Покаяння – це завжди дія (відео)

24 лютого 2023
 Сьогодні, коли ми споминаємо перші миті повномасштабної війни, варто відверто зазирнути в глибину своєї душі та проаналізувати те, що сталося з нами минулоріч. Згадати всі наші втрати, провини, гріхи, недоліки, промахи. Ми добре знаємо, як непросто просити пробачення. Ще важче самому прощати і починати життя з чистого аркуша.

Попереду час великих випробувань. «Хто знає, чи доживемо ми до завтрашнього дня? Тому треба прощати один одного. Ми завинили перед тими, кого любимо. Треба щось робити з цими нашими помилками, намагатись виправити їх, спробувати залагодити непорозуміння. Давайте здобувати мир з тими, кого ми любимо», - закликає о.Віктор Маринчак.  


Попереду останні дві Літургії перед початком Великого Посту. Прощена неділя є іспитом нашої справжньої віри, здійсненням надій та втіленням дієвої любові. Вона може виказуватись по-різному, в тому числі й через молитву про дорогих нам людей. Саме тому на служби 25 лютого і Прощеної неділі ми приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих та померлих, як завжди, пишіть в коментарях під відповідним постом . Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні служимо також Вечірню і панахиду.Покаяння – це завжди дія, зміна поведінки, виправлення своїх гріхів та помилок. А ще сила і воля, яку всім нам необхідно виявити, щоб здолати зовнішніх та внутрішніх ворогів. Попереду тернистий шлях до Великодня, але ми точно знаємо, що Воскрес Христос – Воскресне й Україна!Чин прощення в Іоано-Богословському храмі відбудеться одразу по закінченні недільної Літургії на Вечірної 26 лютого 2023 року, близько 12.00.Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА