посту є спроба підтягнути «хвости» найважливішої християнської науки.

Нам треба навчитися беззастережно любити: своїх рідних, сусідів, колег, країну. На факультативах життя можна побачити чимало взірців справжнього служіння Господу і людям. «Ми повинні подякувати тим, хто випромінював Любов і своїм прикладом демонстрував нам Образ Божий», - закликає о.Віктор Маринчак. «Коли ти навчився любові, то вже не зможеш не поширювати її навколо себе і теж для когось станеш зразком любові», - говорить настоятель Іоано-Богословського храму.
 


Виявити своє ставлення до ближніх можна по-різному. Ми всі потребуємо добрих слів, дієвої допомоги і щирих молитов. Саме тому в храмі Апостола Любові, що ніколи не перестає, на найближчі служби в суботу і неділю 10-11 грудня 2022 року ми продовжуємо приймати ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих та померлих, як завжди, залишаємо в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/.
Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні служимо панахиду.У цю неділю читатиметься уривок Євангеліє про зцілення скорченої жінки, яка протягом 18-ти років не могла випрямитися. Тривалий час Україна також перебувала в розслабленому стані, але на наших очах сталося диво. Ми бачимо преображення нації, що силою Любові здатна подолати всі труднощі. Тож із молитвою на вустах, з любов’ю до Бога, до України, до ближніх, борімося проти зла – і наближаємо нашу Перемогу!
 


Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк

4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА