Початок нашого Спасіння (відео)

06 квітня 2023
Війна назавжди розділила наше життя на «до» та «після». В долі кожної особистості існує момент, коли наступає точка неповернення і минуле вже не владне над нашими почуттями. Так саме й в метаісторії є час, який назавжди змінює майбутнє людства. Покровитель нашого храму Іоан Богослов цю мить сформулював максимально точно: «І Слово стало плоттю, і вселилося між нами, повне благодаті й істини».
Саме Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке цього року ми відзначаємо у п’ятницю 7 квітня 2023 року, Церква іменує початком нашого Спасіння.Грецькою мовою цей урочистий день називається «Εὐαγγελισμός» (Евангелізмос), і в цьому ми чуємо співзвучність зі словом «Євангеліє», бо обидва терміни мають однакове походження, вказуючи на благу вістку. Ключова подія людства - Боговтілення має безпосереднє відношення до кожного з нас. Попри весь жах того, що ми переживаємо, вона дає надію на Спасіння, яке може звершиться тільки при співдії Бога і людини. Останню крапку завжди ставить Господь, але й від наших зусиль, сили духу, проявів дієвої любові залежіть дуже багато. Приклад соборних молитов Церкви за близьких і рідних свідчить, наскільки це буває важливо для їх життя. Тому ми продовжуємо приймати ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих на святкову Літургію 7 квітня залишайте в коментарях під цим постом. Будемо за всіх молитись. Початок служби о 10 ранку. По закінченні панахида.Діва Марія приймає волю Божу, говорячи ті самі слова «нехай буде!», якими Бог на початку сотворив світ. Тож Вона виявляє Себе не просто як знаряддя виконання волі Божої, але як Та, хто діє спільно, разом із Богом, хто разом з Ним стає творцем оновлення світу, звільнення його від влади зла. Нехай Її молитвами і заступництвом Господь охороняє Україну та кожного з нас.
Зі святом Благовіщення всіх. Пресвятая Богородице, Спаси нас!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА