Зустріч як відлуння Любові (відео)

14 лютого 2023
У середу 15 лютого Церква відзначає останнє двунадесяте свято зими – Стрітення Господнє. Кожна зустріч людини з Богом є неповторною і не випадково в деяких слов’янських мовах це слово перекладається як «радість». Війна, яка щодня забирає кращих синів і доньок України,  показала, що означає можливість бути разом, ціну зустрічі з ближніми, радість єднання та унікальність кожної миті життя.

Якщо так важливо це по відношенню до людей, то що вже казати про справжню зустріч з Богом. Вона надихає, окрилює і надає сил не просто витримати весь жах того, що відбувається навколо, а й діяти заради Перемоги над сатанинським злом. «Коли ми подумаємо, що було найкращого в нашому житті, то зрозуміємо – те, коли ти мав можливість і використав її, або віддати все що маєш», - наголошує о.Віктор Маринчак.Зустріч може бути шансом або невикористаною можливістю, початком нового буття чи втраченими ілюзіями, переворотом свідомості або остаточним розчаруванням, але завжди це відлуння Любові - з її небайдужістю, щирістю, відкритістю та неодмінно повагою і свободою. Наші молитви це теж зустріч з тими, до кого хочеться доторкнутися душею. Тому на свято Стрітення Господнього ми приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храмуhttps://www.facebook.com/BogoslovKharkov/.

Початок служби в середу 15 лютого о 10 ранку. По закінченні Літургії освячуємо воду та свічки, а потім молимось за спочилих на панахиді.
 


Свято Стрітення є унікальним за своєю богослужбовою традицією, бо воно водночас є святом Господнім і Богородичним, а освячення свічок символізує Перемогу світла над темрявою. Лишаємось й надалі активними співучасниками цієї боротьби і нехай Господь благословить таі підтримає всіх за кого ми підносимо молитви. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА