Час оновлення і надії (відео)

05 січня 2023
Війна приносить нам не тільки втрати і нестерпний біль, а ще й закаменілість серця. Життя всупереч обставинам, святкування на зло ворогам, надія попри відчай, віра зі сподіванням на чудо – ми давно перебуваємо в ірраціональному відчутті буття. І навіть двічі святкувати Різдво Христове не здається нам вже чимось нереальним.

Бог давно народився, - тепер наша відповідь для обожнення. Шлях, який треба пройти крізь тісні ворота сумнівів, нерішучості, календарів, невігластва, церковних розколів, боягузтва та інших викликів часу. Дорогою ціною, але ми все витримаємо і здолаємо – головне зберегти неушкодженими наші душі. Різдво – це ще один привід наповнитись радістю, натхненням, спокоєм, а головне Любов’ю. Сама вона є запорукою неминучої Перемоги над іродами всіх мастей. Ми нездолані, бо «Бог приходить в світ пробудити Любов в людях. І робить це найкращим способом, який тільки може бути, - явити їм немовлятко», - наголошує о.Віктор Маринчак.Від Різдва до Воскресіння нелегка і довга дорога. Але здолає її тільки той, хто йде. Ми на боці правди, а тому кожен на своєму місці наближає довгоочікувану мить. У тому числі молитвами за близьких та рідних, які підносяться до Бога в нашій церкві. На святкові служби 6 і 7 січня 2023 року в Храмі Апостола Любові ми приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих та померлих прохання залишати в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/. Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні служимо панахиду. Окрім Літургії Василя Великого вранці також 6 січня о 14.00 – Різдвяна Всенічна.
 


Народження Спасителя – це час оновлення та надії. Чого тільки вартує служіння митрополита Епіфанія в головному соборі Лаври! Українці сьогодні, як ніколи, мають спільну мету та єдине бажання. Ми святкуємо і вшановуємо не просто історичну подію з минулого, але знову і знову нагадуємо собі, що настав час діяти. «З нами Бог!» - співатиме ми під час Різдва. Тому, виконуючи своє призначення, будемо й надалі просити його подати нам Свою благодатну допомогу на добрі справи, задля перемоги над силами зла. Христос народжується! Славімо Його!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА